uzliimju izgatavoshana nedaargi?

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

vai kaads nezin, kur subj prieksh busa var uztaisiit?

pamekleeju pa guugli vieteejos kantorus, aizsuutiiju meilus - puse nemaz atpakalj neatrakstiija, otrajai pusei vai nu cenas nelabas, vai nu grib apliimeet visu mashiinu - ar pa attieciigi nevaajaam cenaam, protams :

apliimeeshu pats, vaig vienkaarshi burtus uz transportpleeves.

 
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pagaidām man zināmā lētākā cena Rīgā - telpās blakus bijušajam "Berģu Placim".

Bez izkārtnes manuprāt. Sarkana ķieģeļu ēka, ar trepēm gar ārsienu uz otro stāvu. Tur arī jāiet. Kādreiz strādāja tāds Dzintars, bet gan jau ka pie jebkura tur var vērsties.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vēl var \"PR autocentrā\" (Dienvidu tilta Pārdaugavas gals tur tādā noliktavu centrā) uzjautāt cik maksās konkrēts darbiņš, jo tur čalis privātā kārtā piestrādā ar aplīmēšanu utml. darbiem.

www.prautocentrs.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cena ~5ls kvadrātmetrā

lāčplēša un akas ielas krusts pie karakuma

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Meklē Ploterēšanas kantorus – tādu Rīgā ir ļoti daudz.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: cena ~5ls kvadrātmetrā

lāčplēša un akas ielas krusts pie karakuma

Tas ir Kvillers. Nav lēti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

Pirmais rakstīja: cena ~5ls kvadrātmetrā

lāčplēša un akas ielas krusts pie karakuma

Tas ir Kvillers. Nav lēti.

a cik ir lēti?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka tie džeki pie Berģiem par tādām pašām naudiņām metrā apdrukāja arī.

Un kad grieza - man vajadzēja sagriezt to plēvi nevis lielos uzrakstos, bet gan daudzos tūkstošos kvadrātiņu. 0.7 cm x 0.7 cm.

P.S. Kvillerā - 5 Ls/m ir kaut kāda pamatcena par plēves griešanu vai kā tamlīdzīgi. Pārēji pakalpojumi ir gana dārgi (dizains, maketēšana, sagriezto plēvju attīrīšana un transportplēve, un pat tās uzlīmēšana...) Sanaca automašīnas numurs 4 Ls, neskatoties uz to, ka netiek piemērots nekads sadārdzinājums par mazu apjomu.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

protams, pat aptuvena adrese ir labaak nekaa nekas, bet emails, vai vismaz telefons buutu daudz labaak tomeer

man taa kaa buutu vajadziigi 2 uzraxti, pa 35 simboliem - viens komplekts a burtu augstumu 12 cm, otrs - 8 cm.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti