Baļķvedēji un citi pārkrautie

Dzēsts lietotājs Reģ.: 20.04.2024

Ieraugot topika nosaukumu man jau bija skaidrs, ka tā autors ir Deksters.

Bet šī problēma ir tiešām ļoti aktuāla un ar to nepiecišams cīnīties. Nezinu kādi ir sodi par pārkrautu auto, bet varētu piemēram par pārkrautiem 15% un vairāk konfiscēt pārkrauto auto ar visu kravu

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ar Ameriku es domāju konkrēti Kanādu.

Kā jau kaksis, Ameriku no Kanādas neatšķir.

man kautkad skolā mācīja, ka kanāda atrodas amērikā

varbūt tagad ir kautkas mainījies

Vai nu tev dumja učilka bijusi vai pats smadzenes izmīzis esi, bet vispār Ziemeļamerikā, nevis amērikā.

uj pļā

uz mana galda ziemeļgalda stāv kafijas krūze

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ar Ameriku es domāju konkrēti Kanādu.

Kā jau kaksis, Ameriku no Kanādas neatšķir.

man kautkad skolā mācīja, ka kanāda atrodas amērikā

varbūt tagad ir kautkas mainījies

tu to garo ī dēļ stila vai tupuma rakstīji?

manā tekstā vienīgais garais Ī ir vārdā "mainījies"

p.n.

izskatās, ka tev skolā latviešu valodas učene zināja tikai vārdu "minets" - tur točno nav garā ī

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

druknais1 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da viņš vienkārši apjāja kādu amerikāņu auto īpašnieku ar savu octu un tagad viņam ir sakāpis galvā. Esot ielicis kloķi darksaidam...

Kāds sakars? tu pats, aborta atlieka, vispār sajēdz, ko uzrakstīji vai atkal tikai pamuldēt kaut ko vajadzēja? Nu gan sūdi smadzenēs.

Šitas gruzīnu švillis ir vēl labāks par deksteri!

vēl viens kucēns iekvekšējās.

Tu taču esi uzpildīts ar žulti...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

beļģ, ni ko jums visiem tikai tajās palīgskolās un lauksaimnīcības tehnikumos nemācīja

amērika ir pasaules daļa, kas pa lielam sastāv no 2 kontinentiem - ziemeļamērikas un dienvidamērikas

asv ir amērikas savienotās valstis, kas atrodas amērikā...

kanāda arī ir amērikā...

abas ir ne tikai amērikā, bet precīzāk ziemļamērikā...

un ņekuj pataisīt asv par pasaules nabu - kanādas teritorija, starp citu, ir lielāka par asv

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, to visu tu vari mierīgi uz sevi attiecināt.

Tātad, runa bija par īpašnieku. Kas ir īpašnieks Latvijas valstij ? Kas ievēl deputātus ,ko ? Jampiņ ....

Tikai kaksis var izsecināt,ka ministru prezidents ir īpašnieks valstij

Āpsi, gandrīz puse Latvijas ir notirgota dāņiem, zviedriem un vēl nezkam. Ja par tavu Bauskas trīsstūrīti kāds citzemnieks piesolītu labu džunguru, tu taču bez domāšanas to notirgotu.

Vēl viens daunis. Viņi ko, to zemi aizved prom ? Tas,ka kādam zviedram pieder 10 000 ha, nenozīmē neko.

Tātad tu atbalsti Latvijas zemes iztirgošanu?

Tas nav pret likumu. Tik pat labi Latvijā nevar nevienam ārzemniekam piederēt neviena fabrika vai māja... losi

Baļķvedēji vairs neinteresē? Divas bildītes aizsūtiju, ceļi kā sūdīgi, tā sūdīgi...dubultlosi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ar Ameriku es domāju konkrēti Kanādu.

Kā jau kaksis, Ameriku no Kanādas neatšķir.

man kautkad skolā mācīja, ka kanāda atrodas amērikā

varbūt tagad ir kautkas mainījies

tu to garo ī dēļ stila vai tupuma rakstīji?

manā tekstā vienīgais garais Ī ir vārdā "mainījies"

p.n.

izskatās, ka tev skolā latviešu valodas učene zināja tikai vārdu "minets" - tur točno nav garā ī

nu - ē. pats labi saprati, ko biju domājis. kaut gan - pirmais un saprašana ir divi pavisam sveši jēdzieni.

map pouhj

tu arī islandi drīksti saukt par īslandi un pekini par beidžanu

es amēriku saucu par amēriku, un latviešu valodā tas nav aizliegts

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

druknais1 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da viņš vienkārši apjāja kādu amerikāņu auto īpašnieku ar savu octu un tagad viņam ir sakāpis galvā. Esot ielicis kloķi darksaidam...

Kāds sakars? tu pats, aborta atlieka, vispār sajēdz, ko uzrakstīji vai atkal tikai pamuldēt kaut ko vajadzēja? Nu gan sūdi smadzenēs.

Šitas gruzīnu švillis ir vēl labāks par deksteri!

tevi, tusni, jau gan laikam nepārspēt!

Te nu tu neesi kļūdijies.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

druknais1 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

druknais1 rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da viņš vienkārši apjāja kādu amerikāņu auto īpašnieku ar savu octu un tagad viņam ir sakāpis galvā. Esot ielicis kloķi darksaidam...

Kāds sakars? tu pats, aborta atlieka, vispār sajēdz, ko uzrakstīji vai atkal tikai pamuldēt kaut ko vajadzēja? Nu gan sūdi smadzenēs.

Šitas gruzīnu švillis ir vēl labāks par deksteri!

tevi, tusni, jau gan laikam nepārspēt!

Te nu tu neesi kļūdijies.

vot šis ir labs.

PS. Un protams,ka viena vai divas bildes neko neizglābs. Simti izglābs, bet tas būs tad,kad pajāt uz visu nebūs 2-3% iedzīvotāju, bet gan kādiem 30-40%...

Nu skaidrs, tad kad ceļu vairs nebūs vispār. Moš pietiks rieties, davajķe žiķ družņa!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Kaksis rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Kaksis rakstīja: jūgašvillis nav dekstera produkts?

Zināšanas un poņa toč tādā pašā līmenī...

Lai nu kurš to teiktu!

Te es tev piekrītu. Kurš katrs to nevar pateikt, be tikai tāds kā es, kurš kautko rubī. Un tici man, tādus kā tu deksters un tamlīdzīgi es māku šķirot. Dažu minūšu tests saliek visu pa plauktiem...

Tāds kā es, kurš kaut ko rubī!

Mēneša "pērle". Tu gadījumā nepretendē uz "nasing spešal" un "aizver muti" sekotāju? Jāsāk krekliņus drukāt.

Šis tomēr vairāk velk uz Šlesera "Kurš gan cits, ja ne es"!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kā tur bija- kam pieder pasaule?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

sarashkins rakstīja: Kā tur bija- kam pieder pasaule?

deksteram, tfu, tautai...

Folklorā gan ir iegājis, ka - trakajiem!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A kurš ir stulbāks, tas kurš rej, vai tas kurš rej pretī?

Mans subjektīvais viedoklis ir, ka visiem pretī rējējiem ir problēmas ar zemu pašapziņu. Var to saukt arī par stulbumu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nē, nu jūs viens par otru labāki!

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Re kā - Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atklājis ilgstošu korupciju Autotransporta inspekcijā un aizturējis četras esošās un bijušās inspekcijas amatpersonas, atsaucoties uz tiesībsargu informāciju ziņo BNS.

www.ir.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Re kā - Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atklājis ilgstošu korupciju Autotransporta inspekcijā un aizturējis četras esošās un bijušās inspekcijas amatpersonas, atsaucoties uz tiesībsargu informāciju ziņo BNS.

www.ir.lv/...

es jau šeit pirms 4 mēnešiem teicu, ka tur ir korupcija un ATI piesedz pārkrautās kravas a/m

lūk arī apstiprinājums

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kolēģis tikko stāstīja par PataAB baļķvedējiem Alūksnes pusē, kuri pavasarī ceļa zīmju, ar tonnāžas ierobežojumu, apiešanai pieiet radoši - vadā līdzi melnos maisus, kurus pēc vajadzības uzbāž zīmēm...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Kolēģis tikko stāstīja par PataAB baļķvedējiem Alūksnes pusē, kuri pavasarī ceļa zīmju, ar tonnāžas ierobežojumu, apiešanai pieiet radoši - vadā līdzi melnos maisus, kurus pēc vajadzības uzbāž zīmēm...

Kautkā jau CSN ir jāievēro

Nav zīmes nav pārkāpuma

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

scope rakstīja: Kolēģis tikko stāstīja par PataAB baļķvedējiem Alūksnes pusē, kuri pavasarī ceļa zīmju, ar tonnāžas ierobežojumu, apiešanai pieiet radoši - vadā līdzi melnos maisus, kurus pēc vajadzības uzbāž zīmēm...

Kautkā jau CSN ir jāievēro

Nav zīmes nav pārkāpuma

Un kādām zīmēm tad uzbāž tos maisus? Varbūt CSN grāmatu ieliek maisā par kopējā svara pārsniegšanu!!?? Biju dzirdējis ka netiek turēti augstāk pieminētie un Grantiņi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

trakākais, ka man ir aizdomas, ka latvenergo "tīrīšana" ir tāds plāksteris mironim... tolka nekāda, tikai kārlītis uztaisīts par pārmijnieku

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti