ziepes...

Yetti Reģ.: 28.11.2007

noārdīju savu auto....

piedāvā virsbūvi no UK, gribu lai viss ir legāli, kas man jādara?

NR pārsist, "pats auns", var izlaist....

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ziepes taisa no nātrija hidroksīda. tas ir kodīgs. man darba cimdi bija metami pēc krāmēšanās ar jamo

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

opaa-

pašam nekas?

"virsbūves maiņa" neder?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja nebiji pillā, paļaujies uz apdrošinātājiem. Nebija kasko? Tad jau vecs, nodod lūžņos

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pārbūve, kas būs jāreģistrē CSDD. Sīkāk pie apskates maiņas vecākā vari noskaidrot.

Kuru ta novākoji? Bumeru?

jeep'u

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pārbūve, kas būs jāreģistrē CSDD. Sīkāk pie apskates maiņas vecākā vari noskaidrot.

pārbūve - ja es taisu no labās uz kreiso - arī?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Virsbūves maiņa

Virsbūves maiņa atļauta tikai pret tās pašas markas, modeļa un tipa virsbūvi.

Pirms virsbūves maiņas pārbūvētājs transportlīdzekli uzrāda tehniskās apskates vietā un veic pārbūves saskaņošanu. Virsbūves maiņa netiek saskaņota šādos gadījumos:

-

pārbūves saskaņošanai tiek uzrādīts nenokomplektēts atomobilis (tam demontēts motors, transmisija, balstiekāra, bremžu iekārta, stūres iekārta);

-

pārbūves saskaņošanai uzrādītais automobilis un tā agregāti ir tiktāl deformēt vai savādākā veidā bojāti, ka automobilis, tam veicot tikai virsbūves maiņu, nav atjaunojams.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

paldies visiem, apmēram tapa skaidrs....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ieskatam kas un kā ar stūres pāmešanu vari te palasīties:

celicaclub.lv/...

Tur protams ir daudz lietu kas tevi neskar, bet gan jau pats tiksi skaidrībā. Ja interesē koordinātes tam leitim kas profesionāli ar to ņemas, uzsit PM, mēģināšu dabūt. Protams ir arī LV puiši kas to ir darījuši arī bez \"ugunssienas\" pārmetināšānas ( dažiem auto to var diezgan nesāpīgi izdarīt). Domāju par džipakiem smadīgais var vairāk par mani pastāstīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un stūres pārbūve, bija viena no vienkāršākajām pārbūvēm, bet nu man tikai tagad slinkums rakties papīros kā tur precīzi bija.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

vai tad angļu virsbūvi vispār var reģistrēt CSDD oficiāli...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: vai tad angļu virsbūvi vispār var reģistrēt CSDD oficiāli...

liekas, ka bez apstiprināta projekta nekādi... kaut kādiem japāņiem (tas nav uztirsiens) ir panelī paredzēta tāda iespēja... laikam vēl stūres stienis ar visiem galiem bija jāmaina....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ko labu uzzināji ?

1. 450.-Ls no UK dzelzis....

vēl ir iespējas, bet negribu parakstīties...

ja kādam vajag, kaut kur, kaut ko iesist... "u nas v kontore" var ar galu pa smilti iesist...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti