Pazuda jauda Laguna II

osx5 Reģ.: 15.05.2010

Izskatās, ka mani par šiem daudzajiem gadiem piemeklējusi 1. lielā problēma. Vienu dienu pabraukājos pa ļoti dziļām peļķēm, mašīna kā labi brauca tā brauca, otrā dienā atkal viskuatkur braukājos viss ok. Tad vienu dienu nostāvēja nebraukta un vakar atkal braucu. Iedarbināju un dodod gāzi jauda ir tikai līdz 2000rpm. Liekas, ka turbīna nestrādā, bet kad turbīna nestrādāja bija savādāka tā sajūta, tagad drizāk teiktu, ka trūkst gaiss vai degviela arī dūmi parādās 3x vairāk nekā iepriekš. Gāzējot pilnīgi līdz galam jauda pie 4,5 atkal nedaudz parādās, bet tā ir puse no nepieciešamās. Iedomājos, ka gaisa masas mērītājs varētu būt vainīgs, atvienoju to nost tukšgaitā nekādu izmaiņu nav bet braucot ļoti minimāli jūt atšķirību ar/ vai bez mērītāja. Vienreiz EGR bija aizaudzis tad slēdzās nost turbīna pie apgriezieniem, bet kompis rādīja kļūdu un iedegās lampiņa, bet šoreiz nekādas kļudas un nekādu lampiņu

Jautājums, vai kāds nav saskāries ar līdzīgu problēmu un vai var kautkā uzminēt vainu bez diagnostikas, nesanāk uz to tikt un rīt pusdienlaikā jābrauc tālā braucienā

 
1 2
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vajag pabraukt vēl pa peļķēm.

Brauc vien uz diagnostiku un skaties, kurš pārgudrais Reno sensors nobeidzies.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Klausi vadoni, brauc uz diagnostiku.

P.S. Man v70 ziemā intercoolers bija aizsalis, kļūdas nebija, jaudas arī nebija, pēc ~15 minūtēm atnāca vaļā.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

osx5 rakstīja: Vienu dienu pabraukājos pa ļoti dziļām peļķēm,

tev tak motorlaivu vajag ne mašīnu!

ps stum vien uz Tolmetu savu lagūnu.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vajag pabraukt vēl pa peļķēm.

Cilvēkam tak Laguna. Izlasīja un nodomāja, ka braucama pa lagūnu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Renaultus nepieņem Tolmetā, Renaultus pieņem Tolplastā, tur viss no plastmasas.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Nezināju, ka plastmasa arī rūsē

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Nezināju, ka plastmasa arī rūsē

Nu uz Tolmetu vari stumt savu braucamo, statistiski šādu gaudu ww un audi lūst vairāk un dārgāk. P.s. rūsēt ar nerūs!!!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

osx5 rakstīja:

Bams rakstīja: Nezināju, ka plastmasa arī rūsē

Nu uz Tolmetu vari stumt savu braucamo, statistiski šādu gaudu ww un audi lūst vairāk un dārgāk. P.s. rūsēt ar nerūs!!!

Cinka Auģiki nerūs!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

osx5 rakstīja:

Bams rakstīja: Nezināju, ka plastmasa arī rūsē

Nu uz Tolmetu vari stumt savu braucamo, statistiski šādu gaudu ww un audi lūst vairāk un dārgāk. P.s. rūsēt ar nerūs!!!

jaa nu tu gan tagad tirs. Laguna 2 tika atzita par vienu no neuzticamaakajiem auto. vispar to pat renii straadaajosie viirinji nesleepj, ka shim mashinam ir lielas problemas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man atkal likās, ka viens no normālākajiem (dīzeļversijā)... par benzīnauto gan daudz"laba" dzirdēts...

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man atkal likās, ka viens no normālākajiem (dīzeļversijā)... par benzīnauto gan daudz"laba" dzirdēts...

Man ar tā liekas, vismaz man 3,5 gadu laikā pirmā lielā problēma, tehniskās ar 1. reizi izeju, pirmstam pamainot tikai stūres pirkstus pa 7 Ls gabalā un viss. Dzinēja dūmainības un citi parametri vnm. uz minimālās atzīmes gandrīz kā jaunam, kautgan jau 290000. Nesaprotu tos dabīlos kladinātājus, kam nekad nav īpašūmā renis bijis, tik ko saklausās no pagalma tantēm, to tālāk kladzina

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mums šie urodi bija dienestā...

tas dīzelis bija kkas vienreizējs...

par benzīniekiem nesmu nevienu labu vārddzirdējis (kolēģi galvaspilsētā teica - mūc no tā sūda)

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

Biju diagnostikā, izrādās sistēmā nav spiediens, tik nevar atrast vainu kadēļ. Laikam tomēr turbīna nobeidzās!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

osx5 rakstīja: Biju diagnostikā, izrādās sistēmā nav spiediens, tik nevar atrast vainu kadēļ. Laikam tomēr turbīna nobeidzās!

A pēc kā viņi to noteica??? Manometru kaut kur pieslēdza vai no kompja nolasīja? Ja no kompja, tad šādu info tas dabon no MAP (Manifold air pressure) spiediena datčika, kas ir ieplūdes kolektorā - ja tev tas aizsērējis ar sodrējiem (pieļauju, ka vads uz to nav bojāts, tad kompis būtu rādījis, ka MAPs nav atrasts) vai arī nosprādzis tādā formā, ka kompim visu laiku padod datus, ka šis uztver tikai atmosfēras spiedienu (man tā bija), tad kompis attiecīgi nepadod vairāk degvielas un auto nav jaudas.

Nu bet ja tiešām ar manometru mērīja, tad skaties vai kāda truba, vai interkūlera radiators nav pušu. Par turbīnu - paskaties vai tā griežas un cik liela lufte asītei, nez vai tā pēkšņi turbīna noķīlējusi un tāpēc nav spiediena.

osx5 Reģ.: 15.05.2010
0 0 Atbildēt

No sākuma nočekoja kļudas un tad iedarbinot mašīnu uzgāzējot parādījās, ka trūkst gaisa spiediens, uzgāzējot turbīna kautcik minimāli darbojas pie ļoti augstiem apgrizieniem. Ar manometru baudīja tikai vakumnieku! Bet beigās izteica diagnozi ka EGR vai turbīna nevis elektroniska problēma. Lai konstatētu īsto vainu, tad jābrauc citreiz uz mašīnas jaukšanu.

Brīvdienās braukšu uz laukiem un tad jaukšu un skatīšos.

Man jau liekas, ka turbīna, jo EGR pirms nedēļas iztīrīju!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gaisa truba uz/no turbīnas.... pati turbīna nemēdz pēkšņi noviebties...

tūlīt dabūšu sūdu spaini aiz apkakles, bet domu nemainīšu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: gaisa truba uz/no turbīnas.... pati turbīna nemēdz pēkšņi noviebties...

tūlīt dabūšu sūdu spaini aiz apkakles, bet domu nemainīšu...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: gaisa truba uz/no turbīnas.... pati turbīna nemēdz pēkšņi noviebties...

tūlīt dabūšu sūdu spaini aiz apkakles, bet domu nemainīšu...

Un kā vēl mēdz noviebties.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uz sitiena nē....

vai nu tev jāmēģina kaut kā viņu tīši sapist... kaut kādu mēnesi nav jādzird izmaiņas dzinēja rūkoņā, jāklapē ar āmuru, jācenšas iebāzt sauju zemes...

pat nespēju izdomāt, kas īsti jāizdara...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Mans bijušais zaļais A4. Turbīna izbeidzās pēkšņi, jo tai pārlūza ass. Eļļa dzinējā, klanis līks.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

mainiji dzinēju vai pārdevi tādu pašu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja: mainiji dzinēju vai pārdevi tādu pašu?

Mainīju turbīnu un klani. Un pēc tam vēl daudz braucu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tam renaultam ir turbīna ar mainīgu lāpstu leņķi.... Moš tā vadība pesec, jo ja turbīna vispār būtu noklājusies, tad eļļas motorā nebūtu....

Man reiz kautkādi spečuki bija aizmirsuši pieskrūvēt gaisa vada savilcēju, uzdodot gāzi to vadu nopūta nost.... Un tieši tāds pats efekts.... Nav jaudas vispār

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Tieši par to gribēju teikt - ja turbīna tikai knapi griežas, tad skaties, kas noticis ar lāpstiņu vadību.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu, atradās jauda?

Jau atkal ir peļķes, pa kurām pabraukāties.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti