8 soda punkti = obligātās CSN \"lekcijas\"

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Nu re, es tagad skaitos agresīvs autobraucējs... Divi netīši fokusi un 10 soda punkti kontā.

Vai kāds tagad pēdējā laikā ir bijis uz tām obligātajām CSN lekcijām iekš CSDD, un arī uz DBS to drošo braukšanu mācīties? Ir interesanti? Un vai teorijas eksāmenu ir jākārto?

Man vispār liekas dīvaini, ka no manis pieprasa iziet drošas braukšanas kursus pie privātuzņēmēja un viņam samaksāt 90 Ls - sanāk tāds normāls privātbiznesa lobijs valstiskā mērogā...

Padalās ļaudis pieredzē un domās par šito tematu.

 
1 2
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kā tad... netīši.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Kā tad... netīši.

Ko nu tur vairs... Fakts ir fakts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Biju pirms 2.5 gadiem uz t.s. svētdienas skolu. Bet tas bija, kad vēl braukšanas nebija.

Nekā traka, no 10-15 sēdi solā, klausies lekciju, skaties traģiskas bildes un ierēc par to, kā blakussēdošie pa pāli uzrāvušies čīkst - ef jau trīfdefmit gaduf pie ftūvef un fitaf puikiņf mani te nemātfīf, kā bvaukt.

Nu bet ir jau taisnība - ne jau braukt šie cilvēki nemāk. Un, iespējams, ka pat pālī šie cilvēki ir profesionālāki pie stūres, nekā "fitaf puikiņf ". Neredzu nekādu kopsakarību, kā "drošas braukšanas" apmācības varētu manīt viņu attiecības ar alkoholu. Šajā gadījumā daudz aktuālāks būtu psihologa apmeklējums, ne autovadīšanas kursi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man ir 8 punkti bet neviens nav uzbāzies ar kaut ko tādu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A kāds ir bijis uz tiem obligātajiem drošas braukšanas kursiem SK 333 poligonā? Cik lasu CSDD lapā - arī tie ir obligāti. www.csdd.lv/...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: man ir 8 punkti bet neviens nav uzbāzies ar kaut ko tādu

A cik sen Tev tie 8 punkti iestajās? Kā liecina šeit lasāmā informācija - www.csdd.lv/... - tad pēc būtības vajadzētu Tev pienākt uzaicinājumam pa pastu uz šitiem kursiem. Skaties, vai Tev ar pasta lietām viss ok - a to dabūsi pēc pusgada vēl +2 punktus par kursu nenokārtošanu... Bet nu - var jau gadīties arī, ka liek Tevi mierā!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

smaidiigais rakstīja: man ir 8 punkti bet neviens nav uzbāzies ar kaut ko tādu

A cik sen Tev tie 8 punkti iestajās? Kā liecina šeit lasāmā informācija - www.csdd.lv/... - tad pēc būtības vajadzētu Tev pienākt uzaicinājumam pa pastu uz šitiem kursiem. Skaties, vai Tev ar pasta lietām viss ok - a to dabūsi pēc pusgada vēl +2 punktus par kursu nenokārtošanu... Bet nu - var jau gadīties arī, ka liek Tevi mierā!

pirms 2 gadiem, CSDD datu bāzē 8 punkti figurē, bet uzaicinājuma nav bijis, ar pastu viss kārtībā

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kas tie soda punkti ir un kur viņus var dabūt?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: A kāds ir bijis uz tiem obligātajiem drošas braukšanas kursiem SK 333 poligonā? Cik lasu CSDD lapā - arī tie ir obligāti. www.csdd.lv/...

Obligāti tie nav. Vari par maksu saņemt kursus un -2 punktus, vai arī par velti +2 punktus. Izvēle katra paša ziņā, līdz ar to arī parmetumi par lpbiju var būt tikai daļēji

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

LyNx8 rakstīja: A kāds ir bijis uz tiem obligātajiem drošas braukšanas kursiem SK 333 poligonā? Cik lasu CSDD lapā - arī tie ir obligāti. www.csdd.lv/...

Obligāti tie nav. Vari par maksu saņemt kursus un -2 punktus, vai arī par velti +2 punktus. Izvēle katra paša ziņā, līdz ar to arī parmetumi par lpbiju var būt tikai daļēji

iedomaajies, ka ir 8 punkti- kaadaa sakaraa man jaamaksaa hvz cik tur lati kautkaadam privaatajam? un ja man nav naudas! un par to man ieshkiebj veel 2 soda punktus - es nebraucu zem kiegelja vai nepaarkaapju aatrumu - un dabuuju bonusaa +2 punktus neko nepaarkaapjot! nemaz nav izspieshana!

vai otra opcija - samksaa DBS Igoram/ Peterim/vienlgakaavinju sauc tur - tikpatlabi chomam csdd - lai dzeesh aaraa 2 punktus

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Obligāti tie nav. Vari par maksu saņemt kursus un -2 punktus, vai arī par velti +2 punktus. Izvēle katra paša ziņā, līdz ar to arī parmetumi par lpbiju var būt tikai daļēji

Nav skaidrs, kā var iešķiebt vēl +2 punkti vienkārši par to, ka Tu neatbalsti šo privāto biznesu. Sanāk gandrīz tāds kā dubultsods par vienu pārkāpumu.

Par -2 viss OK - negribi neej un nemaksā.

P.S. Labāk protams līdz tiem 8 punktiem nenonākt, bet visādi var gadīties.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tiesājies...

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Sheps rakstīja:

Seene rakstīja:

LyNx8 rakstīja: A kāds ir bijis uz tiem obligātajiem drošas braukšanas kursiem SK 333 poligonā? Cik lasu CSDD lapā - arī tie ir obligāti. www.csdd.lv/...

Obligāti tie nav. Vari par maksu saņemt kursus un -2 punktus, vai arī par velti +2 punktus. Izvēle katra paša ziņā, līdz ar to arī parmetumi par lpbiju var būt tikai daļēji

iedomaajies, ka ir 8 punkti- kaadaa sakaraa man jaamaksaa hvz cik tur lati kautkaadam privaatajam? un ja man nav naudas! un par to man ieshkiebj veel 2 soda punktus - es nebraucu zem kiegelja vai nepaarkaapju aatrumu - un dabuuju bonusaa +2 punktus neko nepaarkaapjot! nemaz nav izspieshana!

vai otra opcija - samksaa DBS Igoram/ Peterim/vienlgakaavinju sauc tur - tikpatlabi chomam csdd - lai dzeesh aaraa 2 punktus

Gribi pārkāpt? Maksā. VAr taču nepārkāpt,nebūs jāmaksā ne privātajam, ne valstij.

Tev kaut kas nav skaidrs ?

nav skaidrs

paarkaapju, sanemu soda punktus + maksaaju sodu, bet sasniedzot 8 punktus jaamaksaa veel extra, kaut arii vairs neko nepaarkaapju! (lai Tev praats buutu mieriigs, man nav soda punktu)

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Izlasījos to csdd mājas lapu bet ir viena neskaidrība.

Pieņemsim dabūnu tos 8 p. un uzaicinājumu 1/2 gada laikā apmeklēt tās lekcijas. bet šī pusgada laikā man dzēšas 2 vecāki punkti, tad man ir jāiet uz tām lekcijām vai nav?

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

vienkaarshi probleema taada - kaapeec pie 8iem soda punktiem dod +2 , ja nesamaksaaju xx ls Vasjam?

Nu davai lai dod tad extra +8 punktus varbuut, kaapeec tikai 2 (kopaa kopaa buus 16 un tiesiibas nost), ja nesamkasaaju xy ls Jaanim.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Deksters baigi politkorektais palicis...

Bet jā - tautieši, ņemat vērā, ka līdz ar 8iem punktiem to teorijas kursu un drošas braukšanas apmācības apmeklējums IR OBLIGĀTS!!! Tas vairs NAV IZVĒLES pasākums!

Bet lobijs toč galīgi ņeaļo... Lai gan man te paziņa teicās - tehnisko apskati jau arī veic privātuzņēmējs - bet šajā jomā neviens trobeli neceļ, visi iet un pārbaudās.

Nez, kam no likumvīriem varētu pajautāt, kā nākas, ka man bez jauniem pārkāpumiem izspiež vēl 115 Ls, un ja es no tiem nešķiros - plus 2 punkti.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Paklau,vispār vajadzētu sākt ar to,ko tad īsti esi savārījis-nu nedod 8 punktus par skaistām acīm.Tā sistēma,kā jau te minēja,paredzēta,lai rosinātu domāt.

Mani ar nogrāba ar 137 apdzīvotā vietā 03.45 naktī,nu neko,neņēma un viss...,maksāju zobus sakodis,bet neņaudu.Tagad laikam vēl divi palikuši.Izdomāju lūk ko-rācija+detektors un noķeriet mani....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

A ko Tu, vīrel, te cepies? Es normāli pajautāju citu cilvēku domas, kā viņiem šķiet, vai ir ok šāda valsts nodrošināta lobija shēma. A Tu te uzreiz kaut ko cepies un sprēgā.. Deksters kā jau Deksters... Nekas nav gadiem mainījies.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Fokusi nav netīši..................

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Paklau,vispār vajadzētu sākt ar to,ko tad īsti esi savārījis-nu nedod 8 punktus par skaistām acīm.Tā sistēma,kā jau te minēja,paredzēta,lai rosinātu domāt.

Mani ar nogrāba ar 137 apdzīvotā vietā 03.45 naktī,nu neko,neņēma un viss...,maksāju zobus sakodis,bet neņaudu.Tagad laikam vēl divi palikuši.Izdomāju lūk ko-rācija+detektors un noķeriet mani....

Eu, es tak nevienā brīdī neesmu teicis, ka esmu nevainīgs! Es vispār jautāju, kā ir ar tiem kursiem, kāds ir bijis tagad? Un vēl jautāju, vai ir ok, ka man tie 90 Ls privātajam uzņēmējam jāmaksā. Tas, ka par maniem "noziegumiem" valstij sodus jāapmaksā un CSDD par kursiem jāmaksā - tas ir saprotami.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

LyNx8 rakstīja: A ko Tu, vīrel, te cepies? Es normāli pajautāju citu cilvēku domas, kā viņiem šķiet, vai ir ok šāda valsts nodrošināta lobija shēma. A Tu te uzreiz kaut ko cepies un sprēgā.. Deksters kā jau Deksters... Nekas nav gadiem mainījies.

Neraudi,pekausīt,būs jau labi.

Un turpmāk brauc smuki un netaisi sūdus uz ielas. Paliksi bez tiesībām. Kā izskatās,pelnīti. Droši vien izpildies kretīniski uz ceļa, ne velti 8 punktus dabūji.

Neraudāšu un būs labi tiešām. Un tas, ka vajadzētu piedomāt, kā braucam, arī fakts. Un nesatraucies, neba nu es 8 punktus vienā reizē dabūju.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Viss jau vienkārši-raujam augšā savas DBS un būs mums konkurence un izvēle!

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Uudensputns rakstīja: Viss jau vienkārši-raujam augšā savas DBS un būs mums konkurence un izvēle!

A ko ne? Tā būtu normāla darbība, nevis nīdēšana netā...

jaa, davai, atveersim veel 5 DBS, tas nemainiis faktu, ka +2 suuda punkti naak neparko!

girtsm Reģ.: 27.06.2010
0 0 Atbildēt

Kāda problēma nosēdēt tos kursus? Agrāk vispār bija vēl sliktāk, tiesības varēja atņemt pie pirmā pārkāpuma ar +20km/h. viss bija atkarīgs no viena cilvēka garstāvokļa. Manuprāt punktu sistēma ir ļoti o.k un tie kursi ari dažam noder.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu ja "paveicas" savākt uzreiz 12 punktus, nemaz nav sarežģīti pie mūsu policijas, kas "nekad nekļūdās" un "ir absolūti neienteresēti". Tad par neierašanos uz kursiem(CSDD+DBS=115Ls) +2 punkti un jāliek eksis(brauk.=30LS), ja neliek vēl +2 un voila paliec bez tiesībām uz gadu, un pēc gada vienalga jākārto atkal eksis, bet jau teor+brauk. "Perfekta" slaukšanas sistēma, kam protams ar satiksmes drošību ir attāla saikne. Izrēķini pats kas izdevīgāk, gadu bez tiesībām un vienalga likt eksi(~30Ls) vai tomēr sponsorēt privātos.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti