CP atrašanās vieta

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tieši tāpēc arī neizšķiru velo vai mopēds, jo nav ticamības. Dzeršanas tradīcijas jau nemainās, brauc ar velo vai auto.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Būtiski ir mainījies tas, ka pēc oficialiem CP datiem , vairāk nekā puse no notvertajiem esot velo/moto braucēji. 396 ir notverto kopskaits. Līdz kādam 2007.gadam velosipedisti vispār netika kontrolēti. Šodien arī nav drošas ticamības CP datiem - joprojām pastāv aizdomas, ka daļa notverto velosipedistu faktiski ir attiecīgi "konvertēti" iereibuši autovadītāji. Līdz šim pats ne reizi neesmu redzējis, kā CP pārbauda velobraucēju. Vēl divas nedēļas atpakaļ kādu pusstundu ar veļļuku vizinājos gar degunu CP brigādei ,kas dežurēja slēpnī Kauguros - viņi man nepievērsa vispār nekādu uzmanību.

tas pat idiotam skaidrs!!!! iedomājies ziemā, kad nedēļu bija ap -25, Zivtele pļūtī nesarkstot, ka aš 20 gabali pieķerti pālī.... pļaķ... vo tas gan bija tā ka visa LV smējās!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

piektdien no Lielvārdes staķika līdz Pļaviņām bija iespaidīgs reids - 4 ekipāžās. Strādāja visai labi organizēti. Ir pat aizdomas, ka pa trasi gāja viens ar rāciju un maldināja citus, citādi man nav skaidrs kā var 40 km pēc kārtās braukt no Madonas puses... Jēkabpils virzienā. To pie Skrīveriem stāstīja, ka priekšā viss tīrs... bet tur 3 ekipāžas trāpījās.. to es to fruktu pēc 40 km un 10 minūtēm veikalā, esmu pie Pļaviņām dzirdējis, tā pati balss, tas pats teksts...

līdz ar to ieteiktu būt īpaši uzmanīgiem pret latviešu valodā izskanošo informāciju tajā maršrutā.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: piektdien no Lielvārdes staķika līdz Pļaviņām bija iespaidīgs reids - 4 ekipāžās. Strādāja visai labi organizēti. Ir pat aizdomas, ka pa trasi gāja viens ar rāciju un maldināja citus, citādi man nav skaidrs kā var 40 km pēc kārtās braukt no Madonas puses... Jēkabpils virzienā. To pie Skrīveriem stāstīja, ka priekšā viss tīrs... bet tur 3 ekipāžas trāpījās.. to es to fruktu pēc 40 km un 10 minūtēm veikalā, esmu pie Pļaviņām dzirdējis, tā pati balss, tas pats teksts...

līdz ar to ieteiktu būt īpaši uzmanīgiem pret latviešu valodā izskanošo informāciju tajā maršrutā.

cp.isti braukā ar CB, tas jau sen zināms fakts. Ķegumā arī ir bijis, ka saka tīrs, bet tālāk resnie paši sēž krūmos

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti