Kretīnu zeme

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

norvēģu variantā (bezakcīses soļķis ir sarkans) arī pie mums diezvai varēs iekontrolēt....

diezgan elementāri... TA piedalās VIDs, un ja tas krāsainais draņķis kaut reizi ir bijis bākā, tad degviela vēl ilgi būs krāsaina... un ja paņemot degvielas paraugu solventa koncentrācija atbildīs marķētajai degvielai - mazgā pakaļu...

Un laiku atpakaļ Kurzemes pusē diezgan bieži bija pārbaudes (degvielas paraugu ņemšana) uz ceļiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

norvēģu variantā (bezakcīses soļķis ir sarkans) arī pie mums diezvai varēs iekontrolēt....

diezgan elementāri... TA piedalās VIDs, un ja tas krāsainais draņķis kaut reizi ir bijis bākā, tad degviela vēl ilgi būs krāsaina... un ja paņemot degvielas paraugu solventa koncentrācija atbildīs marķētajai degvielai - mazgā pakaļu...

Un laiku atpakaļ Kurzemes pusē diezgan bieži bija pārbaudes (degvielas paraugu ņemšana) uz ceļiem...

es tev tūlīt uzmetīšu shēmiņu cik viegli to ir apiet....

1) izmet naxren rezerves riteni un tā vietā ieliec atbilstošas formas bāciņu (gāzinieki jau tā operē)

var arī jebkurā citā vietā izpildīties....

2) aizvelc šļauciņas līdz degvielas filtram un tur uzmontē krāniņu, ķipa ja kādreiz gribi pabraukāt arī ar nekrāsoto soļķi.... (renaultam vispār ir elementāri - jamam zemspiediena sūknis atrodas augstspiediena sūknī un sūc soļaru no bākas)

nedomāju, ka visādi vidi ņemsies līst filtrā vai sūknī, bet kas tev traucē pirms TA pabraukāt ar prasto soļķi un nomainīt filtru?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

sheema kaa to apiet:

a)TA inspektors lūdz uzrādīt bagāžniekā rezerves riteņa vietu

b)ņem paraugu no galvenās maģistrāles.vai obratkas. bišķi čakars ir, bet nav nekas nereaals. jebkurā gadījumā kaut kādu kolhozu var atrast (ja grib).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: sheema kaa to apiet:

a)TA inspektors lūdz uzrādīt bagāžniekā rezerves riteņa vietu

b)ņem paraugu no galvenās maģistrāles.vai obratkas. bišķi čakars ir, bet nav nekas nereaals. jebkurā gadījumā kaut kādu kolhozu var atrast (ja grib).

aha uz robežas nevar atrast kontrabandas cīgas, bet tu piedāvā katrā tehapskatē jaukt ārā katru mizu un pārbaudīt vai gadījumā nav konsatēts nelegāls pieslēgums degvielas vadam

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a kas, slabo rezerves riteni uzraadiit??? ražotaajs ir paredzeejis briivi pieejamu vietu. to vareetu pat pie atgaazeem jau paskatiities

bet atrod tikai taas ciigas par kuraam nau samaksaats

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pouhj tehskate, tur varētu aprīkot speciālu boksu, kas izvēles kārtībā dupsē katru 51434526 mašīnu.....

bet nupat iedomājos situāciju kā uz ielas stāv brigāde, kas stopē visas tačkas pēc kārtas un pa galvenajā maģistrālē iebūvētu krāniņu katrai mizai nolej 100 gramus (ķipa analīzēm)

un brigādei aiz muguras stāv benzavozs, kurā to visu salej

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Paturpinot tēmu par mūsu vainu pie esošā bardaka, vēl tagad atceros, kā pirmais un vēl daži izņirdza mani, kad uzrakstīju, ka nezogu darba degvielu, papīru un telefonu cenšos neizmantot privātajām vajadzībām.

1) ieņirdza - taisnība

2) nezogu darba degvielu, papīru un telefonu - par šito gan derētu kādu atsaucīti

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kontrabasa cīgas protams, ka atrod..... atrada viņas arī pirms 5. 10 un pirms 15 gadiem....

bet paprasi pīpmaņiem (nu tādiem bez raspaļcovkas) kur jamie ņem smēķus un kādas akcīzes markas tur ir virsū

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es pat sameeraa preciizi zinu kaapeec tās cīgas neatrod, un neatradēji arī zina kāpēc neatrod...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pouhj tehskate, tur varētu aprīkot speciālu boksu, kas izvēles kārtībā dupsē katru 51434526 mašīnu.....

bet nupat iedomājos situāciju kā uz ielas stāv brigāde, kas stopē visas tačkas pēc kārtas un pa galvenajā maģistrālē iebūvētu krāniņu katrai mizai nolej 100 gramus (ķipa analīzēm)

un brigādei aiz muguras stāv benzavozs, kurā to visu salej

Ir tak lakmusa papīrs, kas uzreiz norāda, ir kaut kas vai nav... Nevajag benzavozu.

Resp., ja grib, tad nav nekādu problēmu. Tieši ar gribēšanu ir problēmas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: ....Ir tak lakmusa papīrs, kas uzreiz norāda, ir kaut kas vai nav...

neesi gadījumā pārlasījies reklāmas bukletus???

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja: ....Ir tak lakmusa papīrs, kas uzreiz norāda, ir kaut kas vai nav...

neesi gadījumā pārlasījies reklāmas bukletus???

Kāpēc reklāmas bukletus? Tas, ka urīna analīzes uzņemšanas nodaļā jātaisa 6h, nenozīmē, ka pašas analīzes ilgst 6h. Kāpēc nevarētu būt pārvietojamā labaratorija, kas nosaka piemaisījumu pāris minūtēs?

P.S. Skolā, ķīmijas stundās, lūrēju klasesbiedrenēm zem brunčiem. Var jau būt, ka ar analīzi ir kaut kādas problēmas, taču neliekas, ka tas ir kaut kas neiespējams..

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: sheema kaa to apiet:

a)TA inspektors lūdz uzrādīt bagāžniekā rezerves riteņa vietu

b)ņem paraugu no galvenās maģistrāles.vai obratkas. bišķi čakars ir, bet nav nekas nereaals. jebkurā gadījumā kaut kādu kolhozu var atrast (ja grib).

aha uz robežas nevar atrast kontrabandas cīgas, bet tu piedāvā katrā tehapskatē jaukt ārā katru mizu un pārbaudīt vai gadījumā nav konsatēts nelegāls pieslēgums degvielas vadam

joho, sasmīdināji. ja grib, var visu, un kā vēl var..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Dzīve rāda, ka ja grib - tad var visu atrast, bet tieši tikpat "daudz" gribot kaut ko paslēpt - arī to ir iespējams realizēt ar nebūt ne sliktāku rezultātu !!!

Kādēļ degviela tiek krāsota - jo tā ir vienkārši "neplēšot vienu vietu " noteikt ir legāls ( akcizēts) degmaisījums vai nav - lai nav jāstiepj katra aizdomīga pakaļa uz laboratoriju. Neesi tups izdomā kā šo krāsvielu "neitralizēt" un likt atkal degvielai izskatīties tādā krāsā kā vajag un neviens velns nespēs pierādīt ka esi "zaglis".

Tāpat neviens nekad un ne pie kādiem apstākļiem lauksaimnieka džipam/vai kam citam nepierādīs ka tas džips tiek izmantots asfalta vagošanai nevis teiksim lai apkalpotu/dotu vadošas norādes utml. saimnieciskai darbībai !!!

P.S. es personīgi uzskatu ka ļoti daudzās jomās valsts ir neefektīvs naudas administrators un tādēļ tos kas legāli nemaksā nodokļus neuzskatu par zagļiem, lai cik lielā mērā tas man personīgi "nesistu pa kabatu" !!!

P.P.S. Es nezinu kā amatpersonām tas izdodas, bet viņi pamanās pazaudēt spēju domāt līdz ar svarīgu krēslu "ieņemšanu".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Redzi manās acīs godīgumam nav tik liela nozīme , jo godīgums ir stipri relatīvs jēdziens mūsu sabiedrībā !!!

Taču izteikts stulbums gan man tā kā mazliet derdzas, un atbildības līmenis tieši tikpat. Un to kurš izdomājis jēdzienu politiskā atbildība man gribētos aiz olām pakārt Stacijas laukumā - par biedinājumu citiem.

P.S. un lai cik man ļoti tas nepatiktu tieši Jaunlaicēni ar Jaunupu priekšgalā ir izcēlušies visvairāk. Kaut gan protams tas arī ir relatīvi - no citiem vienkārši tu jau zini ka būs tāda vai cita stulbība - tā ir tāda kā pašsaprotama lieta ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Saki, godīgumam nav liela nozīme mūsu sabiedrībā, bet no politiķiem vēlies godīgumu ?

Ķipa, tiltu būvēt nevis tur,kur ir Aināriņa zemes,kuras tīši pirms tam sapirktas, bet gan tur, kur to nav un varbūt vispār nevajag būvēt

Godīgumam ir jābūt, bez tā mēs tā arī turpināsim dzīvot...kaut kā..

NU es teiksim varbūt arī gribētu lai būtu tas godīgums, bet ja paskatamies uz dzīvi reāli - tad šinī brīdi mēs melojam paši sev ja domājam ka kāds ir pilnīgi godīgs ( lai ko tas arī katram nenozīmētu !!! ).

Taču es šā brīža situācijai par atbilstošāku mērķi uzstādītu nevis absolūtu godīgumu, bet gan tieši gudrību un saimnieciskumu.

Citādi es katru dienu skatos uz to kā pavisam godīgi tiek valsts līdzekļi "nolaisti podā", jo līdzekļu taupīšanas nolūkā teiksim kādai konkrētai ēkai netiek darbināta apkures sistēma, kādai citai dzesēšanas sistēma, bet ja tās nedarbina un vēl piedevām neapkalpo laikus - tās neizbēgami bojājas un remonts nereti ir dārgāks nekā pastāvīgā šo sistēmu darbināšana - varbūt ne uz pilnu slodzi, bet tomēr darbināšana !!!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ew, cien. Dekster, šogad esmu notērējis pie 4 tonnām benzīna, pildoties legāli un privātām vajadzībām. Bet, joprojām savā ikdienas maršutā neredzu un nejūtu nevienu normālu ielu, visas ar bedrēm. Tad kāpēc man būtu jātic, ka akcīze aiziet ceļu uzturēšanai? Ar to gribu pateikt, ka nav korekti piesaukt norvēģu apzinīgumu.

P.S. Valsts ierēdņi zaga, zog un zags, tas ir ieprogrammēts amata pienākumos. Ja ne tieši piesavinoties citronus, tad ar cien. Pirmā piesaukto papīru un telefona izmantošanu.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Bazhix

Bazhix rakstīja: ....Ir tak lakmusa papīrs, kas uzreiz norāda, ir kaut kas vai nav...

=================

Nuuuu ... vispaar lakmusa papiiriishi nav taa metode,

kuru meedz izmantot Lai noteiktu to, vai degviela

nav kraasota, jeb nav tikusi kraasota paarredzamaa pagaatnee, parasti izskruuvee filtrinju, kursh normaali

ir katra augstspiediena suuknja sastaavdalja. Var staavosjam dzineejam bik atslaabinaat kaadu trubinju

uz sprauslu ... rietumnieki daudz visaadus pribambasus

ir izgudrojushi. Galu galaa no degvielas filtra bij "otstoju" var noliet, daudz jau nevajag, burtiski paaris cm3 ...

Kāpēc nevarētu būt pārvietojamā labaratorija, kas nosaka piemaisījumu pāris minūtēs?

=================

Ir taadas, ir arii Latvijaa, un ne viens vien "tankists" ir raudaajis gauzhas asaras, kad aparaats dazhu minuushu laikaa uzraadiija, piemeeram, "trubas" izcelsmi vinja

DUSa cisternaa esoshajai degvielai, vai pat trubas klaatbuutni ... Probleema taa, ka shiis laboratorijas visai daargi izmaksaa, bet labs saimnieks , shai gadiijumaa valsts, shaadiem meerkjiem liidzekljus netaupiitu. Galu galaa lielaakajaa daljaa naftas baazu shaadas iekaartas ir - nevienam negribas uzrauties, kaut vai "uz dullo" ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

recluse rakstīja: Ew, cien. Dekster, šogad esmu notērējis pie 4 tonnām benzīna, pildoties legāli un privātām vajadzībām. Bet, joprojām savā ikdienas maršutā neredzu un nejūtu nevienu normālu ielu, visas ar bedrēm. Tad kāpēc man būtu jātic, ka akcīze aiziet ceļu uzturēšanai? Ar to gribu pateikt, ka nav korekti piesaukt norvēģu apzinīgumu.

P.S. Valsts ierēdņi zaga, zog un zags, tas ir ieprogrammēts amata pienākumos. Ja ne tieši piesavinoties citronus, tad ar cien. Pirmā piesaukto papīru un telefona izmantošanu.

Cien. recluse, ja tu būtu ierēdnis, nezagtu? Vari neatbildēt, padomā. Un, ja tomēr zagtu kaut vai to pašu papīru, kā vari prasīt, lai citi to nedara? Es varu, jo pats nezogu.

tu esi ierēdnis?

es nepazīstu nevienu ierēdni, kuram būtu valsts apmaskāts mobiļņiks un kurš nebazarētu pa to ar čomiem arī ne par darbu...

parasti to ierobežo vienkārši uzliekot limitu ierēdnim (piemēram 3 lati mēnesī) ja arī runā darba lietās vairāk, tad ir jāpierāda, ka tās bija darba sarunas... bet ja darba sarunas runā mazāk, tad personīgās sarunas apmaksā līdz tiem 3ls (piemēram)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ....Ierēdņu ir daudz.....

vot beidzot tu pateici arī kautko sakarīgu

latvijā katrai firmai vajadzētu piestiprināt pa 2 ierēdņiem uz katru tajā formā strādājo...

un lai privātfirma maksā ierēdņiem algu un kontrolē ko labu jams pēdējo 100gadu laikā ir izdarījis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

lielākajai daļai ierēdņu vadītāji ir ierēdņi....

ja atlaidīs padoto, tad izrādīsies, ka priekšnieks nemaz nav vajadzīgs

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

recluse rakstīja: Ew, cien. Dekster, šogad esmu notērējis pie 4 tonnām benzīna, pildoties legāli un privātām vajadzībām. Bet, joprojām savā ikdienas maršutā neredzu un nejūtu nevienu normālu ielu, visas ar bedrēm. Tad kāpēc man būtu jātic, ka akcīze aiziet ceļu uzturēšanai? Ar to gribu pateikt, ka nav korekti piesaukt norvēģu apzinīgumu.

P.S. Valsts ierēdņi zaga, zog un zags, tas ir ieprogrammēts amata pienākumos. Ja ne tieši piesavinoties citronus, tad ar cien. Pirmā piesaukto papīru un telefona izmantošanu.

Jā jā,protam Ielas ir krietni labākā stāvoklī,kā ,piemēram, 1990. gadā vai 1993.

Tās ir nelīdzenas, bet bedrainas ir maz.

Valsts ierēdņi ir tie paši mani,tavi, WALAs kaimiņi,radi,draugi vai vienkārši līdzpilsoņi Tātad, paši vien,paši vien.

Un beidz piesaukt visu laiku to mistisko 'valsti'. Ko esi darījis,lai tas ierēdnis nezagtu?? Tās taču ir jebkura pilsoņa tiesības un tā ir mega iespēja pašiem ietekmēt. Nav vairs padlaiki,kad neko nevarēja. Esam kūtri,pārāk.

Kamēr to nesapratīsi, nekas jau nemainīsies

Un cvar te ozi un kas tik vēl stāstīt,cik es pareizi bļauju... bet nu TĀ tiešām vienkārši IR, ka mūsu pašu dēļ ir tādā drisā,kādā jau nu ir, jo visiem uz visu ir pajāt, visiem pofig.

Kūtri?

Tu savam kaimiņam vai radiniekam vari visu laiku nosēdēt blakus un norādīt, kas ir krietna rīcība un kas nē, vai arī daudzu gadu garumā būt pārliecināts, ka viņš nekritīs kārdinājumā paraut kādu gardāku kumosu sev azotē? Neticu.

Vara un nauda cilvēkus samaitā un ar pilsoņu izdarībām vai neizdarībām te ir tikai daļējs sakars... ja arī savēlētu valdībā vai ieceltu amatos 100% jaunus sastāvus, tad tas ir tikai laika jautājums, kad šami sāks kaut ko "stiept uz mājām".

Piekrist tev var tādā ziņā, ka nav saprotams, kas ir tie auna pieres, kas turpina atķeksēt visādus Šleserus un Šķēles... bet pa lielam jau tāpēc tā arī ir mafija. It īpaši Šlesers ar savu Jauno paaudzi un Ļedjajeva pakaļskrējējiem.

Ja vien viss būtu atkarīgs no cilvēku godprāta un sirdsapziņas, tad neviens nevienu neslepkavotu, nepostītu dabu, nedrāztu labāko čomu sievas un arī nezagtu svešā ābeļdārzā. Homo Sapiens vnk tāds ir un viss.

Tā kā tas viss ir no fantastikas nodaļas un Žils Verns ir tikai šļupsti.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Es neesmu ierēdnis, bet man ir tiesības prasīt, jo pats savā darbā to nedaru.

Bet man māte ir un viņa arī neizmanto darba tel. privātām vajadzībām.

Tiešām domā, ka tikai mobīlais vai sapizģītais papīrs ir rādītājs? Ir pazīstamie dažās ministrijās, visi darba laikā atrod laiku netā sēdēt, kad paprasi - hujiš nestrādā, tipa darba nav? Atbilde - kā maksā, tā strādā, redz 500 uz rokas ir graši, lai arī viņi principā ir tikai n-tās pakāpes pakārtotie darbinieki ar vidusskolas izglītību. Vai tā arī nav sava veida valsts apzagšana, darba laikā personīgās intereses kārtot?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Tiešām domā, ka tikai mobīlais vai sapizģītais papīrs ir rādītājs? Ir pazīstamie dažās ministrijās, visi darba laikā atrod laiku netā sēdēt, kad paprasi - hujiš nestrādā, tipa darba nav? Atbilde - kā maksā, tā strādā, redz 500 uz rokas ir graši, lai arī viņi principā ir tikai n-tās pakāpes pakārtotie darbinieki ar vidusskolas izglītību. Vai tā arī nav sava veida valsts apzagšana, darba laikā personīgās intereses kārtot?

Tas viss tā ir, taču būsim pavisam godīgi par šo - neviens normāls cilvēks pa 500 Ls šodien Rīgā nevar normāli dzīvot, līdz ar ko daļēji var saprast ka cilvēkam ir da X visādu rūpju. Bet vot prasti notrallināt laiku netā vai teiksim spēlējot kaut kādas games darba laikā - lūk to gan man būtu pagrūti saprast !!!

Un te rodas pamatots jautājums a kādas skujas pēc nevarot izdzīvot ar savu algu netiek meklēts labāk atalgots amats ??? UN te šķiet arī slēpjas problēmas sakne - a kuram bºīvajā darba tirgū darbaspēks ar ierēdņa "profesionālo rūdījumu" ir vajadzīgs !!!

Chainz Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

nav jau tik traki..

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti