Ford Mondeo 2001 TDDI

Smart7 Reģ.: 16.11.2005

Gribētu noskaidrot vairākas lietas:

1) Kur var normālu Haynes manuāli nokačat, pašlaik ir FORD TIS, bet man viņš nepatīk.

2) Ja nevarat iedot linku manuālim, tad lūdzu pastāstiet, par vakūma trubiņām, visas trīs bija nolūzušas, jo lejā pie vakūma sadalītāja bija pārakomeņojušās.

Pirmā trubiņa nāk no trubīnas.

Otrā no EGR.

Trešā pievienojas pie vakūma pastiprinātāja (vai kā viņu sauc).

Lejā ir sadalītājs, kur tās trubiņas iesapraust divas blakus, bet viena zemāk, lūdzu pasakiet kuru, kur spraust. Tagad saspraudu uz dullo, nedaudz labāk iet, bet kā turbīna pie 2000 apgriezieniem sāk darboties (skaļi un liekas, ka ir kaut kāda pretestība), bet tas būs nākamais solis, lūdzu palīdzat ar vakūma trubiņām.

 
ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Man nav Forda. Es nezinu, kā jāliek tās trubiņas. Bet, ja šeit neviens nevarēs pateikt, tad es Tavā vietā pajautātu jebkuram uz ielas, vai bendzīntankā, tāda paša Forda īpašniekam, lai parāda, kā tur ir

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Paprsi Ursim! Viņš šeit zin visu par Fordiem, Audi, Jawām, Vjatkām un Deltām.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Man nav Forda. Es nezinu, kā jāliek tās trubiņas. Bet, ja šeit neviens nevarēs pateikt, tad es Tavā vietā pajautātu jebkuram uz ielas, vai bendzīntankā, tāda paša Forda īpašniekam, lai parāda, kā tur ir

Es jau vakar trim fordiem apskatījos , bet vieņiem bija nedaudz modernāki dzinēji

p.s. paldies par padomu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu mums te ir zināms nemodernāka forda īpašnieks.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu mums te ir zināms nemodernāka forda īpašnieks.

Kur tad ir pats īpašnieks? Lai nāk un stāsta.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

NU man ir vēl nemodernāks Fords, kuram vēl nebija ne turbīnas, ne EGR protams...

Tā ka nekā.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Varbūt vēl kādam ir Fords? :roll:

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

aizvermuti rakstīja: Vai pārtulko savu vajadzību un pajautā zemēs ar lielāku iedzīvotāju /ford īpašnieku/ skaitu:

vai aizbrauc uz kādu zemi ar lielāku ford īpašnieku skaitu un palūdz lai atver haubi.....

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Tā jau arī izdarīju talkford.com, tur ir atsaucīgi un bez uzdirsieniem, nekā pie mums visos forumos, ka tik noriet

Krievijas lapas arī biju mēģinājis, bet tur, ka tik visu nahrenizēt, lai mazāk problēmu

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, vai tad beidzot tapa skaidrs, kur jāsprauž?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Tā jau arī izdarīju talkford.com, tur ir atsaucīgi un bez uzdirsieniem, nekā pie mums visos forumos, ka tik noriet

Krievijas lapas arī biju mēģinājis, bet tur, ka tik visu nahrenizēt, lai mazāk problēmu

Bet tev jau kā īstam latvietim vajag problēmas nevis auto!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Nu, vai tad beidzot tapa skaidrs, kur jāsprauž?

Kur jāsparauž man jau gadus padsmit ir skaidrs

Bet par vakūma trubiņām gaidu atbildi.

Kad būs, tad ielikšu arī šeit.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

ak rakstīja: Nu, vai tad beidzot tapa skaidrs, kur jāsprauž?

Kur jāsparauž man jau gadus padsmit ir skaidrs

Bet par vakūma trubiņām gaidu atbildi.

Kad būs, tad ielikšu arī šeit.

ok, ok - skaidrs ta ir, bet vai to maz vispār izmanto?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Smart7 rakstīja:

ak rakstīja: Nu, vai tad beidzot tapa skaidrs, kur jāsprauž?

Kur jāsparauž man jau gadus padsmit ir skaidrs

Bet par vakūma trubiņām gaidu atbildi.

Kad būs, tad ielikšu arī šeit.

ok, ok - skaidrs ta ir, bet vai to maz vispār izmanto?

Nu ja, kas zin- vai nebūs jau nokaltis?

Bet aizdomīgi, ka tev tāda interese..

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Angļi un īri ir reāli sliņķi un aunapieres

Pacēlu divus gadus vecu topiku ar to pašu problēmu.

Bija vairākas atbildes, bet mums nesakrita turbīnas un citi sīkumi, līdz ar to arī vakūma trubiņas utt.

Aizsūtijū vairākiem privātos PM. Uz ko saņēmu atbildes, ka neko no tā nesaprot, bet es pat bildes pieliku kur jāskatās

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, tad atrodi pārdošanas sludinajumos tādu pašu un aizbrauc. Nevar tak būt, kas Tavs Mondeo vienīgais. Steriem tirgo

kerzaks Reģ.: 24.12.2012
0 0 Atbildēt

paprasi ca-use.lv Viniem tur diezgan daudz dazadu rakstu par tehniskam temam, ir ari iespeja aizsutit meilu ar savu jautajumu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kerzaks rakstīja: paprasi ca-use.lv Viniem tur diezgan daudz dazadu rakstu par tehniskam temam, ir ari iespeja aizsutit meilu ar savu jautajumu.

mirsti padla! mirsti!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

kerzaks rakstīja: paprasi ca-use.lv Viniem tur diezgan daudz dazadu rakstu par tehniskam temam, ir ari iespeja aizsutit meilu ar savu jautajumu.

Baigais sūds, neko viņi nezin un viss tur ir baigais sūds, nevajag tur iet.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

kerzaks rakstīja: paprasi ca-use.lv Viniem tur diezgan daudz dazadu rakstu par tehniskam temam, ir ari iespeja aizsutit meilu ar savu jautajumu.

Vai ir obligāts nosacījums visiem portāliem izdomāt kaut kādus tizlus nosaukumus angļu valodā. Kas, mums pašiem vārdu trūkst, ka jāmērkaķojas britiem vai jeņķiem pakaļ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

kerzaks rakstīja: paprasi ca-use.lv Viniem tur diezgan daudz dazadu rakstu par tehniskam temam, ir ari iespeja aizsutit meilu ar savu jautajumu.

Vai ir obligāts nosacījums visiem portāliem izdomāt kaut kādus tizlus nosaukumus angļu valodā. Kas, mums pašiem vārdu trūkst, ka jāmērkaķojas britiem vai jeņķiem pakaļ?

Piedevām vēl sekla līmeņa marketinga mēģinājums.

Par to nelatviskumu +1

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jāpiekrīt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti