Pārdošu Golf II

Milicists Reģ.: 11.09.2004
 
1 2
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Laikam apzeltīs ātrumkloķis...

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Bildē kloķi var redzēt.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Par cik kādu laiku jau ir cits auto, un golfs no jūnija jau stāv garāžā un netiek kustināts, tad laikam prātīgākais būtu pārdot. Negribās jau, bet no stāvēšanas viņa labāka nepaliks Tātad, subjekts 1990. gada, 1.6 elektro karburators. Ekstru nekādu - lūka un centrālā atslēga, signalizācija, vadītāja sēdekļa lifts. NAV STŪRES pastiprinātāja - vienīgais lielais mīnuss. Īpašumā kādus 4 gadus. Divas ziemas nostāvējusi garāžā. Visas skates gājusi ar pirmo reizi. No jūlija BEZ apskates. Lai izietu apskati vajadzētu nomainīt vienu eļļas dačiku, gar kuru tek garām eļļa, tosola trubiņu (tek garām tosols) un nomazgāt motoru. Varbūt arī bremzes no stāvēšanas biku ieēdušās, bet domāju, ka tas atrisināsies pabraukājot. Varbūt vēl kaut kas parādīsies, bet vajadzētu būt kārtībā. Mašīna ļoti labā stāvoklī, ļoti tīrs un kopts salons, NAV RŪSĒJUSI!!! Kaut kur pa mazam rūsas pleķītim, bet rūsu kā tādu neatradīsiet! Platie buferi, hella oriģinālie aizmugures lukturi. Atstāšu arī smuko numuru. Ļoti labi izskatās. Spidometrā kādi 220 tūkst. km. Atdošu līdzi Sony MP3 maģi un ja dikti grībēsies atstāšu subwooferu. Labas M+S riepas. Bildēts vasarā:

Cenai ir divi varianti:

1) 500 Ls un atdodu tādu, kāds ir

2) 600 Ls ar novērstiem trūkumiem un izietu TA

Golfs atrodas laukos garāžā un pēc kāda laika būs ªīgā. Domājiet, rakstiet, prasiet, diskutējiet...

Ja kas - rakstiet šeit, tad iedošu kontaktus.

uz manu e-pastu ark.side@inbox.lv" target="_new">dark.side@inbox.lv lūdzu sūti REĀLU ciparu... sev čalim paņemtu... TA var nebūt.

Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Jau rakstīju - cena bez TA ir 500 Ls. Adekvāta stāvoklim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Normāli, sakarīgs vizuālais, jaunie buferi. Sūdīgi tikai ka tas 1.6 ar ekotroniku un aprīkojuma arī nav. Bet nu tad atkal - kolēģis brauc ar B3 1.9 TD passātu kurš līdz nesenai daļējai pārkrāsošanai bija diezgan norūsējis un vēl šādiem tādiem defektiem, un vienīgo ekstru - elektrisko lūku, bet savādāk pat centrālās nav, pirktu pa 700 ls un stāsta ka tiem B3 ķīseļpassātiem tādas esot cenas...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

var pat teikt ka skaists auto

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirms ~5 gadiem savu 89.g. 1.3 mk2 pa 200 LVL pārdevu, ar r14 lietajiem, lūku, oriģinālajiem tumšajiem lukturiem aizmugurē, legāli izietu TA, bet šaurajiem bamperiem, biju apmierināts. Krīze, veciem auto cenas aug, piekam plikām versijām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē, cenas neaug, vienkārši tādu pārtikušu jefiņu, kas normālu mašīnu pārdod par tolmeta cenu vai atdod šrotā, skaits ir samazinājies uz nulli Piecus gadus atpakaļ, protams, līzētais getzs gaida pie mājas un nevienam par normālu cenu nevajag pilngadīgu mašīnu, tad tik aiziet. Dzirdēts par pāris to gadu gadījumiem, kur kāds šrotā šāda iemesla dēļ atdod kaut kādu padsmitgadīju šķībaču miseni, cits to atpērk un pēc tam vēl bez problēmām iziet TA...

P.N. Patreizējajā traktormānijas laikā ja tofikā aplūkojamajam objektam zem haubes būtu 1.6 kuļmašīna, nevis benzīnnieks, zem haubes, tas par tādu cenu arī atrastu pircēju diezgan ātri. Tas gan ir viens no piemēriem, kad es piekrītu Pirmāveidīgo tekstiem par dārgām veco mašīnu cenām, jo es neredzu, par ko maksāt 2x dārgāku cenu par to, ka mašīnai zem haubes motora vietā ir 1.6 Dirsa/TurboDirsa/1.9 Dirsa/TurboDirsa un nevis 1.9 TDI, bet ar to traktorslimību saslimušajiem tas nerūp. Zinu pāris piemērus.

P.P.N. Paskaties iekš ss.lv žiķeļu cenas - kaut kā šaubos ka tos kāds par tādām pērk.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Žiķeļus pērk Vaztusam un līdzīgām izklaidēm

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nē, cenas neaug, vienkārši tādu pārtikušu jefiņu, kas normālu mašīnu pārdod par tolmeta cenu vai atdod šrotā, skaits ir samazinājies uz nulli Piecus gadus atpakaļ, protams, līzētais getzs gaida pie mājas un nevienam par normālu cenu nevajag pilngadīgu mašīnu,

....

Ja domā mani, tad man getz nekad nav bijis un noteikti nebūs, tāpat līzingi un kredīti nav bijuši un cerams nekad nebūs. Tāpat mk2 golps vairs nesaista, nu nav ne ērts, ne ietilpīgs. Tik vien cik relatīvi lētas aziātu izcelsmes detaļas un tikai tad, ja pas maini.

P.S. Man ir auto, kas ir vecāks par mani, tā kā ar pilngadīgu auto arī auzās brauc, ja patīk un var, kāpēc gan ne.

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Perfekts eksemplārs, tādu vēl pameklēt!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dārksaids ar savu veco reni jau nu varēja te neņaudēt par rēālām cenām.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Par šitādu cenu jau pusotra kvatra sanāk!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nafig golfu, labāk par to naudu paņemt normālu klasiku ar pareizo piedziņu un ļitakiem:

www.auto24.lv/...

Ezis2f Reģ.: 16.10.2006
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Par cik kādu laiku jau ir cits auto, un golfs no jūnija jau stāv garāžā un netiek kustināts, tad laikam prātīgākais būtu pārdot. Negribās jau, bet no stāvēšanas viņa labāka nepaliks Tātad, subjekts 1990. gada, 1.6 elektro karburators. Ekstru nekādu - lūka un centrālā atslēga, signalizācija, vadītāja sēdekļa lifts. NAV STŪRES pastiprinātāja - vienīgais lielais mīnuss. Īpašumā kādus 4 gadus. Divas ziemas nostāvējusi garāžā. Visas skates gājusi ar pirmo reizi. No jūlija BEZ apskates. Lai izietu apskati vajadzētu nomainīt vienu eļļas dačiku, gar kuru tek garām eļļa, tosola trubiņu (tek garām tosols) un nomazgāt motoru. Varbūt arī bremzes no stāvēšanas biku ieēdušās, bet domāju, ka tas atrisināsies pabraukājot. Varbūt vēl kaut kas parādīsies, bet vajadzētu būt kārtībā. Mašīna ļoti labā stāvoklī, ļoti tīrs un kopts salons, NAV RŪSĒJUSI!!! Kaut kur pa mazam rūsas pleķītim, bet rūsu kā tādu neatradīsiet! Platie buferi, hella oriģinālie aizmugures lukturi. Atstāšu arī smuko numuru. Ļoti labi izskatās. Spidometrā kādi 220 tūkst. km. Atdošu līdzi Sony MP3 maģi un ja dikti grībēsies atstāšu subwooferu. Labas M+S riepas. Bildēts vasarā:

Cenai ir divi varianti:

1) 500 Ls un atdodu tādu, kāds ir

2) 600 Ls ar novērstiem trūkumiem un izietu TA

Golfs atrodas laukos garāžā un pēc kāda laika būs ªīgā. Domājiet, rakstiet, prasiet, diskutējiet...

Ja kas - rakstiet šeit, tad iedošu kontaktus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Ja domā mani, tad man getz nekad nav bijis un noteikti nebūs, tāpat līzingi un kredīti nav bijuši un cerams nekad nebūs. Tāpat mk2 golps vairs nesaista, nu nav ne ērts, ne ietilpīgs. Tik vien cik relatīvi lētas aziātu izcelsmes detaļas un tikai tad, ja pas maini.

P.S. Man ir auto, kas ir vecāks par mani, tā kā ar pilngadīgu auto arī auzās brauc, ja patīk un var, kāpēc gan ne.

Pajāt par getzu, ideju saprati. Otrajam golfam ir tizls salons, bet to, ja labi grib, var no trešā vai ceturtā ielikt. Nav ietilpīgs? Priekš tik mazas mašīnas tas ir ļoti ietilpīgs, ja golfam būtu pareizā piedziņa, nahuj to mazo audī... Aziātu detaļas var likt tie, kas īpaši nebrauc. Nekādīgi nevaru iemācīt manam vectētiņam nepirkt detaļas liepājas draņķīgākajā autoveikalā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Nafig golfu, labāk par to naudu paņemt normālu klasiku ar pareizo piedziņu un ļitakiem:

www.auto24.lv/...

Kopš kura laika pakaļas bezpiedziņa tiek saukta par pareizo?

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Labākais Golf II ko esmu redzējis kopš neatminamiem laikiem. Cena pat ļoti adekvāta.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vēl tikai pietrūkst VWfana komentārs par baudāmību.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Še, palasies - bit.ly/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Še, palasies - bit.ly/...

šitais gan ir labs

www.sudzibas.lv/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

A auto ir jāpērk šitāds..

www.reklama.lv/...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

sarashkins rakstīja: Še, palasies - bit.ly/...

šitais gan ir labs

www.sudzibas.lv/...

tad kas tur īsti notika???

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

sarashkins rakstīja: Še, palasies - bit.ly/...

šitais gan ir labs

www.sudzibas.lv/...

rollers ar horeografiju ... ... gar zemi

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

sarashkins rakstīja: Še, palasies - bit.ly/...

šitais gan ir labs

www.sudzibas.lv/...

rollers ar horeografiju ... ... gar zemi

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti