Pašvaldību vēlēšanas 2013

iAutolv Reģ.: 23.11.2012

Kā esat apmierināti ar rezultātiem?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Mārupē viss daudz maz OK.

Rīga.... nu, fufaiknēsātāji nepārsteidza. Ievēlēja tos, kuru paraksti ir uz miljonu afēru dokumentiem ( naudas mijēju kantoris) , jo tas tak 'naž užakaff'.

Lai gan tam našam užakaffam pilnīgi pajāt uz saviem krievvalodīgajiem biļetenu faniem, galvenais ir sakāst piķi, kā tas labi redzams. Tāpat valodas referendumā gāja un iestājās par tikai tāpēc, lai balsis dabūtu no treniņbiksēm.

Vienotība...nu, esmu vīlies, ja viņiem ir tik pofig, ka var Ēlerti ielikt par Nr1.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Vienotība...nu, esmu vīlies, ja viņiem ir tik pofig, ka var Ēlerti ielikt par Nr1.

Tev neliekas, ka tas bija speciāli sarunāts? Kaut kā neticas, ka V būtu tik stulbi...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

ko tik neizdarīsi par naudu to var izdarīt par lielu naudu. Man domāt ka Ē par naudu tika iekš V. Principa pēc to lapiņu izmetu kā nederīgu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: ko tik neizdarīsi par naudu to var izdarīt par lielu naudu. Man domāt ka Ē par naudu tika iekš V. Principa pēc to lapiņu izmetu kā nederīgu.

Ēlerte manā anti TOP-ā kopš laikiem kad bezmaz vai katru dienu avīzē Diena pirmajās lapās bijā kāds pozitīvs rakstiņš par Šķēli . Tā nebija īslaicīga sadarbība , vismaz gadu , pusotru vai pat vairāk .

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem!

Par Rīgu - ir ļoti labi. Gaidāms pilsētas uzplaukums. Un izskatās, ka sāks kustēties Maskavas ātrvilciena projekts... nu vismaz otrā galā par to runā.

Lotgolē arī lobi. Savēlēja pēdējā mana nekustīgā novadā vajadzīgos cilvēkus, arī tur viss notiks...

Par Vienotību - tā viņiem vajadzēja! Uzleca no 11-tā stāva uz no jauni nokrāsotā vecā grābekļa. Latvieši nekad nav bijuši un nebūs vienoti, tāpēc partija ar tādu nosaukumu jau defultā ir nolemta vēsturei...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem!

Par Rīgu - ir ļoti labi. Gaidāms pilsētas uzplaukums. Un izskatās, ka sāks kustēties Maskavas ātrvilciena projekts... nu vismaz otrā galā par to runā.

Lotgolē arī lobi. Savēlēja pēdējā mana nekustīgā novadā vajadzīgos cilvēkus, arī tur viss notiks...

Par Vienotību - tā viņiem vajadzēja! Uzleca no 11-tā stāva uz no jauni nokrāsotā vecā grābekļa. Latvieši nekad nav bijuši un nebūs vienoti, tāpēc partija ar tādu nosaukumu jau defultā ir nolemta vēsturei...

protams, kā tad tu, kas jau kuro gadu laiza krieviem saldo vietu, nebūs apmierināts...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja: Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem!

Par Rīgu - ir ļoti labi. Gaidāms pilsētas uzplaukums. Un izskatās, ka sāks kustēties Maskavas ātrvilciena projekts... nu vismaz otrā galā par to runā.

Lotgolē arī lobi. Savēlēja pēdējā mana nekustīgā novadā vajadzīgos cilvēkus, arī tur viss notiks...

Par Vienotību - tā viņiem vajadzēja! Uzleca no 11-tā stāva uz no jauni nokrāsotā vecā grābekļa. Latvieši nekad nav bijuši un nebūs vienoti, tāpēc partija ar tādu nosaukumu jau defultā ir nolemta vēsturei...

protams, kā tad tu, kas jau kuro gadu laiza krieviem saldo vietu, nebūs apmierināts...

Tiešām tā vieta ir salda???

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja: Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem!

Par Rīgu - ir ļoti labi. Gaidāms pilsētas uzplaukums. Un izskatās, ka sāks kustēties Maskavas ātrvilciena projekts... nu vismaz otrā galā par to runā.

Lotgolē arī lobi. Savēlēja pēdējā mana nekustīgā novadā vajadzīgos cilvēkus, arī tur viss notiks...

Par Vienotību - tā viņiem vajadzēja! Uzleca no 11-tā stāva uz no jauni nokrāsotā vecā grābekļa. Latvieši nekad nav bijuši un nebūs vienoti, tāpēc partija ar tādu nosaukumu jau defultā ir nolemta vēsturei...

protams, kā tad tu, kas jau kuro gadu laiza krieviem saldo vietu, nebūs apmierināts...

Tiešām tā vieta ir salda???

Priekš tevis noteikti, ja jau dari to visu laiku un turpini darīt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Redz pie kā novedusi Vienotības politika:

financenet.tvnet.lv/...

Labi, ka cilvēkiem ar galvu uz pleciem pietika prāta nelaist viņus pie graušanas arī Rīgā.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja:

GB12 rakstīja:

Gauss rakstīja: Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem!

Par Rīgu - ir ļoti labi. Gaidāms pilsētas uzplaukums. Un izskatās, ka sāks kustēties Maskavas ātrvilciena projekts... nu vismaz otrā galā par to runā.

Lotgolē arī lobi. Savēlēja pēdējā mana nekustīgā novadā vajadzīgos cilvēkus, arī tur viss notiks...

Par Vienotību - tā viņiem vajadzēja! Uzleca no 11-tā stāva uz no jauni nokrāsotā vecā grābekļa. Latvieši nekad nav bijuši un nebūs vienoti, tāpēc partija ar tādu nosaukumu jau defultā ir nolemta vēsturei...

protams, kā tad tu, kas jau kuro gadu laiza krieviem saldo vietu, nebūs apmierināts...

Tiešām tā vieta ir salda???

Priekš tevis noteikti, ja jau dari to visu laiku un turpini darīt.

Tātad tu laizīji pa sāļo!!! Man jau tā likās, ka esi kārtējais peds, lielā peda šmekstera pielīdējs... Bet nekas, audz, audz, puikiņ. Gan deksters iedos pa saldo...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gausiņ, mēs zinām, ka tu esi truls sūds, ko tu te vēl centies to atgādināt??

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Redz pie kā novedusi Vienotības politika:

financenet.tvnet.lv/...

Labi, ka cilvēkiem ar galvu uz pleciem pietika prāta nelaist viņus pie graušanas arī Rīgā.

Man tu vienotību vari nepiesaukt. Neesmu par viņiem balsojis un pie šādas viņu nostājas arī nekas mani nepiespiedīs to darīt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Gausiņ, mēs zinām, ka tu esi truls sūds, ko tu te vēl centies to atgādināt??

Savukārt, MĒS, zinām, ka latviešiem (it īpaši pediem), jebkura tēma beidzās ar laizīšanu un sūdiem. Tieši tāpēc manis te vairs nav. Lai arī sūdos audzis, bet negribu tajos nodzīvot kā deksters, gābišķis u.c.

Tā kā variet būt brīvi un turpināt pa saldo, sāļo... nu karoče pēc jūsu izvēles.

Es savu viedokli izteicu. Un tas, gribat jūs vai nē, ir VAIRĀKUMA viedoklis (kaut es te viens, bet jūs gaiļi divi). Un to pierādīja nupat notikušās vēlēšanas. Tautas vairākums ir ar mani un es ar viņu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, rīdzinieku un latgaļu, nevis tautas... bez tam, ir skaidri zināms, kura "tautas" daļa tad par to SC balsoja...

Otrkārt, nav jau ziņots, ka tautas vairākums ir gudri un saprātīgi cilvēki... bet, nu, tu jau vari skriet pakaļ vairākumam, domādams, ka tā ir labāk...

P.S. Es sūdos nedzīvoju, nevajag pēc sevis spriest... bet tu gan izskaties pēc tītara, kas uzkāpis uz sūdu čupas un bļauj, cik šams varens... smieklīgi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šis ne tikai izskatās ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ne jau vairums balsoja, viena ceturtā daļa. 134 117 balsotāji.

Kakis ir tieši tāds pats urods, kādi bija latviešu mēsli, kuri ,tikuši pie komuņagu varas, slaktēja un nodeva savus kaimiņus. Nemaz necentīšos domāt, kur viņš to iemācījies.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ne jau vairums balsoja, viena ceturtā daļa. 134 117 balsotāji.

Kakis ir tieši tāds pats urods, kādi bija latviešu mēsli, kuri ,tikuši pie komuņagu varas, slaktēja un nodeva savus kaimiņus. Nemaz necentīšos domāt, kur viņš to iemācījies.

Tu gribi teikt, ka viens krievs vēlēšanās atsēdināja vismaz 3 latviešus... Nu pisec jume te bezpriģels. Otrajā pasaules karā uz vienu latvieti krita 10 krievi, be tagad.... salagas...

Ja par tiem tevis piesauktajiem latviešu mēsliem, tad pie kuriem piederēji (tavi senč)i:

1)Pie tiem, kuri karoja vācu pusē;

2)Pie tiem, kuri karoja krievu pusē;

3)Pie partizāniem, kuri slaktēja visus;

4)Pie mīkstajiem, kuri notinās uz ārzemēm?

Nu, varoni...

Ak jā, vai tas nebiji tu, kurš joprojām strādā uz KRIEVU iestrādnēm, izmantojot KRIEVU tehniku un KRIEVU tehnoloģijas???

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par cik tu esi mēsls, kurš latviešus nodirš, tad skaidrs, ka tavi senči ir bijuši tādi paši, jo no kuriens gan tu tāds sūdiņš esi radies.

PS. Uz krievu izstrādnēm es nestrādāju, arī ar krievu tehniku ne un arī ar krievu tehnoloģijām ne, maigais.

Ir šis tas no padomijas laikiem, bet tam ar krieviem sakars nav pavisam tiešs. Krievvalodīgajam sovjetikusam ir brutāls spēks, nekā vairāk nav. Viss normāli izdomātais tajos laikos tikpat nav no vaņkas-vstaņkas nācis, viss sperts, kopēts un atņemts kādam citam.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ak jā, ja nu te kāds uz krievu strādā kā peksītis ar izkārtu mēlīti, tad tas esi tu, kaksīt Jo pats tu her ko vari

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Par to karošanu un notīšanos. Karoja, notinās, nav būtiski. Bija tāds laiks, kad bija viena vara, otra vara, viena ideoloģija un otra. Cilvēki svārtījās.

Bet ir jābūt galīgam mēslam, lai ietu un stučītu savējos un šautu.

Pēc tā tu izskaties 100%, mēsl.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Tie tavi teksti atgādina tādu vagara noslānītu kalpu šļupstus...

Nevari konkrēti ne uz ko un ne par ko atbildēt.

Un par stučīšanu, tev jau pašam tā nav sveša lieta, ne tā? Vai man prasīt Pirmajam.

Vsjo, nav vairs laika ar sīkām vienībām te krāmēties.

visu gaišu, nejēgas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Vsjo, nav vairs laika ar sīkām vienībām te krāmēties.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Tev neliekas, ka tas bija speciāli sarunāts? Kaut kā neticas, ka V būtu tik stulbi...

Nē viņi ir tieši tik stulbi un atrauti no realitātes. Viens otru partijā slavējot, ir tik tālu saslavējušies, ka vairs neatšķir, kas ir realitāte un kas ir paškomplimenti.

Vistulbākais ir tas, ka V, lai gan iedeva papildus balsis NA, tomēr lielu daļu tas vispār atturēja no piedalīšanās vēlēšanās, jo redz NA esot radikāli un par SC protams arī balsot neies. Tā kā Ēlerte bija lāča pakalpojums pārējām latviešu partijām.

Tikai nevajag, ka par SC esot balsojuši latvieši, maksimums 10 000 balsu nāca klāt kopš 2009.gada. To cik "neetnisks" bija balsojums parāda šī karte - ritvars.wordpress.com/...

Tāda interesanta sagadīšanās, krievu procentuālais daudzums rajonā precīzi sakrīt ar procentuālo balsu skaitu SC tajā rajonā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

GB12 rakstīja:

Tev neliekas, ka tas bija speciāli sarunāts? Kaut kā neticas, ka V būtu tik stulbi...

Nē viņi ir tieši tik stulbi un atrauti no realitātes. Viens otru partijā slavējot, ir tik tālu saslavējušies, ka vairs neatšķir, kas ir realitāte un kas ir paškomplimenti.

Vistulbākais ir tas, ka V, lai gan iedeva papildus balsis NA, tomēr lielu daļu tas vispār atturēja no piedalīšanās vēlēšanās, jo redz NA esot radikāli un par SC protams arī balsot neies. Tā kā Ēlerte bija lāča pakalpojums pārējām latviešu partijām.

Tikai nevajag, ka par SC esot balsojuši latvieši, maksimums 10 000 balsu nāca klāt kopš 2009.gada. To cik "neetnisks" bija balsojums parāda šī karte - ritvars.wordpress.com/...

Tāda interesanta sagadīšanās, krievu procentuālais daudzums rajonā precīzi sakrīt ar procentuālo balsu skaitu SC tajā rajonā.

Arī pazīsti Ritvaru ?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Personīgi nē, nepazīstu, bet ar aizrautību lasu viņa analītiskos rakstus.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti