Kretīnu zeme

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ja, Sviestiņ, ko darīt,ka te tādi sakoncentrējušies

Tu ko, visiem dzīvē klanies un piekrīti ?

Klanīšanās visiem un takta izjūta diskusijās un sadzīvē ir divas dažādas lietas....

un nevaig to jaukt vienā putrā.....

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

pļā...atkal neraža,

skatos un brīnos....

izrādās ka Ronča datorā esmu Auzinjsh

Sen laikam Šams mani nav laidis klāt..

Būs laikam japārlogojas, a to tūlīt Deksters teiks ka lamāju Šamu slēpjoties zem vairakām anonīmām identitatēm..

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Ja gribi puzdi siiklais jverpli , piebrauc , dabuusi

Nabagseekla jo bannaa

P,S, Taadus siikus suudus kaa tu ........ar atejaas papiiru..... lursofta gigantsx xu jeva , siikais purvelja atsuuceejs

kas ir,tuklīt, sāki uztraukties,pirksteļi trīc ? Ņerviški ?

ar mani viss ok gaidu tevi , siikai *******it beidz miizt un atbrauc ciemos, triicekliit izsniegshu auKstaakaa labuma zviizdinjas

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Da tas Auzinjsh ir toč tāds pats pamuļkis kā Pirmais...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Ja gribi puzdi siiklais jverpli , piebrauc , dabuusi

Nabagseekla jo bannaa

P,S, Taadus siikus suudus kaa tu ........ar atejaas papiiru..... lursofta gigantsx xu jeva , siikais purvelja atsuuceejs

kas ir,tuklīt, sāki uztraukties,pirksteļi trīc ? Ņerviški ?

ar mani viss ok gaidu tevi , siikai *******it beidz miizt un atbrauc ciemos, triicekliit izsniegshu auKstaakaa labuma zviizdinjas

Ko rēc

Moš Šams ir kvalitatīvi salapījies...

Pirmdienā

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Da tas Auzinjsh ir toč tāds pats pamuļkis kā Pirmais...

lielāks

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: Da tas Auzinjsh ir toč tāds pats pamuļkis kā Pirmais...

lielāks

"za bazar otvečaješ"

Vot pierādi!!!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

siamriP rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: Da tas Auzinjsh ir toč tāds pats pamuļkis kā Pirmais...

lielāks

"za bazar otvečaješ"

Vot pierādi!!!

da kautvai paskaties reitingu

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai tik karstā laikā, arī kretīnu zemē, kūdra aizdegās pati no sevis?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Man vispār patīk, kā tēma par akcīzi netverami

pārvērtās čurāšanā zābakā kaimiņam, brīdī, kad tas svētsvinīgi veras debesīs ...un pie sevis Pietuka Krustiņa

stilā patētiski murmina: kaimiņš maita, un kaimiņa kaimiņš vispār klučāks par visiem klučiem ... Kam

paveicās, kam ne Personīgi man nepaveicās, bet raudāt un visus dajebko citus vainot neiešu - tas viņus neizmainīs!

Sretskedam 5+ par Dombrovski un SVF!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu nokļūdijās Yettijs, paarprata... kam negadaas... bet atnaak bauskas novada cilvēks un sāk runāt pilnīgu sviestu iepīdams tur savu personīgo žulti , mēģinādams kaut ko mums demonstrēt. runāt šeit ar viņu ir pilnigi bezjēdzīgi, vieniigais var par sevi daudz jauna uzzinaat.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu redzi, tev nav pat normaalu argumentu, tikai kaut kādas atmiņā aizķērušās driskas ar kurām operēt sev izdevīgā veidā.

labaakais arguments ir kliegt skaļāk par citiem un apsaukāt par muļķiem, jo domā ka tad visiem liksies ka esi baigais gudrinieks, vai ne???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Akcīzi iekasē, lai dzelzceļnieki nesāk tirgot ļevo soļaru bez akcīzes. Praktiski jau tai degvielai jābūt marķētai, bet tad atkal jākontrolē.

tāpat zog, ir tā akcīze vai nav, krāsota vai nē...

Ozz rakstīja: nu nokļūdijās Yettijs, paarprata... kam negadaas....

nē, nekļūdījos un nepārpratu... ja katrs sāks maksāt nodokļus sev, kāda jēga nodokļu sistēmai?

Ja jau sev, tad par autovadītāju maksātajiem nodokļiem mūsu ceļi būtu stipri labākā stāvoklī...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Vai tik karstā laikā, arī kretīnu zemē, kūdra aizdegās pati no sevis?

Paldies par norādi,piefiksēju Nedod Dievs,puisīt....

Tev jau maļava uzraxtīta?... tikai datums jāieraxta?!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Akcīzi iekasē, lai dzelzceļnieki nesāk tirgot ļevo soļaru bez akcīzes. Praktiski jau tai degvielai jābūt marķētai, bet tad atkal jākontrolē.

tāpat zog, ir tā akcīze vai nav, krāsota vai nē...

Ozz rakstīja: nu nokļūdijās Yettijs, paarprata... kam negadaas....

nē, nekļūdījos un nepārpratu... ja katrs sāks maksāt nodokļus sev, kāda jēga nodokļu sistēmai?

Ja jau sev, tad par autovadītāju maksātajiem nodokļiem mūsu ceļi būtu stipri labākā stāvoklī...

hvz... kad naudas ir daudz, tad var mest kopeejaa katlaa un katrs ķeseleet peec vajadziibas un sirds patikas. bet kad maz, tad jaapaariet uz "pašfinansēšanos, bija taada fiška 80to beigaas "

resp- lai nebuutu lobiju un pietuvinaato kašķa par to, kuram kas un cik pienaakas..

manupraat loģisks leemums.. nevaram taču izsleegt ka par benziina akciizes naudu ir laboti sliežu ceļi un kruumiņjūļa nafftas terminaali

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Akcīzi iekasē, lai dzelzceļnieki nesāk tirgot ļevo soļaru bez akcīzes. Praktiski jau tai degvielai jābūt marķētai, bet tad atkal jākontrolē.

tāpat zog, ir tā akcīze vai nav, krāsota vai nē...

Ozz rakstīja: nu nokļūdijās Yettijs, paarprata... kam negadaas....

nē, nekļūdījos un nepārpratu... ja katrs sāks maksāt nodokļus sev, kāda jēga nodokļu sistēmai?

Ja jau sev, tad par autovadītāju maksātajiem nodokļiem mūsu ceļi būtu stipri labākā stāvoklī...

mani vairaak besii ka man ir jaamaksaa akciize par to ka es savaa daarza tehnikaa un laivā ( ja man tāda būtu) leju benziinu ar akcīzes nodokli lai gan nepiedalos satiksmē uz koplietošanas ceļiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pljā, par šito nemaz nepadomāju. man vēl ir lodlampa uz bendžu.

varbūt kaut kur var iesniegt čekus?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu ja, Sviestiņ, ko darīt,ka te tādi sakoncentrējušies

Tu ko, visiem dzīvē klanies un piekrīti ?

Klanīšanās visiem un takta izjūta diskusijās un sadzīvē ir divas dažādas lietas....

un nevaig to jaukt vienā putrā.....

Takta izjūta diskusijās ar tirgus bābām ? Kurām katrā 3. postā kāds cits pie visa vainīgs ? Yetijs,Centis, Ozz,Tedis... Agrāk runāja citādi,tagad pie visa vainīgs Dombrovskis un SVF

Nu, uz to mazliet arī paškritiski jāpaskatās. Tu atkal brauc citā galējībā - pie visām pasaules nelaimēm AŠ kvadrātā vainīgi. Nedod dies, kaut ko pozitīvu par šamiem pateikt, uzreiz sūdu čupa galvā būs.

P.S. Te neiet runa par to, vai viņi (vienalga, Dombrovskis, SVF, AŠ2 vai citi zvēri) ir gaišie vai tumšie spēki.

Ne vieni, ne otri nav vainīgi pie visa. Pie visa neviens vainīgs būt nevar. Bet to,ka līdzvainīgi esam visi, to šie biedri nez kāpēc noliedz. Visi kopā savārījuši putru, kāds ar savu gļēvumu,kāds ar neizdarību,kāds ar megaizdarību...kāds ar zagšanu,kāds ar tamborēšanu.

Nav balts tikai ne JL, ne TP....

Vot, te par 100% jāpiekrīt.

Nu, johaidī, kā var ielikt, lai manis rakstītais pie citētā neparādās, ja kauč ko no citāta padzēšu ārā. Apgaismojiet mani, lūdzu, groždaņi alkogoļiki.

nospied enter

raksti zem kvadrātiekavām

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu ja, Sviestiņ, ko darīt,ka te tādi sakoncentrējušies

Tu ko, visiem dzīvē klanies un piekrīti ?

Klanīšanās visiem un takta izjūta diskusijās un sadzīvē ir divas dažādas lietas....

un nevaig to jaukt vienā putrā.....

Takta izjūta diskusijās ar tirgus bābām ? Kurām katrā 3. postā kāds cits pie visa vainīgs ? Yetijs,Centis, Ozz,Tedis... Agrāk runāja citādi,tagad pie visa vainīgs Dombrovskis un SVF

Nu, uz to mazliet arī paškritiski jāpaskatās. Tu atkal brauc citā galējībā - pie visām pasaules nelaimēm AŠ kvadrātā vainīgi. Nedod dies, kaut ko pozitīvu par šamiem pateikt, uzreiz sūdu čupa galvā būs.

P.S. Te neiet runa par to, vai viņi (vienalga, Dombrovskis, SVF, AŠ2 vai citi zvēri) ir gaišie vai tumšie spēki.

Ne vieni, ne otri nav vainīgi pie visa. Pie visa neviens vainīgs būt nevar. Bet to,ka līdzvainīgi esam visi, to šie biedri nez kāpēc noliedz. Visi kopā savārījuši putru, kāds ar savu gļēvumu,kāds ar neizdarību,kāds ar megaizdarību...kāds ar zagšanu,kāds ar tamborēšanu.

Nav balts tikai ne JL, ne TP....

Vot, te par 100% jāpiekrīt.

Nu, johaidī, kā var ielikt, lai manis rakstītais pie citētā neparādās, ja kauč ko no citāta padzēšu ārā. Apgaismojiet mani, lūdzu, groždaņi alkogoļiki.

nospied enter

raksti zem kvadrātiekavām

tas ir gļuks

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Ozz rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Auzinjsh rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu ja, Sviestiņ, ko darīt,ka te tādi sakoncentrējušies

Tu ko, visiem dzīvē klanies un piekrīti ?

Klanīšanās visiem un takta izjūta diskusijās un sadzīvē ir divas dažādas lietas....

un nevaig to jaukt vienā putrā.....

Takta izjūta diskusijās ar tirgus bābām ? Kurām katrā 3. postā kāds cits pie visa vainīgs ? Yetijs,Centis, Ozz,Tedis... Agrāk runāja citādi,tagad pie visa vainīgs Dombrovskis un SVF

Nu, uz to mazliet arī paškritiski jāpaskatās. Tu atkal brauc citā galējībā - pie visām pasaules nelaimēm AŠ kvadrātā vainīgi. Nedod dies, kaut ko pozitīvu par šamiem pateikt, uzreiz sūdu čupa galvā būs.

P.S. Te neiet runa par to, vai viņi (vienalga, Dombrovskis, SVF, AŠ2 vai citi zvēri) ir gaišie vai tumšie spēki.

Ne vieni, ne otri nav vainīgi pie visa. Pie visa neviens vainīgs būt nevar. Bet to,ka līdzvainīgi esam visi, to šie biedri nez kāpēc noliedz. Visi kopā savārījuši putru, kāds ar savu gļēvumu,kāds ar neizdarību,kāds ar megaizdarību...kāds ar zagšanu,kāds ar tamborēšanu.

Nav balts tikai ne JL, ne TP....

Vot, te par 100% jāpiekrīt.

Nu, johaidī, kā var ielikt, lai manis rakstītais pie citētā neparādās, ja kauč ko no citāta padzēšu ārā. Apgaismojiet mani, lūdzu, groždaņi alkogoļiki.

nospied enter

raksti zem kvadrātiekavām

tas ir gļuks

Nav gļuks, ja nespēj pareizi izdzēst

Vajag ierakstīt vēl vienu [ /c]. Laikam. Varētu editēt, paspēlētos sirsnīgāk, bet tagad slinkums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nē, nekļūdījos un nepārpratu... ja katrs sāks maksāt nodokļus sev, kāda jēga nodokļu sistēmai?

Ja jau sev, tad par autovadītāju maksātajiem nodokļiem mūsu ceļi būtu stipri labākā stāvoklī...

a vot tieši to es arī teicu pirmajā lapā.... bet dažiem jau pouhj - māk tikai rakstīt

ja jau pieņem likumu, ka dzelzceļa soļaras akcīze ir ieguldama dzelzceļā, tad tam nodoklim ir tieši tik daudz jēgas, ka viņš palielina siā "latvijas republika" gada apgrozījumu

huļi uzņēmuma XXX maksāt valstij nodokli, ja tā saņēmējs ir tā pati sijā XXX - nodokļa maksātājs ir viens un tā nodokļa gala 100% apmērā saņēmējs taču ir tikai viens pie tam TAS PATS! - mums taču viss dzelzceļš pieder vienam uzņēmumam.... tas nekas, ka tehniski tas pasākums ir sadalīts dažādās sijās, kas viena otrai pārskaita valsts naudu, kamēr tā mistiskā veidā pazūd

un interesanta lietiņa bija novērojama

zemnieks iepirka soļķi tankā (ķipa priekš traktora) pats braukāja ar dīzeļgolfu pa koplietošanas ceļiem, bet akcīzi atpakaļ neaizmirsa paprasīt arī par golfā nosvilitāto

norvēģu variantā (bezakcīses soļķis ir sarkans) arī pie mums diezvai varēs iekontrolēt....

cik es runāju ar norvēģiem, neviens no viņiem nav redzējis, ka kāds pārbaudītu kāds soļķis ir bākā vieglajai mašīnai.....

pats es norvēģijā arī pirku tankā sarkano soļķi - tikai mašīnā nedrīkstēja liet - kannā brīvi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

daudze ir kretīns kvadrātā kaut vai ar to ka viņš paziņoja ka lauku un reģionu slimnīcas sūkā it kā zemākas kvalifikācijas dēļ. tobrīd daudzi viņam buija gatavi rīkli pārgrauzt...

un vēl ir viņš kretīns kubā- ideja bija tam teicienam drusku cita- ja jau visa sabiedrība esot samaitāta, tad neesot tiesību prasīt lai politiķi būtu godīgi. absolūta demagoģija no viņa puses.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: blablabla

tups tu esi

šitā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ak jā - nekur neesmu manījis, ka Yetijs kautkur teica, ka vaiņigs dombrovskis vai esvēef

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ne tikai sia "LV" abarotam- kaut kādas informatīvas lietas jau ar piemīt- jums ir akcīzē atmaksāts tikuntik tāpēc extra piešprici neredzēt.. bez tam "dzelceļš" nau privaats pasaakums kur saļaru var iepirkt no dīzeļgolfa nolejot kkur austrumu pierobežā

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti