CP atrašanās vieta

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Uzinstalēju, izskatās, ka būs labs Galvenais, lai "aiziet tautās"

Un priecē šī frāze raksta beigās, kas nozīmē, ka lietotāju būs stipri vairāk:

"Uzņēmums izstrādā arī aplikācijas versiju ar operētājsistēmu "Android" aprīkotiem viedtelefoniem."

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Un kas jums waze nepatīk? (www.waze.com) Gan policijas slēpņi, gan kaut kāda navigācija, sastrēgumi. Pieejams jau tagad gan iOS, Android, Symbian un gan jau ka WM.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja: Un kas jums waze nepatīk? (www.waze.com) Gan policijas slēpņi, gan kaut kāda navigācija, sastrēgumi. Pieejams jau tagad gan iOS, Android, Symbian un gan jau ka WM.

es vienkārši par tādu nezināju...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Karte (vismaz Ventspils) nu dikti sūdīga...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reiz dzīvoja sms serviss....

nomira dabīgā nāvē, jo nespēja apkalpot visu abonentus sakarīgā laikā

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Karte (vismaz Ventspils) nu dikti sūdīga...

Tur jau ir opcija pašam ielikt ceļus, kuru nav, tā teikt, lietotāju pieredze

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaut arī tēmas saturs bišk cits, bet nosaukums atbilst.

Vakar nobraucu pāri 600 km... ne to čto neapturēja, es pat nevienu no attāluma neredzēju. Tikai rācijā dzirdēju ka no rīta Ludzā un ap Ogri it ka divi uzdarbojas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Kaut arī tēmas saturs bišk cits, bet nosaukums atbilst.

Vakar nobraucu pāri 600 km... ne to čto neapturēja, es pat nevienu no attāluma neredzēju. Tikai rācijā dzirdēju ka no rīta Ludzā un ap Ogri it ka divi uzdarbojas.

Tāpēc viens otrs sevi liela, ka dikti strādājis:

www.tvnet.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu pisec kaut kāds.

kad šie reidos tur visus pēc kārtas - nav labi un par ko.

kad nobraucot 600km nevienu neredz arī nav labi.

tā kā kaut kādi peģiki.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pisec kaut kāds.

kad šie reidos tur visus pēc kārtas - nav labi un par ko.

kad nobraucot 600km nevienu neredz arī nav labi.

tā kā kaut kādi peģiki.

Tirgus par voblēna izriesto ķermeņa augšdaļu, bet var arī par minoritātēm ja tas tuvāk

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja: Kaut arī tēmas saturs bišk cits, bet nosaukums atbilst.

Vakar nobraucu pāri 600 km... ne to čto neapturēja, es pat nevienu no attāluma neredzēju. Tikai rācijā dzirdēju ka no rīta Ludzā un ap Ogri it ka divi uzdarbojas.

Tāpēc viens otrs sevi liela, ka dikti strādājis:

www.tvnet.lv/...

nu ja... nav reidu, nav aizturēto...

šovakar redzēju 2 ekipāžas... kursēja ar mērķi noķert uz ātrumu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu pisec kaut kāds.

kad šie reidos tur visus pēc kārtas - nav labi un par ko.

kad nobraucot 600km nevienu neredz arī nav labi.

tā kā kaut kādi peģiki.

ikdienā tajā maršrutā es sastopu vidēji 3-5 ekipāžas.

100 km gabalā visu nakti vajag dežurēt vismaz 2 ekipāžām...

svētkos, kad ir apsolīti mega-reidi es pat nesastopu ikdienas normas mentus. Priekš kam vajadzīgs kaķis, kurš neķer peles?

visa šī mega-kompānija, kura tipo kaut ko nosargāja izskatās pēc tukšas muldēšanas, jo krīze apcirpusi iespēju cilvēkiem braukt šmigā.. nevis kaut kāds stulbs sauklis.

Par to tavu salīdzinājumu - katrs dod salīdzinājumu pēc sevis vai blakus esošiem cilvēkiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

forumā arī ir blakus esošie

mentiem tevi bija jāķer? pālī brauci? ne.

tātad jāķer bija citi un tie gan jau arī tos mentus redzēja. ja baigi gribēji, varēji tak pameklēt.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Apturēja viena ekipāža(pārējās tusēja uz ceļa/patrulēja).Paskatījās uz mani... pat iepūst nedeva... pat nejautāja vai tad neesmu es dzēris,tik novēlēja ! Laimīgu ceļu,es priecīgus svētkus un atpakaļ tādu pašu atbildi

Lielākoties viņi uzreiz redz vai ir jēga,vai nav

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

350 km Vidzemes virzienā, 200 Kurzemes, caur Rīgu, redzētas divas ekipāžas, attāli, bet tomēr. Ikdienas maršutā māja-darbs-māja 22km un 1-6 ekipāžas, megareidi bijuši

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Jāņu rītā ~11:00 Mīļotā brauca no Jelgavas uz Rīgu - pa ceļam viena patrulējoša ekipāža un viens reids ar čupu autiņiem un pašiem mentiem.

Es braucu vakar vakarā, bet ne caur centru - Ziepniekkalnā viena ekipāža, kas ķēra daudzus, bet ne visus. Un Ķengaragā pie iebrauktuves uz Krievu Sētu arī tāds pats postenis.

Normāli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kur ta palika tas waze fans???? laikam jamais vienīgais latvijā to lieto

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kur ta palika tas waze fans???? laikam jamais vienīgais latvijā to lieto

Ir daudzi, kas ikdienā lieto, un ir arī Jāņu īpašie lietotāji.

Rekur kāds nav paslinkojis un iemetis screenshot no Waze

postblogs.lv/...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

He, es gan redzēju kā vienu 70 gadīgu onkuli noķēra - varonīgajiem cp izdevās aizturēt vecu lauku onku, kurš, braucot uz sava velosipēda pa lauku ceļu, bija izdarījis Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā paredzēto administratīvo pārkāpumu, līdz ar ko varonīgā CP, novēršot sabiedrisko bīstamību, kopā tusiņā ar onku pavadīja vismaz 1/2 stundu tā vietā, lai darītu ko jēdzīgu un paķerstītu autobraucējus.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

6dien/7dien ar velo izbraucu kādu gabaliņu. LV mentus redzēju tikai Rīgā braukājoties. LT gan viena ekipāža ķēra uz ātrumu. Domāju, ka 500km pa dažādām šosejām vajadzēja būt vismaz dažiem posteņiem.

Te mans maršruts - www.endomondo.com/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur ta palika tas waze fans???? laikam jamais vienīgais latvijā to lieto

Ir daudzi, kas ikdienā lieto, un ir arī Jāņu īpašie lietotāji.

Rekur kāds nav paslinkojis un iemetis screenshot no Waze

postblogs.lv/...

jā jā

patreiz latvijā ir sastrēgums lidostā, kādi 10 menti (7 no tiem rīgā) un kādi 30 "hazardi"

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

23/24. jūnijā izbraucu maršrutu Rīga-Bērzkrogs-Liezere. Abos virzienos. Redzēju 24. jūnijā ap 14.00

tikai vienu CP brigādi Berģos, kura atpūtās. Vairāk ligo dienās CP brigades manījis netiku. Interesanti, kur tad brašie CP mocisti palikuši - šajās dienās neesmu redzējis nevienu. Bet īpāsi daudz ko darīt viņiem nebija. Laukos auto intensitate ļoti minimāla,cilvēkiem nav naudas benzinam.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Bļe sučkas cp-isti visas brīvdienas reidoja pa mazajiem meža ceļiem, ņihuja nevarēja atvilkt ar kvatru. Nācās braukt uz veikalu ar kvadru.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jāņu statistika(ieskaitot brīvdienas):

2011 - 396 (~40 000 pārbaudīto), jeb 1% dzērušo no pārbaudītajiem vadītājiem

2010 - 343 (35 733 pārbaudīti), jeb 0,9% dzērušo no pārbaudītajiem vadītājiem

2009 - 414 (65 187 pārbaudīti), jeb 0,6% dzērušo

2008 - 329 (32 415 pārbaudīti), jeb 1%

2007 - 182 (33 827 pārbaudīti), jeb 0,5%

2006 - 240 (30 316 pārbaudīti), jeb 0,8%

2005 - 713 (41 776 pārbaudīti), jeb 1,7%

Arests tika ieviests 2005.gadā, ja pat tas neatturēja, tad arī lielais sods kā redzams nelīdz. Nekas būtiski nav mainījies.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Būtiski ir mainījies tas, ka pēc oficialiem CP datiem , vairāk nekā puse no notvertajiem esot velo/moto braucēji. 396 ir notverto kopskaits. Līdz kādam 2007.gadam velosipedisti vispār netika kontrolēti. Šodien arī nav drošas ticamības CP datiem - joprojām pastāv aizdomas, ka daļa notverto velosipedistu faktiski ir attiecīgi "konvertēti" iereibuši autovadītāji. Līdz šim pats ne reizi neesmu redzējis, kā CP pārbauda velobraucēju. Vēl divas nedēļas atpakaļ kādu pusstundu ar veļļuku vizinājos gar degunu CP brigādei ,kas dežurēja slēpnī Kauguros - viņi man nepievērsa vispār nekādu uzmanību.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti