Pirmstermiņa veselības pārbaude

Mikjiits Reģ.: 05.09.2010

Pirms pusgada man atņēma autovadītāja apliecību par braukšanu reibumā ar 1 promili. Tik tikko liegums ir beidzies un gribētos zināt kur lai lētāk iziet veselības pārbaudi un vai tur skatās ļoti stingri un ir diezgan liela iespēja, ka var arī neiziet un dabūt vēl kādu gadiņu klāt?

 
1 2
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

žēl , ka ne uz gadu!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

ko nozīmē 'žēl'? Žēl, ka viņš neidzēra vairāk?

Nezinu, neviens neko necentās piešūt kad pašam pirms pāris gadiem gadījās apmeklēt šito komisiju kas CSDD telpās darbojas.

Mikjiits Reģ.: 05.09.2010
0 0 Atbildēt

Nu vairk noteikti nevajadzēja izdzert, jo tomēr tās tiesības ir diezgan nepieciešamas.

Tad jau sanāk, ka tā vairāk kā formalitāte un vieta kur atstāt naudu. CSDD j;amaksā 40 Ls, bet kaut kādā tur veselības centrā pa 25 Ls, itkā jau nav liela atšķirība, bet tomēr par naudu kas paliek pāri varu nolikt teoriju. Jāpagaida varbūt ir kāds, aks nesen tādu iestādi apmeklējis, bet nu paldies vismaz nomierināji.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VC4 apskate ir formalitāte. Epileptiķi tikai tā uz turieni iet un iesaka citiem . Jā par alko/narko skatās stingrāk(tas ir jāizpilda vēlviena lapiņa). Intereses pēc pavadīju vienu jauno šoferi tur uz komisiju un biju tiešām šokēts par to kāda tauta saņem atļauju braukt ar auto, labāk to bija nezināt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

visur tā apskate ir formāla... uzprasa vai nav sūdzību, vai nereibst galva un uzspiež zīmogu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pag pag, pie acu arsta gan nosuuta parasti, paburtot balto deeli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: pag pag, pie acu arsta gan nosuuta parasti, paburtot balto deeli.

visi, kam ir problēmas ar acīm, to dēli zina no galvas

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: visur tā apskate ir formāla... uzprasa vai nav sūdzību, vai nereibst galva un uzspiež zīmogu

piekrītu.

par pirmstermiņa nezinu, bet parasto var dabūt arī epileptiķis, kas neredz tālāk par savu degungalu.

Mikjiits Reģ.: 05.09.2010
0 0 Atbildēt

Parastā jā, to tiešām jebkurš var iziet.. Bet nu ja jau tur itkā tikai viena lapiņa vairāk, tad vēl neko. Galvenais, lai smadzenes nečakarē... Tāpat cik lasīju, tad pārsvarā problēmas ir tiem, kas pēc tiesību atņemšanas vēl pabijuši policijas redzeslokā par reibumu vai vnk ir ārstējušies pret alkoholismu.. Nu tad neko jāzvana augšā un jāmeklē lētāka vieta vai jāiet turpat uz CSDD

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a kur tolks no tās medkomisijas, ja katrs, kam ir lieki 10 lati to var iziet?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

No dr.lv foruma:

tad nu taa.. man pirms 8 gadiem tika aarsteeta epilepsijaa agriinaa stadija (pec traumas), bet gribaas tiesiibas...

vai kaads nevar ieteikt kur es vareetu dabuut mediciinisko uzzinju bez nenormaali daudz liekaam paarbaudeem?

vai faktu par epilepsiju buutu iespeejams nokluseet?

atbildes:

1. Epilepsija nevar būt cēlonis tiesību neiegūšanai. Mans radinieks, pilnīgi droši varu teikt,

ir epilepsijas kalngals un viņš izgāja med.kom. un tiesības arī ieguva.

2. Veselības centrā 4, manuprāt, ir visvieglāk. Manā laikā tas bija apmēram 20 Ls un pus stundas jautājums.

3. Mani tik mazliet ilgaak pratinaaja un skatiijaas kaa citus, bet medincinisko dabuuju.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vairāk vai mazāk visur formalitāte .

Domāju galvenais tev narkologs , un cik dzirdēts tad iedot ,iedos tikai varbūt ne uz 10 gadiem , bet uz 5 vai 3. Takā paintresējies arī no ši viedokļa . Piemēram tas kantoris kur maksā 40 Ls dod uz 10 gadi , bet tas kantoris kur 20 Ls uz 3 gadi .

Mikjiits Reģ.: 05.09.2010
0 0 Atbildēt

Skaidrs, vērā ņemams iemesls, paldies.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kad es gāju kārtējo pārbaudi (tas bija poliklīnikā pretī Dailes teātrim, kaut kāds Možums1 vai kkā tā), tad tur mani pārbaudīja ar visu nopietnību - redzes asumu, vai krāsas izšķiru, nervu dakteris ar kādu laiku ņēmās, vārdusakot, galīgi neizskatījās pēc "tikai formalitātes".

Ā, un ar veselības apdrošināšanu šis proces ir bezmaksas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Kad es gāju kārtējo pārbaudi (tas bija poliklīnikā pretī Dailes teātrim, kaut kāds Možums1 vai kkā tā), tad tur mani pārbaudīja ar visu nopietnību - redzes asumu, vai krāsas izšķiru, nervu dakteris ar kādu laiku ņēmās, vārdusakot, galīgi neizskatījās pēc "tikai formalitātes".

Ā, un ar veselības apdrošināšanu šis proces ir bezmaksas.

nedris, ja! ja nervu dakteris tiešām "būtu ķādu laiku ņēmies" tad tu sprafku nedabūtu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

rudens68 rakstīja: Piemēram tas kantoris kur maksā 40 Ls dod uz 10 gadi , bet tas kantoris kur 20 Ls uz 3 gadi .

Nu te tu sadirsi konkrēti...

Pa ausu galu dzirdēju ,ka vienam jaunam čalim iedeva uz 3 gadiem , savukārt radam uz 10 . Kapēc nezinu .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un sumas 20 vai 40 vai....cik tur latoi nav jāztver tik tieši < ja maksā 40 tad obligāti dos uz 10 gadi . Pusim jāpaintresējas , gan jau paziņu lokā būs kādi bēdubrāļi un uz cik gadi iedeva . Protams no zināma vecuma jau nedod uz 10g arī nesagrēkojušam

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja ir C kategorija, tad automātā 5 gadi, jo smagās tiesības. Vieglajiem ( A un B) 10 gadi, ja nav kādas nebūt neatbilstības ar sirdīm vai ko vēl ne.

Man "normalajā" 1997. gadā iedeva 10 gadi (C1), bet pirmstermiņa pārbaudē (pēc šmigas pie stūres), kuru gāju Hospitāļu ielā, iedeva tikai 2 gadiem. Maksāja laikam man tas ap 30 Ls.

P.S. Medicīniskajai termiņš man ir beidzies, līdz ar to teorētiski braukāju ar nederīgām tiesībām, bet vēl neviens policists nav piesējies, neskatoties uz to, ka datu bāzē ir manus datus skatījusies pie apturēšanas.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas ir līdz laikam. Nedod Dievs atgadīsies kāda ķeza, būs problēmas dēļ tā,ka nav kārtība veselības atļauja. Apdrošinātājs var regresu iešķiebt, daudz kas.

HVZ

vienreiz sanāca nenozīmīga sabakstīšanās (tiesa - ar saskaņoto tikām galā)

medicīniskajai toč termiņš bij cauri (tikai tagad, kad mainīju pravas, medicīnosko izgāju - pirms tam bija uz 5 gadiem nez kāpēc, tagad uz 10 iedeva), bet neviens nekādus jautājumus neuzdeva.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Par šādu aspektu nebiju iedomājies...

Būs vien jāatrādās tiem dakteriem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Par šādu aspektu nebiju iedomājies...

Būs vien jāatrādās tiem dakteriem.

atrādies gan

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja ir C kategorija, tad automātā 5 gadi, jo smagās tiesības. Vieglajiem ( A un B) 10 gadi, ja nav kādas nebūt neatbilstības ar sirdīm vai ko vēl ne.

Man "normalajā" 1997. gadā iedeva 10 gadi (C1), bet pirmstermiņa pārbaudē (pēc šmigas pie stūres), kuru gāju Hospitāļu ielā, iedeva tikai 2 gadiem. Maksāja laikam man tas ap 30 Ls.

P.S. Medicīniskajai termiņš man ir beidzies, līdz ar to teorētiski braukāju ar nederīgām tiesībām, bet vēl neviens policists nav piesējies, neskatoties uz to, ka datu bāzē ir manus datus skatījusies pie apturēšanas.

Mikjiit.

Redzi te pat tikai 2 gadi iedeva , tā kā aktīvi paintresējies ,cik citur dod .

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kā jugasvilli saka, sagribēsies kādam pameklēt dziļāk, problēmas garantētas.

ok, neiebilstu, vnk saku, kā bija.

tātad - ir vērts tomēr pievērst uzmanību tādam it kā "sīkumam".

Mikjiits Reģ.: 05.09.2010
0 0 Atbildēt

Nu paldies visiem par atbildēm.

Aizgāju uz Veselības centru 4, samaksāju 36 Ls, iedeva man trīs testus izpildīt, uzdeva jautājumus pāris un ar to arī viss beidzās. Nekas briesmīgs nebija, vienīgi tas, ka tik uz diviem gadiem iedeva, bet nu pēc diviem gadiem laikam ar desmitnieku tikshu cauri vai ar 15 Ls.

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Mikjiits rakstīja: Pirms pusgada man atņēma autovadītāja apliecību par braukšanu reibumā ar 1 promili. Tik tikko liegums ir beidzies un gribētos zināt kur lai lētāk iziet veselības pārbaudi un vai tur skatās ļoti stingri un ir diezgan liela iespēja, ka var arī neiziet un dabūt vēl kādu gadiņu klāt?

Palasi par to internetā piemēram šeit www.autoskola-presto.com/... ganjau ka atradīsi visu vajadzīgo info. ja kas tad zvani uz 1188

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti