darba auto izvele

zerro88 Reģ.: 04.12.2016

Man ļoti gribētos noskaidrot kādas ir jūsu atsauksmes un pieredzes par šiem darba auto visi ir gandrīzi vienādi nobraukuši 30-50 tūkstos kilometrie. Vairāk es lieku aci uz Opel Combo, bet es neko nezinu par šo auto kalpošanu.

VW caddy, 2012, 1.6tdi 102 hp, manuals

Opel combos , 2012 1.6cdti 105 hp, manuals

Citroën verlingo, 2015 1.6 BlueHDi 74 hp, manuals

Peugeot partner, 2015 1.6 e-HDI 90 hp, automats

Mercedes-Benz citan, 2013 1.5 CDI 89 hp, manuals

 
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Neesmu baigais specs viņos, tik zinu, ka tiem, kam bijuši franči, problēmas vienmēr bijušas. Par VW vairāk labi vārdi dzirdēti. Tik izbrība, kur Tu izrausi tādus 6 gadus vecus ar 30-50tkm nobraukumu!

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

Auto pirksu Zviedrija salona tur doda vel divu gadu garantiju.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Caddy = ar pirkstiem no ārpuses regulējami spoguļi, nogriezts siltums salonā (par to jāpiemaksā komplektējot), vairāki idiotiski inženiertehniski risiājumi, kā piemēram galavaniskie pāri utt.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

khe khe, nu skaidrs ka viena nulle no nobraukuma nodzēsta

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas atkarībā cik daudz ar to auto plānots braukt, vissticanāk ,ka 5-6 gadus vecam būs nobraukums 300tūkst. Es ieteiktu caddy tam tie 300tukst. nebūs nekas traks noies vēl tik pat daudz . Par opeli cik dzirdēts tam gan resurss ap 300 tukst. jau ir izsmelts, par pārējiem īsti nezinu. Baidos ,ka mersis ar vairs nav tāds kā vecos labos laikos ,kas miljonu bez problēmām gāja

juriz Reģ.: 09.06.2001
2 0 Atbildēt

Mercedes ir renault kangoo kopija.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

Es auto perku Zviedrija, salona doda divu gadu garantiju visa vesture ir labi cauredzama.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Zviedru autotirgotāju reklāmprojekts?

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

Es dzivoju zviedrija!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, faktiski jau šādi nobraukumi maziem komercauto iespējami, ja ar tiem izvadātas preces tikai pa kādu ciemu vai mazpilsētu.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
2 0 Atbildēt

zviedri nemaz nezinu tadu jedzienu tits motors! daudziem ir darba masinas darbam un privatas masinas privatam dzivem un lidz ar to sadals auto nobraukums.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Šito daudziem vietējiem nesaprast...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es gandrīz nopirku kautko līdzīgu šim:

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volkswagen/caddy/bdxmm.html

Bet pēdējā brīdī pārdomāju, klasiskais universālis varbūt nav praktiskāks, bet komfortablāks un vadāmāks noteikti. Un ja kautko vairāk jāved, var pieāķēt piekabi.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
2 0 Atbildēt

Es ar sakuma domaju tadu bet man ir privata masina un darbam negribas teret lielaku naudu jo viniem cenas atskiriba ir diezgan jutama starp pasazieru un kravinieku.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
1 1 Atbildēt

Stulbi rakstit ir forum un vaicat pec padoma un atbildes ir vairakart par titiem auto

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Šeit tev neviens neko labu neieteiks jo nemīl franču autobūvi,tikai VAG dievina.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 4 Atbildēt

Ja tu dzīvo Zviedrijā, tad iesaku pirkt kamieli. Tad neizcelsies uz pārējo nēģeru fona.

core Reģ.: 03.01.2017
3 0 Atbildēt

Bet es tev iesaku ar galvu ieskriet sienā, varbūt gudrāks paliksi, sliktāk 100% nebūs.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

vnk miskasti tu uzrakstiji!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 6 Atbildēt

Miskaste ne miskaste, bet tu taču dzīvo ar nēģeriem nēģeru rajonā.

Tā teikt - pēc 9.klases apnika tīrīt tualetes dzimtenē, nolēma tīrīt tualetes Zviedru getto.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Kas tev uznācis kad dzen šitādu hujņu?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Laikam ne reizi nebiji Zviedrijā. Bet ja biji, tad kā tūrists pa tūristu vietām. Gastarbaiteri dzīvo tādās vietās, kur pat trupakus savāc ar helihopteriem, lai poliči nenoraujās.

Veiksmīgākie gastarbaiteri dzīvo " labos " rajonos. Tur ir policijas kantori, bet apkārt tik un tā vieni melnie. Gluži kā Vācijā, Francijā un citur Europā.

sirga Reģ.: 29.10.2002
1 0 Atbildēt

nu ka Tevi torknula....

lābāk ka Ezi ziedu piektdienās!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 0 Atbildēt

Kruta diskusija, smejos vēderu turēdams

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

Es ari

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

Ir pieredze ar VW Caddy 1.6TDI, 2013 gada manuālis.

Piekare klasiska, nekas īpašs. Lielākā jautrība ir degvielas augstspiediena sūkņa problēma. Auto šobrīd ir ar 80 tkm nobraukumu. Kad brauca uz ikgadējo tehnisko apskati pie csdd, inspektors norādīja par degvielas noplūdi, kas radīja lielu izbrīnu mums. Īsā stāsta versija, mollers paprasīja ap 2000 EUR par remontu, problēmu novērsām SNE servisā par aptuveni 900 EUR ar PVN. Atrakcija ir tāda ka šos sūkņus nav parezēts remontēt, tikai maiņa, kas ietver arī jaunas zobsiksnas uzstādīšanu. Mollers zināja par šo problēmu, taču, kā jau dīleris visu noliedza. Sne servisā teica kā šī ir klasiska jauno laiku 1.6 tdi problema un ieteica sāk krāt naudu egr vārsta nomaiņai, ja tāda jau garantijas ietvaros nav veikta. Sākam krāt naudu.

Iespējams tādēļ vagens vairāk nepiedāvā caddy ar 1.6, bet tikai ar 2.0 četru dažādu jaudu dzinējus. Savkārt tiem ir citas zināmas problēmas.

Vēl bija problema ar radio antenu, kas ir iebūvēta sānu spogulī, nācās nomainīt to, protams, ka par naudu.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

diezgan lieli " - "

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

man volvo 60tk tikai eļļa un filtri 2015g

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Nieri pārdevi lai nopirktu volvo?Skatos tev ar ķobi arī nav viss kārtībā!Te cilvēks interēsējās par komerctransportu bet tu par savu volvo runā,aizej pie ģimenes ārsta,varbūt vēl kas glābjams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ervīn, jau otrdienā kost sāki, ka tāds kašķīgs?

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Katru dienu,pat brīnos kā līdz darbam varu aizbraukt autopilotā,laikam pieradums.Kas tevi nomāc,nevari pat korķīti paostīt jo arī niere pārdota?Žēl man tevi bet citam dirsā līst nav pieklājīgi,es pat teiktu pazemojoši,padomā par savu rīcību!

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

nu ja, neizklausas forsi varbut japiemet nauda un janem 4x4 2.0tdi caddy sonedel brauksu skatities janoskaidro vai vini dod garantiju uz ellas sukni u.t.t.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nav tiesa ka neremontee sim dzinejam suknus dizelcentrs siwem dzinejiem taisa pilno remontu par 900 eirikiem, ja siksna ir labavina nav jamaina piedegvielas nopludes si dzineja sukniem bieza problema ie salnikaa kas lail garaam degvielu, tur darbs ar salniku varetu buut ne vairaak kaa 50 eiriki,ta ka iespejams nevajadzeja tik milziigu remontu taisiit

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Nē, šo konkrēto Siemens sūkni neviens neremontē. Domā es neapzvanīju kantorus? Viens piedāvāja kaut ko pielasīt, bet man darba auto neder, kaut ko pielasīt, man vajag lai tas strādā 24/7. Siksna bija jāmaina (jo tur viss bija nošķiests ar dīzeli), lai nenobeigtu dzinēju. Tie 150 EUR lielu lomu vairs nespēlēja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Par DSG kārbām arī sākumā teica, ka tās neremontē.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

youtu.be/8NhVHLXVOqI labs video par šo tēmu

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nja, jo pārējie vw caddy ar klasisko 2.0SDI ripo bez tik globālām problēmām. Maini tik eļļu, šad un tad kādas piekares bukses. Pat izputēji pa šiem desmit ekspluatācijas gadiem ir nomainīti, bet tā nekādu problēmu, tādēļ arī kad bija nepieciešams jauns auto izvēlējāmies caddy.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
1 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Miskaste ne miskaste, bet tu taču dzīvo ar nēģeriem nēģeru rajonā.

Tā teikt - pēc 9.klases apnika tīrīt tualetes dzimtenē, nolēma tīrīt tualetes Zviedru getto.

paldies, par komplimentu bet man tikkai japasmejas par tevi diemzel es sadarbojos ar uznemumu kas dara darbus ko LV nevar darit.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

viencexperc rakstīja: Laikam ne reizi nebiji Zviedrijā. Bet ja biji, tad kā tūrists pa tūristu vietām. Gastarbaiteri dzīvo tādās vietās, kur pat trupakus savāc ar helihopteriem, lai poliči nenoraujās.

Veiksmīgākie gastarbaiteri dzīvo " labos " rajonos. Tur ir policijas kantori, bet apkārt tik un tā vieni melnie. Gluži kā Vācijā, Francijā un citur Europā.

Eskperts, izskatās, iemācījies jaunu vārdu - gastarbaiters... tagad jāparāda tautai, liekot to bezmaz katrā postā

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Eui nu kas ir ko mocās. Sludinājumi taču pilni ar tekstiem: Sēdies un brauc!

Nekas nav jāremontē. Tikko no vācijas. Braucis mācītājs uz baznīcu svētdinās. Utt utt.

mincis Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Komercauto noskrejiens 50-60 k km nav reāls. Lūdzu atcerēties, ka zviedri bieži noskrējienu raksta mil, kas=10km.

Jāpasmīn par viencexperc. Mucā audzis, pa spundi barots. Tu Zviedrijā bijis esi? Geto rajonā vakarā esi bijis? Zviedrijā ciena cilvēkus, un apkopējs ir tāds pats cilvēks kā pārējie.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Šito pusbomžu dēļ, braucot pa Eiropu kauns teikt, ka esi no Latvijas. Normāliem cilvēkiem asociācija ar latviešiem un poļiem ir - zagļi un vergi. Pat nezinu, pret ko nievājošāka - pret babajiem vai latviešiem.

2. Es esmu bijis Zviedrijā. Bet ja tu biji un neredzēji, tad esi no pāķiem, kas atplēstu muti skatījās apkārt un neredzēji. Lai gan pat nezinu uz ko tur tā skatīties.

3. Nu ja. Tur ciena cilvēkus. Tur visi smaida, krīt nauda no gaisa. Ne tā kā Latvijā.

Piemēram, misters Breivīks gan bija izlecējs. Neviens pat viņu neatbalsta.

mincis Reģ.: 15.05.2002
0 1 Atbildēt

Breiviks ir norvēģis. Normāliem cilvēkiem pret normāliem izturās normāli. Esmu cēlis projektu Haselbijā, laikā kad tur nemieri bija, viss bija 3x labāk kā pie mums vakarā Centrālajā stacijā

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Es taču nerakstu - VISI, VISIEM, VIENMĒR.

Bet ir stereotips ( Kas ir pamatots) kā mums piemēram, pret čigāniem. sevišķi, ja gadās kāds kontakts ar cilvēku, kuram ir strādājuši latvieši par minimālo 6 dienas nedēļā.

Protams, ka pat izceļjošie latvieši ir dažādi, tomēr, lielākā daļa arī ir tā kā rakstu - nepietiekošas vai neatbilstošas izglītības dēļ neatrada sevi dzimtenē, tāpēc dodas neatrast sevi citā zemē. Šeit neviens neraujas fermā sūdus mēzt. Mūsu fermeri algo citu valstu cilvēkus, bet Īrijā - stāv rindā - kurš vairāk varēs sūdus grābt.

zerro88 Reģ.: 04.12.2016
0 0 Atbildēt

Izlasi temas nosaukumu un paturi vardus sevi ieksa vai stasti kadam kam tas varetu intereset visi cilveki nenak no turigam gimenem, kas var izskolot savus bernus!!! Padoma ko tu raksti vispar pirms kaut ko raksti. Atsaldetais

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Mercedes Citan ir Renault Kangoo, tikai dārgāks. Un Berlingo/Partner arī ir viena un tā pati mašīna. Tāpat Opel Combo patiesībā ir Fiat Doblo. Šie visi kabluki būs aptuveni vienādi. Caddy būs solīdāks, kā jau VAG izstrādājums.

Iespējams, vajag pameklēt kaut kādu modeli ar prastāko benzīna dzinēju, lai izvairītos no dīzeļu problēmām un remontiem, kas svarīgi dzīvojot Zviedrijā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Katru dienu,pat brīnos kā līdz darbam varu aizbraukt autopilotā,laikam pieradums.Kas tevi nomāc,nevari pat korķīti paostīt jo arī niere pārdota?Žēl man tevi bet citam dirsā līst nav pieklājīgi,es pat teiktu pazemojoši,padomā par savu rīcību!

Nu jā, nākamā stadija - savu tik iemīļoto dibenu tēmu ķidāt. Tipiski tavā stilā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jau vēders sāk sāpēt no smiešanās

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti