Alkohols

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Sakarā ar to, ka strauji tuvojas svētki, kuru laikā jau tā mūsu pagrimusī nācija alkoholu patērēs rūpnieciskos apmēros, vēlētos ierosināt diskusiju par alkoholu. Piemēram, es, īsts latvietis būdams, esmu nolēmis braukt pie mātes dabas krūts un jāņus svinēt trīs dienas. Zem vārda "svinēt" slēpjas intensīva alkohola lietošana trīs dienu garumā Problēma tāda, ka pastāv liela varbūtība, ka, pēc svinībām braucot atpakaļ uz Rīgu, pastāv visai liela varbūtība, ka izdodas satikt vīrus zaļās vestītēs, kas var laipni palūgt iepūst trubiņā, ar visām no tām izrietošajām sekām. Kā tur īsti ar tām promilēm ir? Pēc cik ilga laika 90kg smags latvietis, izdzēris 15 aliņus, drīkst braukt, nebīstoties nokļūt uz cietuma nārām?

 
1 2 3 4 5 6
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es mēģinu pateikt, ka neviens nevar noteikt KAD sākas atkarība...

Man te viena tante teica - alkoholiķis ir tas, kas dzer biežāk kā reizi 22 dienās. (Nevis 150 gramus vīna pie pusdienām, bet tā lai sajustu reibumu)

Varbūt es kļūdos, bet alkoholisms - tā jau ir atkarība.

Secinājums - reti kurš nav atkarīgs.

Atšķirās tikai veidi, kādos "mēs - atkarīgie" ar šo atkarību mēģinam un spējam sadzīvot.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Meli.

Tas varbūt attiecas uz tiem, kas nekad nav bijuši alkoholiķi. Jo no alkoholisma izārstēties pilnībā laikam nav iespējams. Ir redzēts, kas notiek, kad sāk dzert "izbijis" alkoholiķis, kas 24 gadus nav dzēris ne grama.

jā, parasti tā arī ir. alkoholiķis tā vārda klasiskajā izpratnē ir narkomāns kura smadzenes nepārtraukti pieprasa haļavno serotanīnu. un ja vēl ir kaut kādas psihiskas lietas ko skaidrā prātā cik necik kontrolē, tad ar šmigu saiet ripā visa smadzeņu bioķīmija .

Ozz rakstīja: problēmas un brīvo laiku gan nevajag mēģināt nosist ar tupu dzeršanu kamēr atlūzti.

Dažreiz ir nepieciešams iziet cauri arī šai stadijai lai saprastu, ka tā darīt tomēr vairāk nevajag. Visbiežāk cilvēki spēj pacelties atpakaļ no padibenēm tikai tad, kad ir pazaudējuši pilnīgi visu. Skumji, ja tajā "pazaudētajā visā" ietilpst arī veselība, kas diemžēl nav īpaši atgriezeniska vērtība.

tas ir jautājums par pašpietiekamību. ja jau ir nodzēries līdz bomzim un spējis atkal bez visādām torpēdām uzpeldēt, tad visdrīzāk, dzeršana ir bijusi vienk. izlaidība.(ka tik tālu nogrimis).

Par veselību labāk vispār nerunāsim

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja jau ir nodzēries līdz bomzim un spējis atkal bez visādām torpēdām uzpeldēt, tad visdrīzāk, dzeršana ir bijusi vienk. izlaidība.(ka tik tālu nogrimis).

:@:@:@ Paldies par komplimentu - gandrīz vai mans scenārijs!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Yetti rakstīja: es mēģinu pateikt, ka neviens nevar noteikt KAD sākas atkarība...

Man te viena tante teica - alkoholiķis ir tas, kas dzer biežāk kā reizi 22 dienās. (Nevis 150 gramus vīna pie pusdienām, bet tā lai sajustu reibumu)

Varbūt es kļūdos, bet alkoholisms - tā jau ir atkarība.

Secinājums - reti kurš nav atkarīgs.

Atšķirās tikai veidi, kādos "mēs - atkarīgie" ar šo atkarību mēģinam un spējam sadzīvot.

nu tad kāda vella pēc mēs vispār dzeram alkoholu? laikam jau tāpēc ka esam atkarīgi vismaz no idejas ka "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola" cilvēks nemaz nevar būt neatkarīgs ne no kā. jautājums tikai- kā ar saviem tarakāniem kurš sadzīvo.

P.N- nupat nodefinēju jaunu atkarību-

atkarība no savas neatkarības sajūtas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā, ozzs lai ņem savu šašļiku, Sviestcs savu šņabi un brauciet ciemos uz jāņiem... es jūs pācienāšu ar tējiņu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man pļavā vērmeles saaugušas...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

njemot vera kads tev niks, tev noteikti ir kautkada trauma vai kompleksi

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

Āāāā hāāā hāāā

Un to saka nokodies ineta atkarīgais?!

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

Kodēts alkaš [dexters,sretskeds,juška-aigariņš]tak neiedrošināsies ar savu niku te tādus komentus raxtīt.

Kas ir bļe anonīmā šļura? (sretskeda vārdi)

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

njemot vera kads tev niks, tev noteikti ir kautkada trauma vai kompleksi

Sretdskeds taču visu laiku lielās ar savi pincīti, kurš viņam vēl 3 metrus aiz muguras pa zemi velkās.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

1) Man patīk mana internetatkarība. Kamēr tā tā pat ka alkohols ir regulējama.

2) Neuzskatu, ka alkohola atkarību var īpaši pārvarēt, ja reiz ta ir "kādreiz bijusi". Tomer ar to var iemācīties sadzīvot - tā lai no tās neceļas liekas nepatikšanas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola"

Ir jāapzinās izdzertā apjoma robeža, pēc kuras šī definīcija jau vars nedarbojas.

Arī dzērumā jāapzinās.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tā, ozzs lai ņem savu šašļiku, Sviestcs savu šņabi un brauciet ciemos uz jāņiem... es jūs pācienāšu ar tējiņu

Labi, ka tikai ar tēju.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Lielais_Penis rakstīja: Nu i ļurļaki te apgrozās!

Lepni kā pāvi stāsta par pārvarētām alkohola atkarībām, bet paši nemana ka ir kļuvuši par interneta atkarīgajiem.

Āāāā hāāā hāāā

Un to saka nokodies ineta atkarīgais?!

Katrs cīnas ar savām atkarībām kā māk. Atzinīgi jānovērtē - cik dzirdēts kopš pēdējās "nocelšanas no trases" Dex ar alkoholatkarību ir vismaz vismaz uz laiku ticis galā. Tas protams neattaisno tos žultainos komentārus, kas te tiek izgāzti brīžiem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: ar Sviestcu rēķinājām, ka es tai vakarā esmu salējis sev iekšā 1.6 litri stiprā alkohola

Hmm, tev 10 litri asiņu vai kas?

\"Alkohola letālā deva ir piecas promiles (t. i., pusotra divas pudeles šņabja\" www.tvnet.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola"

Ir jāapzinās izdzertā apjoma robeža, pēc kuras šī definīcija jau vars nedarbojas.

Arī dzērumā jāapzinās.

iekšējās higienas jautājums

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Hmm, tev 10 litri asiņu vai kas?

"Alkohola letālā deva ir piecas promiles (t. i., pusotra divas pudeles šņabja" www.tvnet.lv/...

Vakars nebija tik īss. Sākām kādos 18:00 vai 20:00. Mājas biju ap 4:30 no rīta. Kā jau teicu, tad manī alkohols noārdās rekordātros tempos. Vismaz agrāk tā bija.

Kad es tiku līdz trešajam puslitram, pirmais jau sen bija izelpots/izsvīsts un izčurāts kā nebijis!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Bucefals rakstīja: ar Sviestcu rēķinājām, ka es tai vakarā esmu salējis sev iekšā 1.6 litri stiprā alkohola

Hmm, tev 10 litri asiņu vai kas?

"Alkohola letālā deva ir piecas promiles (t. i., pusotra divas pudeles šņabja" www.tvnet.lv/...

te nesen bija vienu bulgāru ar 8 komac cik tur nocēluši no trases.

USA vispār 0.5 vodkas skaitās letāla deva kamēr pie mums tikai "viegla uzkoda"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un "torpēda" nerisina alkoholisma problēmu, bet tikai rada specefektus tad ja pacients ir iedzēris alkoholu.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola"

Ir jāapzinās izdzertā apjoma robeža, pēc kuras šī definīcija jau vars nedarbojas.

Arī dzērumā jāapzinās.

Dzērumā ir pagrūti to devi nodefinēt.

Dzērumā prasās pēc nākamās glāzes, pofig, ka jau iepriekšējās 3 bija par daudz.

Bet tas jau laikam individuāli (kaut gan - cik redzēts, lielākajam vairumam ir tā)

un jā - kas ir dzēris, tas nekad no tā īsti vaļā netiks, tas nu ir fakts. (uz paša ādas pārbaudīts) tik vien, ka tās 3ās stadijas iesākšanos iespējams atlikt ar periodisku atturēšanos

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: un "torpēda" nerisina alkoholisma problēmu, bet tikai rada specefektus tad ja pacients ir iedzēris alkoholu.

Ja cilvēks dēļ tās nelieto alkoholu, tad risina gan. Jautajums vienīgi uz cik ilgu laiku.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola"

Ir jāapzinās izdzertā apjoma robeža, pēc kuras šī definīcija jau vars nedarbojas.

Arī dzērumā jāapzinās.

Dzērumā ir pagrūti to devi nodefinēt.

Dzērumā prasās pēc nākamās glāzes, pofig, ka jau iepriekšējās 3 bija par daudz.

Bet tas jau laikam individuāli (kaut gan - cik redzēts, lielākajam vairumam ir tā)

un jā - kas ir dzēris, tas nekad no tā īsti vaļā netiks, tas nu ir fakts. (uz paša ādas pārbaudīts) tik vien, ka tās 3ās stadijas iesākšanos iespējams atlikt ar periodisku atturēšanos

Vari paskaidrot, kāpēc no tā būtu jātiek vaļā?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: "sliktāk jau nebūs nekā bez alkohola"

Ir jāapzinās izdzertā apjoma robeža, pēc kuras šī definīcija jau vars nedarbojas.

Arī dzērumā jāapzinās.

Dzērumā ir pagrūti to devu nodefinēt.

Jāsāk nevis ar devu (jo tā dažādos gadījumos var stipri atšķirties), bet gan pašam ar sevi.

Pirms sāc lietot alkoholu, noskaidro jau iepriekš priekš sevis - vai Tu gribi piedzerties (tai skaitā līdz nemaņai ar visām izrietošajām sekām), vai gribi labi pavadīt laiku.

Ja jau ieprieks tas jautājums Tev būs skaidrs, tad klikšķis par nepieciešamību nakamo glāzi atlikt uz stundu vai neizdzert vispār nāks pats par sevi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Ozz rakstīja: un "torpēda" nerisina alkoholisma problēmu, bet tikai rada specefektus tad ja pacients ir iedzēris alkoholu.

Ja cilvēks dēļ tās nelieto alkoholu, tad risina gan. Jautajums vienīgi uz cik ilgu laiku.

nerisina

palasi par seratonīnu...

torpēda rada nāves bailes alkoholiķim un viņš nedzer "specefektu" dēļ...

bet lomkas un tieksme pēc alkohola paliek...

iedomājies cik laimīgs ir cilvēks kuram nedod to ko viņš patreiz gribētu visvairāk par visu

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Vari paskaidrot, kāpēc no tā būtu jātiek vaļā?

Ja nevar sadzīvot ar alkoholu, tad dažreiz labāk ir tikt vaļā no tā.

Jo ir dzīvē pietiekoši daudz piemēru un "statistikas", līdz kurai tā kā tomēr negribētos nonākt.

Rekordists paziņu lokā ir kads čoms ar izteiktu tieksmi pēc alkohola. Dzer nepārtraukti. Pēdējo 5 gadu laikā domaju, ka var savākt kādas 60 dienas, kad viņš ir skaidrā bijis. Dzer caurām dienām, bet paralēli tam visam strādā (darba specifika atļauj), uztur 5 cilvēku ģimeni, tai skaitā dzīvokli, automašīnu, utt. Lai pārvietotos neatkarīgi, brauc ar rolleri. Rezultātā - 15 lūzumi kājās, 8 operācijas, katra roka lauzta vismaz 2 reizes, lauzta spranda (tur gan nebija alko pie vainas), un dzer vienalga kā dulls, jo viņš arī "nesaskata iemeslu, kapēc vajadzētu pārtraukt". Vel pagājšnedēļ iegāzās no kkādas kraujas Daugavā. Bet dzer. No rīta līdz vakaram.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti