Jautājums riepu speciem

kanna Reģ.: 29.12.2005

Vai uz diskiem, kuriem tagad virsū stāv riepas 215 65 R16 var uzmontēt 225 60 R16?

 
1 2 3 4
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Sorry brmm,brmm - kamēr te viss tas pizdjošs gāja jau sen piemiršas ka runa ir par bembi un 195/65 R16, a es te sāku fisdjīt par pavisam citiem drapakiem.

Vispār šitādu izmēru bez "C" ir iespējams atrast?

Un nah tev tād ir vajadzīgs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

Vispār šitādu izmēru bez "C" ir iespējams atrast?

jā, ieej reifen-direkt.lv

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

Vispār šitādu izmēru bez \"C\" ir iespējams atrast?

jā, ieej reifen-direkt.lv

Nu... ieej, ieej... tik tur tolkam tāpat nekuja nav: ssl.delti.com/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

bļatsvo ne linku likšana.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

R16 tikai 2 pozīcijas, kas 99% nav uz vietas, jo šitāds izmērs praktiski nevienam nah nav vajadzīgs un vēl par tādu cenu.

P.S. Tak uzliek normālu pieejamu izmēru un brauc bez bēdu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

4 pozīcijas...

un runa bija IR vai NAV, nevis par cenu, izmēra lietderīgumu vai "tolkom nekuja nav"...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: džipakam 195/65 R16 nav nekas tāds pārdabisks

Es jau par to pašu - šādi izmēri visbiežāk nāk busiem tipa Opel Vivaro u.tml. vai arī maziem džipeļiem tipa Suzuki Vitara. E46 ar tādu riepu izskatītos dīvaini

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

gadaas gadaas nestandarta izmeeri arii bez C malaam. nesen mekleeju prieksh TownCountry riepas. dikti gribeeju 225/70/16 un atradu beigaas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: gadaas gadaas nestandarta izmeeri arii bez C malaam. nesen mekleeju prieksh TownCountry riepas. dikti gribeeju 225/70/16 un atradu beigaas.

krosoveru "ielas" riepas...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

WALA

Pēc ražotāja datiem Mitsu L200 standarts ir 205/80R16 !!!

-------------------------

Jaa, un ljoti labi straadaa shii izmeera riepa uz L200

Principaa shaada meera riepas ir atrodamas arii bez C kategorijas. Meerkjis skaidrs - komercauto, kuru meerkjis ir ne tikai vadaat kravu "pa pilseetu", bet arii atvilkt pa aarpilseetas celjiem Ko definee arii riepu razhotaaji. Manam Volvo "avaarijas riepa" bija 135/80-15 , izmantota tika 1x muuzhaa (manaas rokaas) un aizgaaja laikam ar visu kraasu un pumpaam uz protektora ziimeejuma

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Slinkais rakstīja: gadaas gadaas nestandarta izmeeri arii bez C malaam. nesen mekleeju prieksh TownCountry riepas. dikti gribeeju 225/70/16 un atradu beigaas.

krosoveru "ielas" riepas...

krosiem nekad neliek tadu augstu profilu. es vismaz neesmu redzeejis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Slinkais rakstīja: gadaas gadaas nestandarta izmeeri arii bez C malaam. nesen mekleeju prieksh TownCountry riepas. dikti gribeeju 225/70/16 un atradu beigaas.

krosoveru "ielas" riepas...

krosiem nekad neliek tadu augstu profilu. es vismaz neesmu redzeejis.

mnja... kļūdījos... toreiz, laikam tika ņemtas riepas tuvu esošajam izmēram...

galu galā sanāca 235/65 vai 215/75...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. arī Voyger meklējām

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Kanibaals

Pastudee nu veel materiaalus par riepas un celja mijiedarbiibu, varbuut izdosies nobraukt no

maldu celjiem

Nedomāju vis, ka stipri maldos. Pats izteicies:

Crankshaft rakstīja:

Kāpēc ziemā labāk šaurākas?

---------------------------

Lai palielinaatu riepas spiedienu uz celju taas kontakta virsmas laukumaa.

Nu labi nepieminēju tieši piespiešanas spēku.

Crankshaft rakstīja:

Vien arii pa ielu braucot esmu piefikseejis, ka plataaka riepa nu nekaadi nav labaaka,

driizaak otraadi Ziemaa, protams!

Interesanti zināt kāpēc? Kontakta virsmas laukums taču "esot" lielāks

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

Interesanti zināt kāpēc? Kontakta virsmas laukums taču "esot" lielāks

ne vienmēr "lielāks" ir labāks... tas par riepām...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

iistenibaa tas viss ir garaam. plataaka riepa zaudee tikai dziljaa putraa, un dziljaas sniegaa. bet cik pie mums taa ir? visados citos gadijumos palielinaatais sakjeres laukums ir tikai pluss

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vislabaaka ziemas riepa ir razjotaaja nosauktaa riepa+razjotaaja nosauktais disks jo to visu ir testeejis rajotaajs un atzinis par labaako esam

un njeuxj izgudrot ritenni +teelot gudriiti

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: vislabaaka ziemas riepa ir razjotaaja nosauktaa riepa+razjotaaja nosauktais disks jo to visu ir testeejis rajotaajs un atzinis par labaako esam

un njeuxj izgudrot ritenni +teelot gudriiti

Huļi tu tagad runā pretī savam čomam Jetijam,ko ?

a xulji ssip tevi waj ??? teu liidz yetijam ...................................................

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: vislabaaka ziemas riepa ir razjotaaja nosauktaa riepa+razjotaaja nosauktais disks jo to visu ir testeejis rajotaajs un atzinis par labaako esam

un njeuxj izgudrot ritenni +teelot gudriiti

Huļi tu tagad runā pretī savam čomam Jetijam,ko ?

a xulji ssip tevi waj ??? teu liidz yetijam ...................................................

Man tak pilnīgi pajāt,kam līdz kuram tur kas ir.

jaaj vien pedinj , jaaj........

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tas ir vissapkart izreklameti maldi, ka razhotajs iesaka vislabako, taa nebuut nav. razhotajs iesaka to, kas ir izdevigaaks, kas ne vienmeer ir tas labaakais. vadamibaa 15' diski ar baloniem ir galigi garaam, tai pat laikaa ir razhotaja ieteikti vairumam auto. 17' ripulji buus dazhas kartas dargaaki, riepas arii, bet auto no taa tikai ieguus. un taa ir daudzos gadijumos. piemeeram logu slotinjas. 90% auto var uzlikt par 5cm garaakas, palielinot droshiibu un redzamiibu, bet razhotajs tachu iesaka iisaas...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es gan teiktu ka platāka riepa ziemā kaut ko dod tikai uz ledus, visos parējos gadījumos šaurākai tomēr būs priekšrocības !!! Bet tas ka ikdienas auto nav ko "staipīt" un jāliek standarta izmērs, tas gan fakts - nu labi ne fakts, bet nu visaz 90% gadījumu tā ir labākā izvēle !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais tikai tev jau neienāca prāta tāja piemērā par slotiņām ka jo tās garākās, jo lielāka slodze uz mehānismu !!! Un tas pats ir ar 17" mizām - tava auto piekare pa LV ceļiem dabū iekšā tā kā maz neliekas. Esmu gan arī lielāku un platāku ripuļu piekritējs ( saprāta robežās) - patīk tomēr tās izmaiņas "vadāmībā" (tomēr daudz mazāk riepa uz R16 vai R17 pagriezienos "padodas" pretstatā R15 ar kopējo diametru tādu pat !!!). Bet nu neizbēgami nākas biežāk mainīt piekares daļas .

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

esmu labu laiku lietojis auto, kam paredzeets 15-16', to vietaa vasaras periodaa tika lietoti 18. nekadas piekares probleemas mani navajaaja. toties auto bija baudaams. bremzes bija specigaakas, abs nestradaaja nekad, un stureshana sagadaja daudz lielaku prieku. tik sape bija ka nevareeju atljauties ziemas riepas uz 18', un ziemaa lietoju 15'

kaada vel palielinata slodze deelj 5cm garaakas slotas?? varbuut 2%? taas visas ir atrunas. man kaa nemiera garam, katrs auto tiek piemeerots un partaisiits peec manas patikas. sakot ar riepaam, beidzot ar elektro instalacijas dubultoshanu deelj visaadaam man nepiecieshamaam ieriiceem. un brinos visu laiku, kaadeelj cienijamais auto razhotais to visu nav paredzeejis jau konstrueshanas stadijaa. atkartoshos, razhotais razho videji visus apmierinoshu produktu, kas ir sabalanseets izmaksu zinjaa. un pat ierindas lietotais var atrast daudz vietas ispausmei, kas tikai to auto uzlabo.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

kaada vel palielinata slodze deelj 5cm garaakas slotas??

Ne jau palielināta slodze, bet švakāk piespiež pie stikla tavu garo slotu. Kātam atsperes stiprums ir oriģinālajam garumam. Ir pārbaudīts, agri vai vēlu saproti, ka ražotāja slotas tīra labāk.

Un lielāki diski nozīmē lielāku svaru, kas netiek amortizēts(slodze uz gultņiem,disku), kā arī cietāku braukšanu(žiroskopa efekts). Toties smuki izskatās

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Toties smuki izskatās

Komplektā ar ieslēgtiem migliniekiem kopā ar tuvajiem, zilajām lampiņām un maksimas spožajiem paklājiņiem.

Superkārs.

ja tu ar tādu brauc, nevajag tik uzbāzīgi uzspiest savu stilu citiem un ja tu uzskati, ka tavam auto vislabāk izskatās, kā arī visiem citiem parametriem - vadāmībai, stabilitātei utt.vislabāk atbilst ražotāja ieteiktie melnie bleķa diski - lieto tādus un priecājies.

PS. Vai attiecībā uz audioaparatūru arī ir strikti jāievēro ražotāja "ieteikumi"? Vai 15gadīgam opelim drīkst nomainīt oriģinālo blaupunkt kasešnieku pret ko citu tomēr?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti