Alkohols

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Sakarā ar to, ka strauji tuvojas svētki, kuru laikā jau tā mūsu pagrimusī nācija alkoholu patērēs rūpnieciskos apmēros, vēlētos ierosināt diskusiju par alkoholu. Piemēram, es, īsts latvietis būdams, esmu nolēmis braukt pie mātes dabas krūts un jāņus svinēt trīs dienas. Zem vārda "svinēt" slēpjas intensīva alkohola lietošana trīs dienu garumā Problēma tāda, ka pastāv liela varbūtība, ka, pēc svinībām braucot atpakaļ uz Rīgu, pastāv visai liela varbūtība, ka izdodas satikt vīrus zaļās vestītēs, kas var laipni palūgt iepūst trubiņā, ar visām no tām izrietošajām sekām. Kā tur īsti ar tām promilēm ir? Pēc cik ilga laika 90kg smags latvietis, izdzēris 15 aliņus, drīkst braukt, nebīstoties nokļūt uz cietuma nārām?

 
1 2 3 4 5 6
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

es uz vecumu palieku mieriigaaks- negribas megakodienus, driizak jau kaut kaa to lietu interesantaaku padariit.

augšā raušana- tas ir reflekss pēc saindēšanās. ja dzer ok mantu un saprātīgos daudzumos (taa ka suudiigi nepaliek jau procesa laikaa) tad diez vai buus jaavemj paskatoties uz kefiira paku.

sēdējām pie viena galda, lakām no vienas pudeles... viņa rumpim pilnīgi cita reakcija...

a par megakodieniem - kad 0.3 iekšā - tad jau sekas ir neparedzamas....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ozz rakstīja:

es uz vecumu palieku mieriigaaks- negribas megakodienus, driizak jau kaut kaa to lietu interesantaaku padariit.

augšā raušana- tas ir reflekss pēc saindēšanās. ja dzer ok mantu un saprātīgos daudzumos (taa ka suudiigi nepaliek jau procesa laikaa) tad diez vai buus jaavemj paskatoties uz kefiira paku.

sēdējām pie viena galda, lakām no vienas pudeles... viņa rumpim pilnīgi cita reakcija...

a par megakodieniem - kad 0.3 iekšā - tad jau sekas ir neparedzamas....

katram individuāli.man nekas.nav tādas lūpas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

sēdējām pie viena galda, lakām no vienas pudeles... viņa rumpim pilnīgi cita reakcija...

viņš saindējās ar to alkohola daudzumu ar kādu Tu vēl nesaindējies.neizstrādā jamajam to dehidrogenāzi pietiekamā daudzumā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kad 0.3 iekšā - tad jau sekas ir neparedzamas....

Ozz, vai tie procesi ir atgriezeniski?

Man arī pirms 10-15 gadiem no 0.3 sekas bija neparedzamas, jo gan filma zuda, gan no korķa nevarēja tikt nost.

Tagad izdzeru litru (ja laba šmiga) un vēl kontrolēju situāciju - uz korķa toč neuzkāpšu.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu tobiš, ja agrāk izdzer vismaz 0.3, tad par tālāk patērēto alko daudzumu nav vairs nekadas kontroles.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Fartuks rakstīja: ...

Piedzēros, izgulējos un viss štokos.

Ja gribās, tad 2. dienā vnk dzer tālāk... tad izguļās un no problem.

...

nemīz, tas ir pārejoši...

paliks 40 un +, tad sāksies sūdi...

Es nemīž, jo man ir štengrs un sportisks organizmz.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Yetti rakstīja: kad 0.3 iekšā - tad jau sekas ir neparedzamas....

Ozz, vai tie procesi ir atgriezeniski?

Man arī pirms 10-15 gadiem no 0.3 sekas bija neparedzamas, jo gan filma zuda, gan no korķa nevarēja tikt nost.

Tagad izdzeru litru (ja laba šmiga) un vēl kontrolēju situāciju - uz korķa toč neuzkāpšu.

hz.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Ozz, vai tie procesi ir atgriezeniski?

Man arī pirms 10-15 gadiem no 0.3 sekas bija neparedzamas, jo gan filma zuda, gan no korķa nevarēja tikt nost.

Tagad izdzeru litru (ja laba šmiga) un vēl kontrolēju situāciju - uz korķa toč neuzkāpšu.

tak saku par alkoholisma stadijām...

paies gadi un atkal ar 0.3 būsi brīnumzemē, ja viss tā turpināsies.

tāpat kā es

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kalfonso rakstīja: trakākais ir tas, ka pēc tāda pamatīga dzertiņa pamosties ar sajūtu, ka nekas nav noticis. (tip piedzēries, aizmigi un viss ok)

kamēr netiek publiskotas bildes un vēl viskautkas

a vot tas jau liecina ka smadzenes ir dabuujušas ciest no intoksikaacijas ja priekškars aizveras, bet aktieri veel speelee

loģiski. to jau 123ajā klasē pirms daudziem gadiem sapratu,

ka tas, ka neko neatceries, nenozīmē, ka neko neesi darījis.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

loģiski. to jau 123ajā klasē pirms daudziem gadiem sapratu,

ka tas, ka neko neatceries, nenozīmē, ka neko neesi darījis.

12ajā, ibio

jāņi dara savu

bet nu, alkohols ir viltīga padarīšana

(āpat kā sievietes)

jo vairāk dzer, jo vairāk gribās

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Lai atceramies- nekas tā nespēj vienot cilvēkus kā to netikumi!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

neveina menta neredzēju šodie.

cik aptaujāju paziņas, ar nav neviens manījis.

cēsis-valmiera un tamlīdzīgs reģions.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja: neveina menta neredzēju šodie.

cik aptaujāju paziņas, ar nav neviens manījis.

cēsis-valmiera un tamlīdzīgs reģions.

[Slikts komentārs] (c) Zivtiņš

Visiem priecīgas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Vakar pēcpusdienā pa Kurzemes pusi ap 150 km tukšums, Rīgā uz Brīvības ielas tomēr pirmo un vienīgo ekipāžu pamanīju, pēc tam vēl 30 km un atkal tukšā.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Vakardien esot Salaspilī no rīta ņemuši visus pēc kārtas.

Pats atbraucu šorīt no Jelgavas puses - viss tukšs. Pēcpudienā braukšu visdrīzāk uz Ogri. Tad jau manīs.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

sauriešos šodien pie mentu mašīnas pilsoņi mīņājās rindiņā ar kukulīšiem saujā

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vakar vakarā Spuņciemā viens policis ar moci, vairāk neviena. Maršruts Kolka - Rīga.

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Izbraukāju svētkos pus Vidzemi un Latgali apm 500 pa asfaltu un 50 pa gruntīm policistu redzēju vienreiz uz Puškina ielas Rīgā. Laikam visi bija mežos

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

no 23.06-27.06 Rīga-Valmiera-Rīga-Ape-Munameģis-Valka-Rīga, kopā tuč pāri 1000 km norullēti pa piķi un grunti. Policistu ekipāžas pa vienai bija Raganā, pie Apes, pie Munameģa un tas viss.

Gribētos palasīt cik tad tieši to policistu bija izdzīti ielās.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Manā miestā Līgo naktī CP motopeles trakoja visu nakti. Dzinās pakaļ visiem, kuri kustējās. Un kas dīvaini, nestāvēja uz vietas, bet visu laiku patrulēja, braucējus ķēra gaitā.

Izjuka viss bagija testēšanas pasākums.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

redzēju vienu patruļmašīnu... centraa vispaar neviena menta nebija

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Jāņu dienā rīta pusē intensīvi ķēra velosipēdistus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Jāņu dienā rīta pusē intensīvi ķēra velosipēdistus.

bļac

man te esot viena maza taciņa pa kuru varot pa 15 minuuteem uz Vecāķiem aizmiit...

buus jaapamēģina..un pac galvenais bez mentiem

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Jāņu dienā rīta pusē intensīvi ķēra velosipēdistus.

No vienas puses šķiet - menti ķēmi. Lai liek mierā tos lauciniekus, kuram promiles jau ir pastāvīga asiņu sastāvdaļa un viņš ar tām savām 2 promilēm var nobraukt taisnākt kā nealkoholiķis ar 0.6 promilēm.

Tomēr tiklīdz tāds uzmeimuro uz ceļa un tu viņu notriec, tad domas šinī jautājumā mainās stipri.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

galvenais ir taadam tuvojoties netaureet.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti