Nav jauda - Mazda 626 vagon 2000 gada

edza626 Reģ.: 13.12.2010

man ir Mazda 626 vagon 2000gada ar automātisko kārbu,gāze/bendzīns.Nevaru atrast vainu mashīnai...uzsaakot braukt nav jaudas kad aiziet liidz 2,5 apgriezieni aiziet kaa rajkete.Stāvot kalnaa citreiz palieku uz vietas jo vienkaarshi neiet.Esmu nomainiijis spoli,sveces,svechvadus,zonde,filtri.cik esmu braukaajis par servisiem nevien nevar pateikt tieshi kas par vainu...ar gaisu itkaa viss kaartiibaa.Viena versija kad vareetu buut nojucis kompis kursh nedod iisto signaalu.

varbuut kaadam ir kaada ideja?

 
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Paziņām līdzīgi uzvedās fords mondeo- ne tas ka negāja pavisam, bet jūtams rāviens parādījās tik pie lielākiem apgriezieniem (3-3,5). Ilgi šo nevarēja saremontēt, beigās kompja nomaiņa līdzēja - doma bija, ka vainu plūdos cietis, vai sperts ar elektrošoku..

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 1 Atbildēt

Vēl var skatīt šeit: www.iauto.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

edza626 rakstīja: man ir Mazda 626 vagon 2000gada ar automātisko kārbu,gāze/bendzīns.Nevaru atrast vainu mashīnai...uzsaakot braukt nav jaudas kad aiziet liidz 2,5 apgriezieni aiziet kaa rajkete.Stāvot kalnaa citreiz palieku uz vietas jo vienkaarshi neiet.Esmu nomainiijis spoli,sveces,svechvadus,zonde,filtri.cik esmu braukaajis par servisiem nevien nevar pateikt tieshi kas par vainu...ar gaisu itkaa viss kaartiibaa.Viena versija kad vareetu buut nojucis kompis kursh nedod iisto signaalu.

varbuut kaadam ir kaada ideja?

dzinējs 1.8?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Pasen atpakaļ viens kolēģis stāstīja par 929 mazdu aº tādiem pašiem simptomiem un tur esot bijusi problēma kārbā. Tipa nebija pirmā un otrā roba. Reāli uzsāka ar 3. robu un kad dabūja augšā apgriezienus ar gāja, kā raķete, bet uzsākot mocījās :hvz:

p.s. nezinu vai pīle, vai taisnība- vnk atcerējos to stāstu

edza626 Reģ.: 13.12.2010
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

edza626 rakstīja: man ir Mazda 626 vagon 2000gada ar automātisko kārbu,gāze/bendzīns.Nevaru atrast vainu mashīnai...uzsaakot braukt nav jaudas kad aiziet liidz 2,5 apgriezieni aiziet kaa rajkete.Stāvot kalnaa citreiz palieku uz vietas jo vienkaarshi neiet.Esmu nomainiijis spoli,sveces,svechvadus,zonde,filtri.cik esmu braukaajis par servisiem nevien nevar pateikt tieshi kas par vainu...ar gaisu itkaa viss kaartiibaa.Viena versija kad vareetu buut nojucis kompis kursh nedod iisto signaalu.

varbuut kaadam ir kaada ideja?

dzinējs 1.8?

2l dzineejs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

simptomi liidziigi gan ar gāzi gan benzīnu?

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Jauda ir. Nav kā- JAUDAS

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 1 Atbildēt

Jebkurā bodē var nopirkt jaudas atjaunotāju. Parasti 0,5l tilpumā. Jālej turpat kur eļļa. Efekts būs.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Pasen atpakaļ viens kolēģis stāstīja par 929 mazdu aº tādiem pašiem simptomiem un tur esot bijusi problēma kārbā. Tipa nebija pirmā un otrā roba. Reāli uzsāka ar 3. robu un kad dabūja augšā apgriezienus ar gāja, kā raķete, bet uzsākot mocījās :hvz:

p.s. nezinu vai pīle, vai taisnība- vnk atcerējos to stāstu

Kāds sakars ar ātrumkārbu? Ar ātrumu viņam viss taču kārtībā. Ar jaudu problēmas.

edza626 Reģ.: 13.12.2010
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: simptomi liidziigi gan ar gāzi gan benzīnu?

jaa simtomi taadi pashi,neiet uz abiem

edza626 Reģ.: 13.12.2010
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

krishus rakstīja: Pasen atpakaļ viens kolēģis stāstīja par 929 mazdu aº tādiem pašiem simptomiem un tur esot bijusi problēma kārbā. Tipa nebija pirmā un otrā roba. Reāli uzsāka ar 3. robu un kad dabūja augšā apgriezienus ar gāja, kā raķete, bet uzsākot mocījās :hvz:

p.s. nezinu vai pīle, vai taisnība- vnk atcerējos to stāstu

ir gan 1 un 2 aatrums

Kāds sakars ar ātrumkārbu? Ar ātrumu viņam viss taču kārtībā. Ar jaudu problēmas.

edza626 Reģ.: 13.12.2010
0 0 Atbildēt

edza626 rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

krishus rakstīja: Pasen atpakaļ viens kolēģis stāstīja par 929 mazdu aº tādiem pašiem simptomiem un tur esot bijusi problēma kārbā. Tipa nebija pirmā un otrā roba. Reāli uzsāka ar 3. robu un kad dabūja augšā apgriezienus ar gāja, kā raķete, bet uzsākot mocījās :hvz:

p.s. nezinu vai pīle, vai taisnība- vnk atcerējos to stāstu

ir gan 1 un 2 aatrums

Kāds sakars ar ātrumkārbu? Ar ātrumu viņam viss taču kārtībā. Ar jaudu problēmas.

liekaas kad saakumaa nepadod iisto signaalu degvielai un tad kad iedod tas aiziet taa pa ritiigo!kad brauc leezenaa kalnaa uz augshu ar taa gruuti iet.degvielu teeree 13l uz 100 tas nav normaali

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

NOSu vajag uzlikt.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

edza626 rakstīja:

edza626 rakstīja:

nazurbajev rakstīja:

krishus rakstīja: Pasen atpakaļ viens kolēģis stāstīja par 929 mazdu aº tādiem pašiem simptomiem un tur esot bijusi problēma kārbā. Tipa nebija pirmā un otrā roba. Reāli uzsāka ar 3. robu un kad dabūja augšā apgriezienus ar gāja, kā raķete, bet uzsākot mocījās :hvz:

p.s. nezinu vai pīle, vai taisnība- vnk atcerējos to stāstu

ir gan 1 un 2 aatrums

Kāds sakars ar ātrumkārbu? Ar ātrumu viņam viss taču kārtībā. Ar jaudu problēmas.

liekaas kad saakumaa nepadod iisto signaalu degvielai un tad kad iedod tas aiziet taa pa ritiigo!kad brauc leezenaa kalnaa uz augshu ar taa gruuti iet.degvielu teeree 13l uz 100 tas nav normaali

lambda zones tam auto ir vairākas, vai visas pārbaudīji?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai 2000. gadā ražotam auto tiešām nav iespējams pieslēgt diagnostikas kompi un nolasīt visu informāciju gan par zondēm, gan ātrumkārbu un citiem piederumiem?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kā nav jauda, rekur ir:

www.jauda.com/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti