Ar ko tiiriit?

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007

Ir liels motors, uz vaarstiem, galvaam ir ljoti cieti, peleekbalti uzdegumi, preciizi sastaavu nepateikshu, bet taadi rodaas no sadegushaas motoreljljas piedevaam. Taadi pat ir arii taalaak, izpluudes traktaa uz utilizaacijas katla cauruleem. Mehaaniski tiiraas ljoti gruuti. Kaadreiz uzdegumu tiiriishanai tika lietots, tulkojot no krievu valodas - slaapekljskaabais amonijs. Tas gan bija uzdegumiem. Uudens noseedumu tiiriishanai - etikjskaabais amonijs. Varbuut kaads vareetu pateikt sho vielu formulas? Un vai ir kaut kas dzirdeets par kjiimisku vielu, ar kuru vareetu tiiriit tos peleekbaltos noseedumus?

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Painteresējies šeit:

www.chemical.lv/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Kādreiz žigulim lika trešajā gaņģī un uz sotaku aizmauca līdz Jūrmalai-lielākā daļa uzdegumu pazuda.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

žiguļiem kādreiz ar špahteļlāpstiņu tos uzdegumus smuki nokasīja nost

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 1 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: ....

Ja ir krievu nosaukums, vislabāk meklēt iekš wiki.ru, tur būs ar visām pamācībām...

Vēl man čoms atdzīvināja vecas, apdegušas sprauslas ar šādu draņķi vienkārši mazgājot, tiesa nezinu laikietilpību:

autosezam.com.ua/...

www.wynns.be/...

Tas ir viens un tas pats tik svaigākā iepakojumā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Painteresējies šeit:

www.chemical.lv/...

tur pamatā tirgo lielajos iepakojumos. un slāpekļskābais amonijs ir kaut kāds kaprona pīpēšanas blakusprodukts. galvā rodas virtuālā formā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Painteresējies šeit:

www.chemical.lv/...

tur pamatā tirgo lielajos iepakojumos. un slāpekļskābais amonijs ir kaut kāds kaprona pīpēšanas blakusprodukts. galvā rodas virtuālā formā.

Man nav nekas zināms par virtuālo produktu iepakojumu lielumu.

Piemēram, rūsu (dzelzs suriku) es tur nopirku 5 kg iepakojumā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja...(dzelzs suriku) ...

dzelzs mīnijs, сурик ир криевиски

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dzelzs un svina mīniju speciāli piromāniem tur tirgo arī mazos iepakojumos. vēl ir kalcija karbīds un dažas citas figņas. Kālija nitrāts tikai lielos maisos no 25kg.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti