RTU ekobraukšanas sacensību rezultāti

ValdisM Reģ.: 09.11.2005

Tā, 22.maijā notika RTU rīkotās ekobraukšanas+orientēšanās sacensības.

Visus rezultātus Jūs varat apskatīt www.ekoorientesanas.lv, taču vēlos vērst jūsu uzmanību uz dažiem degvielas patēriņa „rekordiem”, kas tika uzstādīti šajās sacensībās:

Dīzeļdzinēji:

Huindai I-30 (86 Zs) – 1.66 l/100km

Opel Astra (74 Zs) – 1.86 l/100km

Peugeot 206 (67 Zs) – 2.62 l /100km

Antirekords: BMW 5er (174 Zs) – 10.34 l/100km

Benzīndzinēji:

Škoda Fabia ( 67 Zs) – 3.39 l/100km

Renault Megane (110 Zs) – 3.45 l/100km

Mazda 323 F (87 Zs ) -3.45l/100km

Antirekords: Infinity ?? (375Zs) – 14.72 l/100km

Viela pārdomām, vai ne?

 
1 2 3 4
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Sierra 2.9 ar 4x4 pilsētā tērēja visus 20 litrus.

Un siermašīnas masa ir krietni mazāka par Scorpja.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

HIPPY rakstīja: FORD scorpio 2,4 l – pilsēta 20 l (riga) – šoseja 14 l

Beidz muldēt!!! Saved mašīnu kārtībā un kā nemetas zem 10 L pa štrāsi ar automātisko kārbu iet, un virs 16 pilsētā ar neizlien.

secinājums ir viens - tu mēģini neveiksmīgi pārdot fordu

citādi tev būtu pokui stāstīt citiem cik viņš tērē...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nē Fordu es netaisos ne pārdot, ne atteikties no tā.

Paši nejēdzat savest kārtībā auto un domājat ka 20 litri ir normāls patēriņš!

20 Litri tas ir Jaruārs ar 4,2 litri motoru un automātisko kārbu.

Tā tik turpinat... Ja tā domājat, tad kāda velna pēc lieniet topikos par ekobraukšanu - Jums tā pat nav ne vismazākās sajēgas par to visu!?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar fordiem ekobraukšanas sacensībās nepiedalās, lai neatņemtu bmw rekordus.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Nē Fordu es netaisos ne pārdot, ne atteikties no tā.

Paši nejēdzat savest kārtībā auto un domājat ka 20 litri ir normāls patēriņš!

20 Litri tas ir Jaruārs ar 4,2 litri motoru un automātisko kārbu.

Tā tik turpinat... Ja tā domājat, tad kāda velna pēc lieniet topikos par ekobraukšanu - Jums tā pat nav ne vismazākās sajēgas par to visu!?

kuļiš ta tu te raksti par saviem fordiem???? te tak ir ekobraukšanas topics

man, piemēram, ir pouhj cik ir patērīņš.... šorīt renaults vidējo rādīja 5.7.... bet normāli braucot (~150) pa šoseju ir apmēram 8, atkarībā no tā cik un kā ir jāapdzen...

ko man tagad? braukt uz diagnostiku un prasīt kāpēc nav papīros rakstītie 4.4 litri????

katrā gadījumā man nenāk prātā iedomāties cik centimetrus es varētu noripināt tā vietā lai vienreiz nospiestu gāzi

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tagad ekobraukšanai ir cēls mērķis un liels sauklis:

Saudzēsim dabu un mazāk to piesārņosim ar CO2

Kāds sauklis būs ekobraukšanai ar ūdeņraža dzinējiem???

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kāds sauklis būs ekobraukšanai ar ūdeņraža dzinējiem???

Tas kad tu ar tādiem sāksi braukt tad kāds atcerēsies ka lai iegūtu ūdeņradi ir enerģija jāpatērē, bet degvielas šūnas patreiz vēl gluži nav piemērotas masu produkcijai !!!

Un arī bez tā visa vienmēr var atcerēties ka H20 tvaiks ir viena makten laba siltumnīca efektu radoša gāze !!!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Un arī bez tā visa vienmēr var atcerēties ka H20 tvaiks ir viena makten laba siltumnīca efektu radoša gāze !!!

Nu tad skaidrs kāpēc Kalifornijā ir ūdeņraža autiņi un tankštelles.

Amerikosiem vairākos štatos ir vietējo parlametu pieņemts likums (!!! ) ka ūdenim ir tikai 2 agregātstāvokļi (ciets un šķidrs) . Gāzveida ir aizliegts ar likumu un tas ir izņemts no skolas fizikas un ķīmijas grāmatām…

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: Un arī bez tā visa vienmēr var atcerēties ka H20 tvaiks ir viena makten laba siltumnīca efektu radoša gāze !!!

Nu tad skaidrs kāpēc Kalifornijā ir ūdeņraža autiņi un tankštelles.

Amerikosiem vairākos štatos ir vietējo parlametu pieņemts likums (!!! ) ka ūdenim ir tikai 2 agregātstāvokļi (ciets un šķidrs) . Gāzveida ir aizliegts ar likumu un tas ir izņemts no skolas fizikas un ķīmijas grāmatām…

amerikā Pi skaitlis ir noapaļots uz 3, lai skolēniem būtu vieglāk trigonometriju rēķināt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Čikāgā par ātombumbas uzspridzināšanu – sods 500 $…

Bet tas vairs neattiecas uz ekobraukšanu…

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Čikāgā par ātombumbas uzspridzināšanu – sods 500 $…

Bet tas vairs neattiecas uz ekobraukšanu…

It kā ne Čikāgā tomēr:

Chico, California: “Exploding an atomic bomb is punishable by a $500 fine.”

Read more: www.bukisa.com/...

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Tagad ekobraukšanai ir cēls mērķis un liels sauklis:

Saudzēsim dabu un mazāk to piesārņosim ar CO2

Kāds sauklis būs ekobraukšanai ar ūdeņraža dzinējiem???

tufta tas ir....

teorētiski labi būtu iegūt ūdeņradi no ūdens, skābekli palaist gaisā, ūdeņradi savākt un "dedzināt" tajos motoros.... pie tam procesā izmantot elektrību, ko iegūst no atjaunojamiem resursiem, ķipa hes, saules, vēja stacijas utt.

papildus tas ir salīdzinoši labs veids kā "uzglabāt" to elektrību...

hidrolīzei ir augsts lietderības koeficients

bet ((c) gudmens) patreizējā brīdī ūdeņradi ekonomiski izdevīgāk ir iegūt no NAFTAS

precīzāk gāzes.... un procesā izdalās ļoooooti daudz CO (bez divi)

vispār ir interesanti - pa diskaverī rādīja vienus pamparus, kas cīnās pret globālo sasilšanu ar to, ka novirzīs saules starus no zemes, a no otras puses ir otra brigāde, kas štuko kā dabūt saules enerģiju uz zemes pa taisno elektrības veidā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

LitruBoolists rakstīja:

...

vispār ir interesanti - pa diskaverī rādīja vienus pamparus, kas cīnās pret globālo sasilšanu ar to, ka novirzīs saules starus no zemes ...

Tipa kaut kas par tēmu ģeoinženērija, kad visādu herņu pumpēs augšējos atmosfēras slāņos, nu apmēram tāpat ka nesenā vulkāna izvirduma laikā pelni ?!?!? Jeb tu ko citu biji domājis ???

Jo cīņa ar globālo sasilšanu ir principiāli utopisks mērķis.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

LitruBoolists rakstīja:

...

vispār ir interesanti - pa diskaverī rādīja vienus pamparus, kas cīnās pret globālo sasilšanu ar to, ka novirzīs saules starus no zemes ...

Tipa kaut kas par tēmu ģeoinženērija, kad visādu herņu pumpēs augšējos atmosfēras slāņos, nu apmēram tāpat ka nesenā vulkāna izvirduma laikā pelni ?!?!? Jeb tu ko citu biji domājis ???

Jo cīņa ar globālo sasilšanu ir principiāli utopisks mērķis.

es redzējo to sadaļu, kurā jamie izgatavoja ļoti plānas un vieglas lēcas, kuras izkliedē gaismu un gatavojās jamās šaut kosmosā.... ķipa lai mazāk saules nonāk uz zemes un mazāk sildās te tas viss

tikai kurš pēc tam šaus gaisā pretējās lēcas, ja izrādīsies, ka ir par aukstu

vēl es redzēju sēriju, kurā kautkādi aktīvisti sasaldēja cēodivi, piesēja klāt svina kluci un nogremdēja jūrā... kad ūdens spiediens sasniedz noteiktu līmeni, tad co2 vairs neiztvaiko....

bet gan jau ka viņš tajā ūdenī tomēr agri vai vēlu izšķīdīs

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

LitruBoolists rakstīja:

es redzējo to sadaļu, kurā jamie izgatavoja ļoti plānas un vieglas lēcas, kuras izkliedē gaismu un gatavojās jamās šaut kosmosā.... ķipa lai mazāk saules nonāk uz zemes un mazāk sildās te tas viss

tikai kurš pēc tam šaus gaisā pretējās lēcas, ja izrādīsies, ka ir par aukstu

vēl es redzēju sēriju, kurā kautkādi aktīvisti sasaldēja cēodivi, piesēja klāt svina kluci un nogremdēja jūrā... kad ūdens spiediens sasniedz noteiktu līmeni, tad co2 vairs neiztvaiko....

bet gan jau ka viņš tajā ūdenī tomēr agri vai vēlu izšķīdīs

Pī%^% - nu tas tik ir domas lidojums. Tad moš turpmāk vienkārši varam visas skābes utml. pa taisno jūrā laist

Zemes glābēji - LOL.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

LitruBoolists rakstīja:

es redzējo to sadaļu, kurā jamie izgatavoja ļoti plānas un vieglas lēcas, kuras izkliedē gaismu un gatavojās jamās šaut kosmosā.... ķipa lai mazāk saules nonāk uz zemes un mazāk sildās te tas viss

tikai kurš pēc tam šaus gaisā pretējās lēcas, ja izrādīsies, ka ir par aukstu

vēl es redzēju sēriju, kurā kautkādi aktīvisti sasaldēja cēodivi, piesēja klāt svina kluci un nogremdēja jūrā... kad ūdens spiediens sasniedz noteiktu līmeni, tad co2 vairs neiztvaiko....

bet gan jau ka viņš tajā ūdenī tomēr agri vai vēlu izšķīdīs

Pī%^% - nu tas tik ir domas lidojums. Tad moš turpmāk vienkārši varam visas skābes utml. pa taisno jūrā laist

Zemes glābēji - LOL.

tāds eksperiments reāli bija...

pa lielam un katriem 10 metriem ūdens dziļuma spiediens pieaug par 1 atmosfēru

diezgan ātri tiek sasniegts dziļums, kurā saspiež to co2 tā, ka jamais vairs neiztvaiko....

viņu ideja bija tāda, ka tā "torpēda" iedursies jūras dibenā... un katru dienu jūrā varēs gremdēt tonnām cēooodivi.... tikai jamie manuprāt laikam nepadomāja, ka nebūs tik daudz svina atsvaru, lai to visu novilktu dibenā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

LitruBoolists rakstīja:

WALA rakstīja:

LitruBoolists rakstīja:

es redzējo to sadaļu, kurā jamie izgatavoja ļoti plānas un vieglas lēcas, kuras izkliedē gaismu un gatavojās jamās šaut kosmosā.... ķipa lai mazāk saules nonāk uz zemes un mazāk sildās te tas viss

tikai kurš pēc tam šaus gaisā pretējās lēcas, ja izrādīsies, ka ir par aukstu

vēl es redzēju sēriju, kurā kautkādi aktīvisti sasaldēja cēodivi, piesēja klāt svina kluci un nogremdēja jūrā... kad ūdens spiediens sasniedz noteiktu līmeni, tad co2 vairs neiztvaiko....

bet gan jau ka viņš tajā ūdenī tomēr agri vai vēlu izšķīdīs

Pī%^% - nu tas tik ir domas lidojums. Tad moš turpmāk vienkārši varam visas skābes utml. pa taisno jūrā laist

Zemes glābēji - LOL.

tāds eksperiments reāli bija...

pa lielam un katriem 10 metriem ūdens dziļuma spiediens pieaug par 1 atmosfēru

diezgan ātri tiek sasniegts dziļums, kurā saspiež to co2 tā, ka jamais vairs neiztvaiko....

viņu ideja bija tāda, ka tā "torpēda" iedursies jūras dibenā... un katru dienu jūrā varēs gremdēt tonnām cēooodivi.... tikai jamie manuprāt laikam nepadomāja, ka nebūs tik daudz svina atsvaru, lai to visu novilktu dibenā

Vel jau jamie nav padomājusi par to ka svins nav sevišķi veselīgs metāls !!! Un aizdrist ūdeni nozīmētu ka kādā jaukā dienā vienīgais uzturā lietojamais ūdens nāktu no "Coca-Cola" 5 ml pudelītēs par akūno piķi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Ko tu tur teici?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Cē ô 2 savāktuve ir CSDD apskates vietās

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Ko tu tur teici?

da es neticu, ka džugiņš zina, kas ir pī

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

džugiņ, kas ir ēē?

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Neticu, ka ar dīzeļauto iespējams palīst zem 3 litriem uz 100 km. Kad es 2007.gada Lieldienās ar Merivu braucu ekobraucienā uz Igauniju, ieturot ātrumu 70 km/h, tad sasniedzu vidējo patēriņu 3,9 litri uz 100 km.

..nezinu , kā tavam autioņam bet esmu novērojis, ka man braucot uz ~80kmph patēriņš ir mazāks nekā uz 70kmph ...man domāt, ka tam varētu būt sakars ar to motora jaudas līkni, kad tā tuvāk trāpa "rezonansei", bet kā ir patiesībā hvz.

..vispār ir vēl tā fiška, ka degvielu pārtaisa par plazmu "ievelkot" to trubu caur izpūteju, tad esot patēºiņš :2 (saucas "geet reactor", sīkāk pastāstīs google)

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja:

man domāt, ka tam varētu būt sakars ar to motora jaudas līkni, kad tā tuvāk trāpa "rezonansei", bet kā ir patiesībā hvz.

Tu labāk mēģini uztrāpīt tieši precīzi uz tās rezonanses - tad patēriņš būs 0!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

bogy rakstīja:

man domāt, ka tam varētu būt sakars ar to motora jaudas līkni, kad tā tuvāk trāpa "rezonansei", bet kā ir patiesībā hvz.

Tu labāk mēģini uztrāpīt tieši precīzi uz tās rezonanses - tad patēriņš būs 0!

Ja tiltam trāpa uz rezonansi, tad tas sabrūk.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

bogy rakstīja: (saucas "geet reactor", sīkāk pastāstīs google)

Labais atliek tik ar to ietaisi sasniegt benzīna pašaizdegšanās temperatūru un kaboom garantēts Lai gan tā fiška var arī ko ietaupīt, jo izmanto atgāzu temperatūru degvielas sildīšanai, vienīga tā vēršanās pret ziemeļiem, magnētisma un antifrīza burbuļatora iesaistīšana gan izskatās pilnīgi lieka.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti