Par zīmi 82.26 \"Apstāties aizliegts\"

mdude Reģ.: 06.01.2004

Vai pastāv ierobežujumi tam kādās vietās drīkst izvietot zīmi 82.26 "Apstāties aizliegts" un vai to lieto kopā ar papildzīmi "ar atļaujām no X-XX"?

Precīzāk: Vai tās uzstādīšana pieļaujama mājas pagalmā?

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja: Vai pastāv ierobežujumi tam kādās vietās drīkst izvietot zīmi 82.26 "Apstāties aizliegts" un vai to lieto kopā ar papildzīmi "ar atļaujām no X-XX"?

ja tas teksts ir tieši tāds, tad jau vēl jo vairāk - norāde uz to, ka ar atļaujām no X-XX apstāties aizliegts.

laiku atpakaļ, kaut kur lasīju par šo, t.i. aplamām papildzīmēm...

aptuveni tas pats, kas uz ofisa durvīm - aizliegts smēķēt 10m no ieejas - labi pīpēšu 2m no ieejas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Par to uzstādīšanu pagalmā - ja ir saskaņots, tad nāksies vien pieciest vai vākt iedzīvotāju parakstus un tml figņu, varbūt, kas izdodas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

www.lvceli.lv/...

te kaut kas līdzīgs (8. posts no augšas), pieļauju, ka te vari arī jautāt:

www.lvceli.lv/...

un pēc šī raksta var spriest, ka pagalmos jāsaskaņo ar pašvaldību:

www.zz.lv/...

tā kā roc tikai...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Pagalmā var būt problēmas ar darbības zonu. Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām. Vismaz manas mājas pagalmā tādu uzlikām, lai visādi nelien un neizmanto kā parkingu.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Pagalmā var būt problēmas ar darbības zonu. Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām. Vismaz manas mājas pagalmā tādu uzlikām, lai visādi nelien un neizmanto kā parkingu.

Un kas nosaka, kādai jābūt atļaujai? Man, teiksim, mamma atļāva!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir interesants jautājums .

Pats par to esmu ne reizi vien aizdomājies.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Un kas nosaka, kādai jābūt atļaujai? Man, teiksim, mamma atļāva!

Tas jau parādās zīmes saskaņošanai iesniegtajos un apstiprinātajos dokumentos...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tak ejot uz vietas pārbaudīt policistam šī informācija nav pieejama. Tā kā kaut kāds papīrs logā un ir liela iespēja izsprukt.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām.

Labāk šitā: www.iauto.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

anonimikis rakstīja: Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām.

Labāk šitā: www.iauto.lv/...

tā zīme vēl tur stāv. Ir bijusi diskusija ar nama iedzīvotāju, kad noliku tur savu vāģi un gāju uz frizieri cirpties... Es šim pilnā nopietnībā teicu, ka viņam nav ko uztraukties, man nav tās atļaujas!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

anonimikis rakstīja: Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām.

Labāk šitā: www.iauto.lv/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

M77 rakstīja:

anonimikis rakstīja: Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām.

Labāk šitā: www.iauto.lv/...

tā zīme vēl tur stāv. Ir bijusi diskusija ar nama iedzīvotāju, kad noliku tur savu vāģi un gāju uz frizieri cirpties... Es šim pilnā nopietnībā teicu, ka viņam nav ko uztraukties, man nav tās atļaujas!

Tieši tā, arī lieku tur auto, kad dodos uz Saulespuķi.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Var uzlikt to apaļo, balto zīmi, kura pati par sevi atļauj iebraukt tikai tiem, kas tajā zonā dzīvo vai strādā. Un nevajadzēs nekādas papildus plāksnītes

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Atkal divriteni izgudrojam? Vienkārši uzlikt zīmi - iebraukt aizliegts. Tie kas tur dzīvo, cik zinu, kvartāla robežās var iebraukt, laikam. Lai gan sen noteikumus lasīju

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Atkal divriteni izgudrojam? Vienkārši uzlikt zīmi - iebraukt aizliegts. Tie kas tur dzīvo, cik zinu, kvartāla robežās var iebraukt, laikam. Lai gan sen noteikumus lasīju

caurbraukt aizliegts -pankūka

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: www.lvceli.lv/...

tā kā roc tikai...

Piebilde: papildus zīme ir "izņemot ar atļaujām X-XX". Tādi nu mēs esam kaimiņi. Jādomā ko šiem likt pretī!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

šlagbomi vai izroc grāvi...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti