Zādzības mēģinājums

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Nu ko arī beidzot mani tas skāris . Šodien atradu atslēgu auto ar aprutiem vadiem salonā un salonā iepūsts ugunsdzēšamais aparāts (pulveris )

Cerams ,ka salona ķimisko tīrīšanu veiks par kasko .

 
1 2
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

gaidi apsveikumus? kads auto?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

rav4 2008 gada. policija teica ,ka pirmo reizi redz izpūstu ugunsdzēšamo aparātu ....lailkam pēdas slēpa. vadus aprāvuši pamatīgi , laikam iesācēji ,ja neaizdzina . redzēs kāda skāde man būs , pagaidām cik noprotu 100 Ls pašrisks

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

a dzeshamais bij tavs vai shamie savu izputa?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: a dzeshamais bij tavs vai shamie savu izputa?

mans

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Slinkais rakstīja: a dzeshamais bij tavs vai shamie savu izputa?

mans

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

rudens68 rakstīja:

Slinkais rakstīja: a dzeshamais bij tavs vai shamie savu izputa?

mans

vedu reiz $ajā golpā 4us aparātus . viens 'izputas°°. bij pillīgs psec...., melnajā salonā....

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jaa. dzirdeju ka esot baigaa sape izdabut to pulveri araa no salona. gan jau ka atriebiibas vadiiti puuta. kaadas vel peedas sleept? pirkstus? mashinaa jau nu pagruuti pirkstus nonjemt, kur nu vel vinjus kadam pieshuut. bet nu taa pat apsveicu ka shiem nesanaaca. rets gadijums.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Laikam amatieri - nesanāca aizdzīt, tad vismaz "nagaģiļi"....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Amservā teica ,ka otrais gadījums ,ja neizdodas aizdzīt tad sapūš

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai kāds ir atradis netā (gūgles tante neatrod) pēdējo gadu statistiku par nozagtajām/atrastajām automašīnām?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cits stasts par ugunsdzeshamo. Pie darba klients krava iekshaa auto bazhniekaa kastes (kravu), ko bija sanemis no US. Pekshni balts makonis bagazhniekaa pa gaisu. Klients paliek baals un nosaka, ``krishka`` mums visiem. Japiebilst tas bija tas laiks, kad US teritorijaa sutiija pa pastu Sibirijas meera sporas. Butu Juus redzeejushi cik klients laimiigs bija, ka es pateicu, ka manupraat, celot kastes tika nejaushi iedarbinaats ugunsdzeshamais, kas taa arii bija

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Amservs vēl nav teicis galīgo atbildi cik ilgi labos , bet tā aptuveni runājot teica lai ar 2 nedēļām droši rēķinos.

Varēšu pavizināties ( patestēt) maiņas auto .

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Sencim bija veiksmīgāk - Sharan kaut kāds 2007. vai '08. gads. Noparkoja pagalmā, aizpīkstināja, aizgāja uz kādām 20 min pie sadarbības partnera. Atnāk atpakaļ - durvis atvērtas vaļā, bet nekādu laušanas pēdu. Laikam kaut kur blakus autiņā noskanēja, atvēra. Bet tā kā ir kaut kāds skaibreiks un sekretka, tad nav spējuši pietiekami ātri iedarbināt. Visu pametuši un aizbraukuši. Bardačokā pat nav līduši (tur blutūsa auss, GPS aparāts), laikam lai nav iemesla mentus saukt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:

...Visu pametuši un aizbraukuši. Bardačokā pat nav līduši (tur blutūsa auss, GPS aparāts), laikam lai nav iemesla mentus saukt.

Tiem kas šādi attaisa durvis, tas bardačoka saturs pie veiksmīgas aizdzīšanas visdrīzāk tiek sakrauts melnā maisā un izmests tuvējā misenē !!! Kam profam liekus pierādījumus pret sevi ?!?!?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

Jautājums kāds tev tam dampim pašrisks un kas ietilpst apdirsinātāju kompensējamos gadījumos un ko jamie ne par kādu naudu nekompensēs. Pārējais parasti nav nekas tāds no kā būtu jāraustās.

Pieņemot ka ņem vietā tādu pašu dampi ir risks ka arī mēģinās nofenderēt ja turēsi to turpat kur iepriekšējo !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kat gan koyotu džipveidīgie ir pēdējo laiku viens no hītiem - tā kā ja gribēs ... nu pats saproti !!!

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

Khm ... trīsgadīgs RAV4, taču publiski nervozē par pašriska izmēru un degvielas daudzumu.

Man pašam 12 gadīgs auto, taču līdzīgā gadījumā tiešām nenodarbotos ar šādu kapeikas pi$anu.

Ja arī sarēķinās tas serviss bākas iztrūkumu - pokui, samaksā tos iztērētos lašus un viss.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

fcuk - neiebraucu tekstā līdz galam ... piedod par uzbraucienu, nav mana diena šodien, lecos ar visiem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Kat gan koyotu džipveidīgie ir pēdējo laiku viens no hītiem - tā kā ja gribēs ... nu pats saproti !!!

Nezināju šo . Vispār jau otrais mēģinājums , pirmais caur lukturiem vadi uz īso

Par 2007-2008 CRV bij dzirdēts itkā pat puse to gadu auto nofenderēti .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

2009ajā gadā paziņam nozaga pajēro , man ar piedāvāja nozagt cirvi , es tā padomāju un ......vienkārši pārdevu gan jau kādu 1/2 cirvju tā arī nozaga daudz cilvēku bij noticējuši 33,99%ekonomikas attīstībai un , ar 'gāzi grīdā' , iexawoja jaunus auto operlīzē ar0% pirmo iemaksu Kad nogranda 'nasing spešials' ,tad tie knapi maksātsāktie autosi palika bez pašpietiekamas likviditātes man bij 10keur iemaksas un operlīze(lai nekarājas bilancē+tumšā 'varka' pārdodot ) , taxšto nebij gaužas vajadzības kļūt par 'apzagto'

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS - es ne pēc opiciālās "gļukistikas" (statistikas), bet pec tā ko apkārt esmu dzirdējis. Pēdējo 1,5 gadu laikā man tuvajā apkārtnē ir pāris BMW mēģināti aizdzīt vai aizdzīti, tad LC, un RAV4. Cirvji nav tik populāri apkārtnē (salīdzinoši reti manīti) , tā kā nevaru par tiem komentēt.

Un protams spoguļu un visas kā kas viegli nāk nost sērga ( tā pat manu nejauno Avensi ķēra).

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Manā krajā pirms 1/2gada nolasīja visus kruīzerus (kādus 5 kopskaitā). Kaimiņu večai paveicās, tai tikai spoguļus, papildlukturus un ko tur vēl nocēla no LC.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

tagad vismaz neuztrauksies par švīku uz stikla...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Pie reizes jautājums par maiņas auto iespējamiem knifiem . Pagaidām zinu man dod auto ar pilnu bāku un adodu ar pilnu bāku . Ir vēl kas kam pievērst uzmanību ?

Kad saņemsi,smalki izpēti visu virsbūvi-švīkas,buktītes utt.-un,ja tādas ir,obligāti fiksēt līgumā-citādi pie atdošanas būs grūtības...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti