Alkohols

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Sakarā ar to, ka strauji tuvojas svētki, kuru laikā jau tā mūsu pagrimusī nācija alkoholu patērēs rūpnieciskos apmēros, vēlētos ierosināt diskusiju par alkoholu. Piemēram, es, īsts latvietis būdams, esmu nolēmis braukt pie mātes dabas krūts un jāņus svinēt trīs dienas. Zem vārda "svinēt" slēpjas intensīva alkohola lietošana trīs dienu garumā Problēma tāda, ka pastāv liela varbūtība, ka, pēc svinībām braucot atpakaļ uz Rīgu, pastāv visai liela varbūtība, ka izdodas satikt vīrus zaļās vestītēs, kas var laipni palūgt iepūst trubiņā, ar visām no tām izrietošajām sekām. Kā tur īsti ar tām promilēm ir? Pēc cik ilga laika 90kg smags latvietis, izdzēris 15 aliņus, drīkst braukt, nebīstoties nokļūt uz cietuma nārām?

 
1 2 3 4 5 6
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: galvenais ir taadam tuvojoties netaureet.

1) Uztaurēt no liela attāluma, lai saprot ka kkas tuvojas un jau paspēj noraustīties, izļurināties un savākties vēlreiz.

2) Samazinat ātrumu

3) Pārmest krustu, kad esi ticis tādam garām

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ķēra uz velosipēdistu celiņa

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vajag nokāpt un stumt. kājāmgājējam nav limits.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vajag nokāpt un stumt. kājāmgājējam nav limits.

Kājāmgājējiem limits ir vēl briesmīgāks - atrašanās sabiedriskā vietā alkohola reibumā, promilles var būt no aparāta kļūdas līdz pat bezgalībai.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

anonimikis rakstīja: vajag nokāpt un stumt. kājāmgājējam nav limits.

Kājāmgājējiem limits ir vēl briesmīgāks - atrašanās sabiedriskā vietā alkohola reibumā, promilles var būt no aparāta kļūdas līdz pat bezgalībai.

171.pants. Alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošana sabiedriskās vietās un atrašanās sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī

Par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās, izņemot vietas, kur alkoholisko dzērienu lietošanu atļāvusi pašvaldība, vai par atrašanos sabiedriskās vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu,

izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz simt latiem.

Par tām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas, —

uzliek naudas sodu no divdesmit pieciem līdz divsimt piecdesmit latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku no trim līdz piecpadsmit diennaktīm. www.likumi.lv/...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nav saciits kura cilveeka cienju?

Maneejo diez vai aizkar manis pasha shmiga. Taatad sanaak, ka apkaarteejo cilveeku.

Ja es veelu vakaraa esmu uz ielas viens un paalii.... kaa cienju es aizskaru? Mentu?

Bet menti shaadaa izpratnee jau nav cilveeki bet menti, musori, munjiki. Likumsargi galu galaa.

Ja apkaart ir cilveeki, es tachu driikstu vinjiem uzjautaat, vai es esmu aizskaaris vinju cienju, buudams paalii pirms mani aizved sasttdiit protokolu? Ja vinjiem nav pretenziju, mani tachu nevar sodiit?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Cik es saprotu, tas domāts, ka skāde tiek nodarīta paša cieņai, ko parasti traktē kā, piem., nespēju saturēt iekšu saturu, vai vēl trakāk- nespēju noturēties kājās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paga, vai tad ir kāds normatīvais akts, kas liek man turēties kājās?????

un ja tā, tad kāpēc menti neslien stāvus tos bomžus, kas pārpālī guļ daugavas krastā sākot no dzelzceļa tilta uz augšu līdz molam?

es jau paredzu, ka tūlīt panesīsies atbildes no sērijas "no tiem bomžiem nevar nokāst 'pateicību' vai gūt citu labumu"

bet vai tad ments ir ments tikai attiecībā pret tiem, kuri spēj samaksāt?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bet vai tad ments ir ments tikai attiecībā pret tiem, kuri spēj samaksāt?

Tu tā ka no mēness nokritis...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Iekshu attiiriishanu nedriikst deevet par manu cienju aizskaroshu. Taa vareetu buut sabiedriskas vietas piecuukoshana.

Jo manai cienjai un organismam kopumaa peec shaadas proceduuras paliek visnotalj labaak...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu kā tur ir ar to likumdošanu, bet es vairākkārt esmu atradies tiešā policistu tuvumā lielā reibumā un viņi nav uzskatījuši par nepieciešamu mani nekur vest un neko no manis prasīt.

Tomēr turpat blakus viņi ir gatavi savākt mazāk reibušus, bet agresīvāk noskaņotus personāžus.

Es ar policistiem nekad nekasos un savu vainu atzīstu (nepatiesi laikam vēl ne reizes nav nacies atbildēt), un viņi parasti redz, ka cilvēks lai arī piedzēries, bet mēslus netaisīs un liek mani mierā. Tas gan viss ir pirms vairākiem gadiem piedzīvots, bet šmiga uz ielas oficiāli arī tad nedrīgstēja atrasties.

P.S. Bija noteikta arī kkada norma, ka virs 2 °% nedrīkstēja viņi ņemt ne paskaidrojumus ne kādus citus dokumentus - vispirms ir javed uz atļurbeni, lai promiles nokrītās, un tikai tad tam paskaidrojumam ir spēks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atļurbenes jau ir miris bizness

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: atļurbenes jau ir miris bizness

Grūti spriest. Nekad neesmu iedziļinajies...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Cik es saprotu, tas domāts, ka skāde tiek nodarīta paša cieņai, ko parasti traktē kā, piem., nespēju saturēt iekšu saturu, vai vēl trakāk- nespēju noturēties kājās.

Labaak es apveljos, nekaa apdirshos.

Bet nu, katram savs

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Redzēju redzēju kā sašnorēja Operas režisoru

MOnk Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Aptauja par tēmu!

www.visidati.lv/...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti