Diski lo Lietuvas

artamonz Reģ.: 19.04.2010

Steidzami vajadzīgi komentāri un pieredze par diskiem (replikām) no Lietuvas (Šauļiem).

Vai kāds tieši ir iegādājies diskus no Šauļiem, ar piegādi vai pats braucis kopā ar pārdevēju no LV?

 
1 2
artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 1 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Šitie vai? www.ss.lv/...

Tā kā ar pārdevēju vēl neesmu vienojies un nekādu iebildumu man nav, korekti būtu neatsaukties uz konkrētu sludinājumu... bet pieņemsim ka šie.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

nosit mani ar tukšu tupeli, nesaprotu priekš kam pie mums šeit vajadzīgi tādi rati

labāk izskatās - sasodīti subjektīvs viedoklis

ja nav baisais šosejas plakandzelzis tad vislabākais ir tas (izmērs) ko ražotājs ir uzlicis

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

es kaut ko nesapratu, tie diski ir no drūmās ķīnas? Ja jā, kāda garantija, ka replika nesabirs pirmajā nopietnajā LV bedrē? Varu piedāvāt lietotus AEZ diskus uz 17\", Skrūves 5x114.3mm ar 225/40R17. Bilde šeku: www.failiem.lv/...

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: es kaut ko nesapratu, tie diski ir no drūmās ķīnas? Ja jā, kāda garantija, ka replika nesabirs pirmajā nopietnajā LV bedrē? Varu piedāvāt lietotus AEZ diskus uz 17", Skrūves 5x114.3mm ar 225/40R17. Bilde šeku: www.failiem.lv/...

Nebūtu slikti R17 bet man 5x100, par replikas disku kvalitati nav pieredzes, nav citu komentāru, ir dažādi viedokļi

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja:

Nebūtu slikti R17 bet man 5x100, par replikas disku kvalitati nav pieredzes, nav citu komentāru, ir dažādi viedokļi

Nu mums 2 cilviņi Celica klubā tirgo lietotus R17 no Celicām ( tām ir 5x100).

Šie bija ļooooti smuki uz Zaļgan-zili-viloetas toņmaiņas Celicas Gen6:

www.ss.lv/...

bet nezinu vai tur riepas vairs ir palikušas !!!

Otri bija uz Celicas ST185, čalis nopirka japāņu kaltos (+ arī pamanījās motoru pārkarsēt līdz ar ko patreiz tie diski viņam kā \"kaķim stopsignāls\":

celicaclub.lv/...

Pedējie ir nopietnāk padrāzti, un riepas jau pagājušgad nebija izcilas, bet nu - katram savas vajadzības !!!

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

artamonz rakstīja:

Nebūtu slikti R17 bet man 5x100, par replikas disku kvalitati nav pieredzes, nav citu komentāru, ir dažādi viedokļi

Nu mums 2 cilviņi Celica klubā tirgo lietotus R17 no Celicām ( tām ir 5x100).

Šie bija ļooooti smuki uz Zaļgan-zili-viloetas toņmaiņas Celicas Gen6:

www.ss.lv/...

bet nezinu vai tur riepas vairs ir palikušas !!!

Otri bija uz Celicas ST185, čalis nopirka japāņu kaltos (+ arī pamanījās motoru pārkarsēt līdz ar ko patreiz tie diski viņam kā \"kaķim stopsignāls\":

celicaclub.lv/...

Pedējie ir nopietnāk padrāzti, un riepas jau pagājušgad nebija izcilas, bet nu - katram savas vajadzības !!!

Biju uzmerit R17 www.ss.lv/...

man patika.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

artamonz rakstīja:

Biju uzmerit R17 www.ss.lv/...

man patika.

Forši, nu tad atliek vienoties par abpusēji pieņemamu cenu ar īpašnieku ...

artamonz Reģ.: 19.04.2010
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

artamonz rakstīja:

Biju uzmerit R17 www.ss.lv/...

man patika.

Forši, nu tad atliek vienoties par abpusēji pieņemamu cenu ar īpašnieku ...

Diemžēl šiem diski 2 ir jāvalcē.

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vai kāds neiemestu linku uz lietuvas saitiem kur tirgo diskus. Interesē jauni hromēti R17 5*127. Latvijā cenā līdz 400 Ls par komplektu piedāvā tikai vienu variantu. Gribētos tā kā lētāk un izvēles tiesības...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tai pašai Melga(i) ir lt saits. Paskaties kā tas leitiski saucas un aidā ar google.

Vai arī auto.plius.lt/...

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Nu tai pašai Melga(i) ir lt saits. Paskaties kā tas leitiski saucas un aidā ar google.

Vai arī auto.plius.lt/...

Neder ne viens ne otrs

Melga ļauj izvēlēties tikai pēc automašīnas, taču Chrysler Pacifica ,kuram vienīgajam no saimes skrūvju attālumi ir 127, tur nav

autoplius arī neko nepiedāvā

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

repo rakstīja:

WALA rakstīja: Nu tai pašai Melga(i) ir lt saits. Paskaties kā tas leitiski saucas un aidā ar google.

Vai arī auto.plius.lt/...

Neder ne viens ne otrs

Melga ļauj izvēlēties tikai pēc automašīnas, taču Chrysler Pacifica ,kuram vienīgajam no saimes skrūvju attālumi ir 127, tur nav

autoplius arī neko nepiedāvā

nu tad ir zipģec

jābrauc būs ar tiem ratiem kas jau ira

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

repo rakstīja:... taču Chrysler Pacifica ,kuram vienīgajam no saimes skrūvju attālumi ir 127...

Grand Cherokee no 99, Comandeer un jaunajam Wrangler tādi paši attālumi... meklē pēc tiem...

repo Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

repo rakstīja:... taču Chrysler Pacifica ,kuram vienīgajam no saimes skrūvju attālumi ir 127...

Grand Cherokee no 99, Comandeer un jaunajam Wrangler tādi paši attālumi... meklē pēc tiem...

Savalcēju, sametināju vecos. Bija interesants variants 400 Ls komplekts, taču izrādījās ka Pacificai bremžu suporti ir stipri uz āru tāpēc nederēja diska plaukta esamība.

'Par Comander diskiem Chrysler centrā biju apjautājies taču tur cena ir ne mazāk kā 200 Ls par gab.

Jebkurā gadījumā paldies par padomu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti