5x R13 riepas ar diskiem.

aljiks Reģ.: 13.05.2008
 
1 2
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

aljiks rakstīja: attālums starp skrūvēm 55mm.

Attālumu mēra starp pretējām skrūvēm nevis blakus. Vēl svarīgs parametrs ir iekšējā cauruma diametrs un arī diska iznesums (parasti kaut kur uz diska minēts ETxx).

Piemēram, sk. te: r1.com.lv/...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

aljiks rakstīja: attālums starp skrūvēm 55mm.

Attālumu mēra starp pretējām skrūvēm nevis blakus. Vēl svarīgs parametrs ir iekšējā cauruma diametrs un arī diska iznesums (parasti kaut kur uz diska minēts ETxx).

Piemēram, sk. te: r1.com.lv/...

netraucē cilvēkam biznesu

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Bizness parasti notiek peļņas nolūkos, te vairāk būtu atbrīvošanās no liekas mantas, kura aizņem vietu.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

neņem ļaunā, bet tādos gadījumos to nevajadzīgo mantu iemaina pret kādu 4paku vai ko citu garšīgu.

te tomēr tirdzniecība notiek.

un - ja tā manta ir nevajadzīga un vietu aizņem - tad varka šajā gadījumā ir 60 ls

(parasti vadonis šitos tekstus pirmais paspēja izdvest, tagad mums pa visiem viņš jāaizvieto )

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Nepārzinu un nevēlos pārzināt Jūsu vietējo hierarhiju. 60LVL par 5 riepām ar visiem diskiem ir smieklīga summa.

Atcerēsimies ka latvietim business nav business, ja nenotiek vismaz 300% navars.

Maiņas iespējas pastāv, bet ne pret 4paku.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir ko ierēkt...

60lati tiešām ir smieklīga summa

par 5 nodzītām mizām uz apdauzītiem bleķa gabaliem

300%

apmēram tik arī tur varka sanāk, ja pārdod to komplektu par šeisjatņiku...

riepas jau vairs nav (vai tūlīt nebūs) ziemā braucamas..... jā tieši protektora atlikuma dēļ

pieņemsim, ka jaunai riepai ir 10mm proķis (atlikt 8mm pieminēšanu, es piemēru sttstu). a pie cik mm ziems riepa izbeidzas..... katrs var atšķirt grāmatiņu un izlasīt pac

tātad 5mm ir nevis 50% no riepas, bet, gan mazāk par 20%

parēķināsim, ka jauna tā riepa maksā 20ls, tātad 5mm kalaša maksā trīnīti, pie tam uzreiz jānoskaita nost lats par utilizāciju (kas jāmaksā centra riepu servīzēs)

jāņem vērā, ka tās kalašas ir uz 13.... par 60 lati pie Sviestca var nopirkt 3.2 jaunas riepas, piemetot pāris latiņus un 3 minūtes paraudot būs tev jauns komplekts

par riepām vairāk vai mazāk skaidrs.... tagad pie diskiem.... jebkurā šrotā 13niekus diskus par dažiem latiem gabalā tev uzmauks kaklā virteni kā krievu barankas....

p.n.

nekā personīga.... es tikai piemetu kāda ir latviešu varka

p.p.n.

kas ir balansēti diski

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Kas ir p.n. un p.p.n.?

Nezinu Jūsu avotus, tiešām nezinu. Pats regulāri pērku 4xR14 apvalkus par 50Ls lietotus, ar 4-6mm protektora atlikumu, to pašu draugi/paziņas.

Vai Jūs kapeikmīlētāji, vai mēs muļķi (pēc inteliģences jau noprotu nākamo zviedzienu, ka mēs muļķi).

Ok, lai iet pa cik dosiet, vieta garāžā jāatbrīvo.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

p.n.

ir simboliskais virziena rādītājs

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

aaw.. tiešām jauki. Māte noteikti lepojas

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

aljiks rakstīja: Kas ir p.n. un p.p.n.?

Nezinu Jūsu avotus, tiešām nezinu. Pats regulāri pērku 4xR14 apvalkus par 50Ls lietotus, ar 4-6mm protektora atlikumu, to pašu draugi/paziņas.

Vai Jūs kapeikmīlētāji, vai mēs muļķi (pēc inteliģences jau noprotu nākamo zviedzienu, ka mēs muļķi).

Ok, lai iet pa cik dosiet, vieta garāžā jāatbrīvo.

man domāt ka caur ss.lv ātrāk nopārdosi nekā šeit spamojot.

Šei

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM

Atvainojos, ja kādu aizvainoju, gribēdams 12lvl par riepu. Summa laikam tiešām ir par lielu šai publikai, lai ņem kaut par 30lvl komplektu, man svarīgi atbrīvot vietu un neatdot par sviestmaizi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

aljiks rakstīja: Pats regulāri pērku 4xR14 apvalkus par 50Ls lietotus, ar 4-6mm protektora atlikumu, to pašu draugi/paziņas.

Vai Jūs kapeikmīlētāji, vai mēs muļķi

bagāts dara kā grib.... nabags kapeikmīlētājs kā izdevīgāk....

kur varka pirkt par 50ls nodzītas mizas, kurām ir palicis 20% no protektora, ja par 100ls var nopikt 100%

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

aljiks rakstīja: Pats regulāri pērku 4xR14 apvalkus par 50Ls lietotus, ar 4-6mm protektora atlikumu, to pašu draugi/paziņas.

Vai Jūs kapeikmīlētāji, vai mēs muļķi

bagāts dara kā grib.... nabags kapeikmīlētājs kā izdevīgāk....

kur varka pirkt par 50ls nodzītas mizas, kurām ir palicis 20% no protektora, ja par 100ls var nopikt 100%

A kurš teica, ka šim kādreiz ir bijis vienlaikus vairāk par 50ls? Tieši jau nabagais dara ko var un par saviem 50ls dabū to ko var atļauties. Varbūt tālredzīgāk būtu nolikt auto pie sētas, iekrāt tos 100ls normālām mizām un tad rullēt?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vienkārši pirmajam 50 Ls ir maksātspējas robeža...

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Neveiksminieku psiholoģija.

Dies apžēlojies kur esmu iereģistrējies

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Vienkārši pirmajam 50 Ls ir maksātspējas robeža...

Pirmais skolā gāja uz matemātikas stundām un jau gadus divdesmit nav pircis nevienu lietotu riepu....

baigi izdevīgi....

nopērc par 100 latiem jaunas riepas, nobrauc 3 ziemas un tad tā vietā lai maksātu par utilizāciju, vienkārši par 60 latiem pārdod kādam umņikam, kurš nobrauks vēl gadu un izmetīs miskastē....

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

aljiks rakstīja: Neveiksminieku psiholoģija.

Dies apžēlojies kur esmu iereģistrējies

Uff... kāds apmeklējis Līderisma kursiņus.

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Ko vēl izsecināsi par mani pēc pāris teikumiem? )

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labvakar.

Lieta jau ir tāda,ka tik pat būtiski,ja ne vel pat būtiskāk, kā protektora atlikums ir arī "gumijas" sastāvs,kurš ar laiku zaudē savas īpašibas....

Pareizā "gumija" 5, 6, 7 vai cik tur gadu laikā,pārvēršas pusplastmasainā brīnumā, kurš pat ar kādu tur mega protektora atlikumu,bet nevar ziemā nodrošināt normālu "kārpīšanās" spēju sniegā... un ne tikai...

esmu lasījis arī par citām niansēm,bet atšķirību uz sniega un ledus esmu salīdzinājis pats, un tā tiešām ir jūtama...

Tāpēc esmu nonācis pie secinājuma, ka pareizāk ir tomēr uz auto likt jaunas riepas,un pat pērkot "lētā gala", braukšana tik un tā būs labāka, nekā ,piemēram, 10 gadu veciem pusnobrauktiem Continentaliem vai t.m.

P.S.

a par to komplektu ,kuru Tu te tirgo, runājot

"zelta" cena tam ir 25Ls un ne kapeiku vairāk...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

aljiks rakstīja: Ko vēl izsecināsi par mani pēc pāris teikumiem? )

da pietika jau ar ls60,- ceņņiku

P.S. par ls45,- ( wesels piečuks lētāk , neka 'ierastie'ls50 ) atdošu jauku DUMjLOP Graspists2 ( ) kumplektiņu 185/60R14 -proķis dafiga , 2as ziemas bij braucis pensionēts aptiekārs ar o,5litrīgu nemašīnu

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

vislabākais jau ir tas, ka "brauktas vienu sezonu".

pēc tam izrādās, ka pērk lietotas, pabrauc gadu un tad ar varku mēģina realizēt tālāk.

un bļauj, ka nav bizness

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

aljiks rakstīja: Ko vēl izsecināsi par mani pēc pāris teikumiem? )

da pietika jau ar ls60,- ceņņiku

P.S. par ls45,- ( wesels piečuks lētāk , neka 'ierastie'ls50 ) atdošu jauku DUMjLOP Graspists2 ( ) kumplektiņu 185/60R14 -proķis dafiga , 2as ziemas bij braucis pensionēts aptiekārs ar o,5litrīgu nemašīnu

un pirms tam 3 gadus ritīgs šūmahers ar pieclitrīgu megarulzu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

aljiks rakstīja: Ko vēl izsecināsi par mani pēc pāris teikumiem? )

da pietika jau ar ls60,- ceņņiku

P.S. par ls45,- ( wesels piečuks lētāk , neka 'ierastie'ls50 ) atdošu jauku DUMjLOP Graspists2 ( ) kumplektiņu 185/60R14 -proķis dafiga , 2as ziemas bij braucis pensionēts aptiekārs ar o,5litrīgu nemašīnu

un pirms tam 3 gadus ritīgs šūmahers ar pieclitrīgu megarulzu

Šūmaheriene ar golpu kabrio -2as ziemas ~3000 km , tad es 1ziemu ar kango ~10kkm . +grādos tas graspiks ir nebaudāms ,uzliku Debikas Frigo2 -bij o.k. vasarā un gana labas , lai neiespringtu likt graspikus ,arī tagad wot i 'mētājās' man tie graspiki neuxj newajadzīgi

aljiks Reģ.: 13.05.2008
0 0 Atbildēt

Ja atlikuma protektors ir 1,6 mm, mērot protektora rievās blakus nodiluma indikatoriem, tad ir sasniegts likumdošanā pieļaujamais minimālais protektora dziļums. Riepas ir jānomaina.

Tātad kurš te tik skaļi bļāva par vairāk kā 80% nodilumu, droši var bļaut visu pēc kārtas - Tu vairs nevienā vietā netiksi ņemts vērā, jo aptuveni skaidra 'suga'.

kalfonso, izcilas, tiešām izcilas spriestpējas. Advokāts no Tevis nesanāks. Nevienā vietiņā neminēju, ka pats esmu braucis šo vienu sezonu, lai pēc tam vēl piedomātu, ka pircis, braucis sezonu, ar varku pārdevis tālāk.. ar ko nodarbojies, ka tik daudz laika līst citu maciņos un saistīt absurdus notikumus (minēju, ka pirku R14, nevis R13)?

Jauku, atlikušo vakaru, kungi! Cerams tēma pasviesta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pārlasi grāmatiņu.... tirgotas taču tiek EMM plus ESSS (tobiš ziemas) riepas

p.n.

man tak pokui, ja tev līderisma kursos (kā kliks piezīmēja) lika pārdot sūdu par konfektes cenu, tad tirgo.....

bet tajos kursos taču nelika līdzcilvēkiem mācīt jaunu reizrēķinu

p.p.n.

kā redzams šajā portālā vairākums izvēlas pirkt jaunas riepas... un dara to tieši tāpēc, ka uzskata, ka tas ir izdevīgāk.... pie tam savas vecās riepas te ļautiņi pārdod (par

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti