Jauni diski

Riepnesis Reģ.: 06.03.2018

Sveiki !

Jauni diski. Piegāde visā Latvijā.

Piedāvājumā dažādu veidu no r13 līdz r21 lieto un metālu disku.

Cena par komplektu 300.00 euro ar pvn.

Cena par vienu 75.00 euro ar pvn.

Platums- 7

Iznesums- 45

Diametrs- 17

Atālums starp skrūvēm- 114.3

Skruvju skaits- 5

Centra diametrs- 67.1

Krāsa- High-Way

riepnesis.lv/lv/diski/r_6094-ifreebig-byz

Atrodamies: Rīga, Ganibu dambis 20A

Darba laiks: 9:00-18:00

Vairāk preces skatieties mūsu mājaslapā riepnesis.lv

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
4 0 Atbildēt

99% pircēju diskus pērk meklējot pēc auto modeļa. Labākajā gadījumā zin diametru un skrūvju skaitu. Pārējais viss ir nesaistošs. Tādēļ search vajag taisīt pēc auto modeļa.

Tas pats akumulatoru sadaļā. Kautkāda polaritāte, garums, platums, augstums. Galīgi nesaistoši parametri. Kur tips (skābes, želejas), parastais vai AGM? Kur starta strāva, Ah? Search ir galīgi garām. Ja grib ar kautko izcelties starp pārējiem, tad šis neder. Arī šeit varēja search veidot pēc auto markas, modeļa, dzinēja u.t.t. Kurš skries mērīt aķim izmērus?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

Nu taču aiz izmisuma te ielicis

torkjis Reģ.: 05.10.2013
2 0 Atbildēt

Nu bļin, riepnesi. Ānusā, ānusā darbs un materiāls. Nu malkoju es viskiju. Aiz loga spīd saulīte un putniņi čivina. Pavasaris, jobtvai, tuvojas ar joni. Re kāds muks auto pgalmā iebrauca. O! Es savm ar gribu jaunus diskus. Mini 3x - vai es tagad visu pametīšu, iešu ārā mērīt un pētīt skrūvju attālumus, iznesumus un citu man nesvarīgu infu. Nē, ibio, nekur es neiešu. Ieiešu citā lapā, pateikšu, ka man ir Honada Accord un zinu, ka pašlaik virsū ir 17` diski. Un tāpat malkodams viskiju izvēlēšos no tiem diskiem, kurus piedāvā tieši manam auto. Nu nepirkšu es neko, ja nebūšu 100% pārliecināts, ka manam auto ir tieši tāds iznesums, centra diametrs utt. /es tiešām tos no galvas nezinu. Ja vajadzēs atradīšu, bet ikdienā man tie nafig nav vajadzīgi/

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu, ja nebūsi piedzēries, varēsi sameklēt attiecīgās lapas tā akorda disku parametrus...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: 99% pircēju diskus pērk meklējot pēc auto modeļa. Labākajā gadījumā zin diametru un skrūvju skaitu. Pārējais viss ir nesaistošs. Tādēļ search vajag taisīt pēc auto modeļa.

Tas pats akumulatoru sadaļā. Kautkāda polaritāte, garums, platums, augstums. Galīgi nesaistoši parametri. Kur tips (skābes, želejas), parastais vai AGM? Kur starta strāva, Ah? Search ir galīgi garām. Ja grib ar kautko izcelties starp pārējiem, tad šis neder. Arī šeit varēja search veidot pēc auto markas, modeļa, dzinēja u.t.t. Kurš skries mērīt aķim izmērus?

Turklāt vēl ir labie un kreisie aķi.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu, ja nebūsi piedzēries, varēsi sameklēt attiecīgās lapas tā akorda disku parametrus...

Sameklēšu arī pilnīgā vafelē, bet kāpēc man sēdēt pie datora un meklēt, ja varu to nedarīt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, man nav sagādājis grūtības sameklēt sev interesējošam modelim skrūvju attālumus, platumu, ET utt., tas pašam paplašina meklēšanas iespējas. Diski tomēr nav cigarešu paciņa, ko pērk katru dienu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti