Lūgums izpildīt aptauju!

misseliinaa Reģ.: 22.04.2018

Sveiki! Maģistra darba ietvaros nepieciešams viedoklis - kas tieši Tev šķiet būtisks auto veikala/salona (jauni, lietoti auto, rezerves daļas, riepas, aksesuāri utt.) izvēlē!

???? www.visidati.lv/aptauja/1360155880/ ????

Ja esi vismaz 18 gadus vecs/-a, ar autovadītāja apliecību vai mācību atļauju, ar savu braucamrīku vai plāno to tuvākajā laikā iegādāt, tad priecāšos par Tavu viedokli un palīdzību!

Aptauja ir anonīma.

PALDIES!

 
arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

sen neko tik debilu nebiju lasījis !!

cik jums ir svarīgs izvēloties jaunu auto - iepakojums

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
6 0 Atbildēt

Diezgan smieklīga aptauja... Cilvēkbērnam, šķiet, nav nekādas sajēgas par tēmu un priekšizpēte nav veikta. Toties būs maģistra (!!!) darbs. Tas pat skolēnu pētniecības darbam īsti nederētu

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Bet jā, es aizpildīju... Bet tas nebūs visai reprezentatīvi

misseliinaa Reģ.: 22.04.2018
0 4 Atbildēt

Paldies tiem, kuri palīdz un aizpildīja!

Pārējais neinteresē, paldies!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
3 0 Atbildēt

Diemžēl augstākās izglītības līmenis krītas ar katru gadu. Kad vienreiz kāds no ministriem atcels to sulbo sistēmu nauda seko studentam. Savādāk izdzīvošanas dēļ tu spiests nosaukt šādas muļķības par maģistra darbu un ar smaidu sejā izsniegt diplomu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 0 Atbildēt

Es pat nepabeidzu pildīt. Iesprūdu kaut kur pa vidu.

Kaut kādi stulbi jautājumi un stulbi atbilžu varianti.

Es nevazājos pa auto saloniem vai detaļu veikaliem. Kad plānoju mainīt auto, es meklēju konkrētu auto, nevis veikalu, kurā laba apkalpošana. Ja pežo salonā būs plikas meitenes, konjaks, biljards un labs iepakojums automašīnai, es nepirkšu pežo.

Tas pats psr aksesuāriem detaļām, uc.

Jau otrajā jautājumā nezināju ko atbildēt. Kaut kādus aksesuārus pērku pat lielveikalos, bet detaļas pats nemas nepērku.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

"ot sudjbi i ot ttjurmi ne zarikaisja"

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti