Jaunās Ladas

albaregia Reģ.: 31.05.2019

Esmu smagas izvēles priekšā.Ir vēlme iegādāties jaunu auto,

bet naudiņas ir tik cik ir. No lētajām jaunajām atradu,Lada Kalina ,Lada Kalina Cross,Lada Kalina Wagon. Ladas mājas lapā jau apraksts ir superīgs,bet nedaudz svārstos,vai ir vērts pirkt. Varbūt kādam ir tieši manis uzrakstītie auto Ladas modeļi.Lūdzu atsaucieties,un uzrakstiet,kas un kā.No pieredzes.

 
DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
8 0 Atbildēt

Lada Kalniņa ir vēl krievu konstrukcijas autiņš bez (ļoti maz) renaut-nissan tehnoloģijas. Labāk nopirkt Dacia, būs vieglāk ar remontiem, detaļām un apkopi un Daci zin katrā servisā. No Lādām vērts pirkt tikai Ņivu,

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
4 0 Atbildēt

Pieredzes nav bet tad jau labāk Dacīti.

650 Reģ.: 25.01.2017
6 0 Atbildēt

Visam tam par pamatu joprojām ir krievu 80to gadu vidus nošpikoti nozagtais izstrādājums- vaz2108/09.Totāli bīstams bezpieredzes un bezatbildības periodā taPis priekšpiedziņas draņķis, kurš jebkurā sarežģītā situācijā top nevadāms un neprognozējams.Spējīgs gan aizbraukt tupa taisni, gan pēkšņi to pašu izdarīt jau ar pakaļu pa priekšu.Neticu, ka tēmas Autors tiešām to gribētu iegūt.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 1 Atbildēt

Muļķu netrūkst,tas pats redzams Feisītī kad cilvēki sajūsmā no koka karkasu paneļu mājām,galvenais faktors-за малину.

felix65 Reģ.: 13.01.2017
0 0 Atbildēt

Nevajag pārspīlēt. Man reiz bija 21099 un nemaz tik slikta nevija, tikai tā rūsa ēd kopā visu. Ar pakaļu pa priekšu? Nu nē, viņai bija stipri izteikta nepietiekamā pagriežamība. Protams, kad pārsēdos uz vācu vāģi, atpakaļ vairs negribējās. Kamēr vēl nebiju pārdevis, reizēm izbraucu pēc kravas un tad jau bija sajūta, kā braucot ar kādu ZILu. Vai es šodien pirktu krievu mašīnu? Viennozīmīgi nē.

felix65 Reģ.: 13.01.2017
0 0 Atbildēt

P.S. Daces jau arī nekādas dieva dāvanas neesot. Kāds pazīstams policists braukāja ar dienesta Dokeru. Jautāju kā? Šis atmeta ar roku- da nu!

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Interesanti: vaz.lv es redzu, ka piedāvā tikai Vestu, Grantu un pāris veidu Ņivas. Kur tad var dabūt jaunu Kaļinu?

albaregia Reģ.: 31.05.2019
0 0 Atbildēt
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Pat nevēršu vaļā tos linkus,labāk braukšu ar vecu egli nekā pēc tam murgus jāsapņo,vdrug vēl sirds apstāsies,tālāk no grēka.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Nezin kāpēc man ir sajūta, ka tēmas autors izveidojis šo tēmu, lai reklamētu Ladu.

Bet ja tomēr ne - iesaku parunāt ar jebkuru šoferi, kas agrāk braucis ar jelkādu PSRS ražotu auto un pēcāk pārsēdies sapuvušajos Rietumos ražotā auto. Vai viņš izvēlētos PSRS ražojumu?

Paskatoties youtubi, var redzēt, ka arī mūsdienu krievu auto neko diži neatpaliek no priekštečiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Man viens labs draugs 93jā bij atdzinis no De kāreiz otro golfu,parastu,nejaunu.Apmazgāšanas procesā iedeva izbraukt.Man,es uz to brīdi biju krietnus 300k paspējis pieveikt ar diviem vaz09 un uzskatīju, ka itin visu zinu.Kaut kāds priekšziemas vakars, uz ielas bija slapja sniega pļura trīs pirkstu biezumā,kā šodien atceros.Pletj, ka jūs zinātu, nu Kāaa tas golfs salīdzinoši gāja pa to visu suudu un kā viņš klausīja un uzvedās vispār kā tāds....

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Bet ja tā nopietni tad Катюша cross būtu stilīgāk."Аналагов за рубежом нету"-uzraksts aimugurē būtu kosmoss.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Es no Ladām tomēr ņemtu Grantu. Tomēr modernāks autiņš, izskatās kudiš labāk par kaļinu, un cena tāda pati.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 1 Atbildēt

Tikai izskatās,avārijas gadījumā tevi būs vieglāk apglabāt ar auto nekā tevi dabūt laukā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Labāk vajadzeja to PTimrota skiaskodu ņemti pa piečuku

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
0 0 Atbildēt

Granāta vēl būvēta uz pagājušas paudzes Kalinas bāzes kā vienkāršots un lētaks Kalinas analogs, drošības un komforta 0 lētuma uzturēšanā Latvijā arī nav. Otrās/aktuālas paaudzes kalina kautkā visi aspektos ir labāka par grantu.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
3 0 Atbildēt

Nevaru iedomāties kad kāds grib piedalītties azartspēlē ar krievu tehniku. Bija Žigulis. Pirmais kas radīja problēmas bija bremzes. Ne velti ārzemēs nonākušiem auto tās nomainīja pret Boch sistēmas bremzēm! Espat paliku ar vienu strādājošu bremžu cilindru, pārējie noķīlējuši. Degvielas patēriņš, kosmoss! Par Ņivu daudz kardāna krustiņu tie visi bez smēres, ja gribas tādu rotaļlietu, ko nemitīgi skrūvēt, īstā.

Šodien līzingā paņemams jebkurš tādas klases auto un bēdu nezināsi. Palūkojies uz degvielas patēriņu! Man ir Passats B7 degvielas patēriņš vidēji zem 5 litri dīzelis. Tūre pa Eiropu 4,2 litri. Nezinu par ko kašķējas izmešu uzraugi!

felix65 Reģ.: 13.01.2017
1 0 Atbildēt

O jā! Bremžu cilindri puva kā sūdi. 2 reizes pa riņķi nomainīju. Iespējams tādēļ, ka pēc manuāla bremžu šķidrumu bija jāmaina reizi 4 nevis 2 gados, bet viņš ir ļoti higroskopisks.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 4 Atbildēt

Vācijā noīrējām Opel Mokka. Uz bāni iekabinājām visiem. Super auto!

albaregia Reģ.: 31.05.2019
0 0 Atbildēt

iciks-nē nē,šī tēma nav lai kaut ko reklamētu,to dara citi,bet

es jau sākumā uzrakstīju,ka vēlējos uzzināt auto īpašnieku domas par Ladām.Un paldies visiem,kas arī uzrakstīja.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
2 0 Atbildēt

Man tagad daudz pazinju Krievijas krievu, ne bagaatnieku - neviens no vinjiem tuvaakaa laikaa negrasaas iegaadaaties ladu vai zhiguli. Jebkursh kjiinietis esot 100 punktu priekshaa krutaakajaam ladaam.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Ja tu gribi jaunu bet lētu, izvēlies dacia vai kādu citu lētu brendu.

Lada tā ir lēta dacia krievu stilā un vēl lētāka ( nekvalitatīvāka).

Man viena pazīstama ģimene iedomājās pirkt lada xray. jo saskatījušies vatņiku kanālus iedomājās, ka tas ir kruts auto. Aizbrauca uz Rīgu, vai Lietuvu ( neatceros) un atbrauca ar vecu vācieti. Kad paprasīju - kur xray, izvairīgi atbildēja, ka paskatījās un pārdomāja....

Konuss Reģ.: 10.02.2015
0 0 Atbildēt

Itin bieži uz Konkeses šosejas un arī Granīta ielas var redzēt krievu autovedējus piekrautus ar dažāda kalibra jaunām Ņivām. Kaut kā šaubos, ka tās te Rīgā realizē, bet citos virzienos šie sastāvi nav manīti. Diez šos te kaut kur krāmē uz kuģa un ved uz veco Eiropu?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Ir arī citas valstis, kur tās var realizēt. Piemēram Kuba, Venecuēla...

Arī Eiropā - Dienvidslāvija, Moldova...

Lūk par Ladas pārdošanas datiem Eiropā. 5325 eksmplāri gadā. Tas ir ļoti maz. No visiem auto brendiem, kurus tirgo Eiropā 29.tā vieta ir autokompānijai DS

( en.wikipedia.org/wiki/DS_Automobiles

) tās notirgoja 45 419 gabalus.

Bet Ladas nedaudz virs 5000.

Autokompānija, par kuru ir dzirdējis tikai retais notirgo 9 REIZES vairāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tik tāds sīkums ka tos DS visdrīzāk tirgo tie paši egles dīleri, līdz ar to tie dīvaiņi, kas grib nopirkt jaunu egli, pie viena nejauši uzzina arī par DS, un varbūt nopērk.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

protams. Tikai raksts par to, ka DS ir 29 vietā ( !!! ) ar 45 000.

Tad kurā ir Lada ar 5300? Piecdesmitā?

Pat ķīniešu kompanija Geely tikai janvārī notirgoja 26 000 automašīnu pa visu Eiropu. Gadā 319 000. Lada 5300...

Teslas 29 000 auto gadā.

Ieraudzīt uz ceļa Teslu, Eiropā, ir 5 reizes lielāka iespēja ieraudzīt nekā Ladu.

Zemesgramata Reģ.: 14.08.2013
0 0 Atbildēt

Kurās Eu valstīs tirgo Geely?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

atvainojos. Kļūdījos. Runa ir par Geely group, kuras paspārnē ir gan Volvo, gan lotus, gan Lynk & co.

carsalesbase.com/european-car-sales-data/geely-group/

carsalesbase.com/european-car-sales-data/volvo/

nedaudz pasteizos. Nepadomāju, ka Volvo jau bāž zem geely. Turklāt, Eiropas ( nīderlandes) interneta reusrsā.

albaregia Reģ.: 31.05.2019
0 0 Atbildēt

Viss jau būtu labi,sakarā ar tām automašīnām,ko sauc par Dacīti.Bet tām lētajām Dacītēm ir 0,9 cm3 dzinēji,ar 3 cilindriem. Domāju,ka pārāk vārgas tās ir,un nav domātas

tālākiem ceļiem. Nu tad jau es varu jautāt tālāk,tiem ieteicējiem,kas iesaka Ladu nepirkt,bet labāk Dacia.

Uzrakstat tad no pieredzes,tie kam ir Dacia.Cik ilgi jau braucat,un kā kalpo.

IRLABI Reģ.: 05.03.2019
0 0 Atbildēt

Lietoju Dacia Lodgy 1,6 benzīns/LPG 7vietīgā. Auto vajadzēja uzņēmumam, un ģimenes izbraucieniem (6 cilvēki). Paņēmu jaunu Mūsa Motors. Es nevaru teikt, ka būtu sajūsmināts, bet ļoti apmierināts tiešām esmu. 6,7 vietā ar savu 1,91 m augumu mierīgi varu sēdēt. Sīkie ir sajūsmā par CV stila 3 rindas atveramajiem logiem. 12V ligzdas, glāžu turētāji, galdiņi ir pa visu mašīnu pietiekoši. 6,7 sēdeklis elementāri izņemas, nolaižas, atvāžas. Gaismas: tuvās OK, tālās ekselentas. Aizmugures parktroniks strādā super. Iebūvētā BT brīzroku sistēma strādā ļoti labi. Kruīzs vienkāršs, bet labi izdomāts. AC, 4 elektriskie logi, momentāni uzsilstoši sēdekļi, ESC, EPS, EBD, Start/stop darbojas labi. Audio vadība uz stūres. Kapots uz amortizatoriem.

+/- ir trokšņu izolācija, bet uz 110 balss nav jāpaceļ. Piekare stingra, necaursitama, bet braucot vienam kā ar kartingu. Stūre kā PC spēlēm, bez viduspunkta, neinformatīva. Virsbūve gara un augsta, sānvējā visu laiku jāpiestūrē. Žiguļu durvju slēdzenes un bagāznieka poga. Gara ārējā antena. Salona apdare visa no plastmasas (pēc sīkajiem, tiesa, ir viegli nokopt). Virsbūves svārstības straujos pagriezienos pārliecina braukt mierīgi.

Par to naudu ļoti labs auto.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

dacia logan dīzelis no 2007. gada. kalpoja kā 'bulku vāģis', tad, no kāda 2012. gada - kā ģimenes 2. auto. Kopā nobraucis gandrīz 300000 km. Pirms 2 gadi uzmetās rūsa uz durvju apakšām, Iztrinies cauruks kondicioniera trubai. Nestrādā ABS. mainīti rata gultņi, aizm. atsperes un amorti, Izsēdēts salons.

dacia lodgy dīzelis no 2017. gada. Nekādu piezīmju pagaidām. Tiek lietota Krown antijkorozija, ņemot vērā pieredzi ar iepriekšējo.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 0 Atbildēt

Un komentāri zem tā video.

Консервная банка в СССР толще была!

Это всё ради аэродиналики!!!! Она при скорости меняет форму под поток ветра для более динамичной езды

Кредит на 5 лет....А она сгниёт через 3 года...Машина на свалку а ты ещё 2года платить будеш

У меня приора на домкрате стоит и двери прикусывает и капот играет с крылом по зазору ,когда руль крутишь.У ОТЦА шестерка 30 лет и все норм.Товарищи -это конец нашему автопрому .

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
0 0 Atbildēt

Lielākai daļai mūsdienu autiņu ārējie bleķi plāni. Chrysler 300c pats brīnijos kā folija, renim un citronam ne labāk, bet galvenais ka mūsdienu autiņš ar plānākiem blekiem daudz reiz drošāks par bieži bļekaino žiguli. Jo mūsdienās nesošoie elementi izgatavoti no ļoti laba metāla un plus vēl deformācijas zonas.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Gadu veca Vesta,jumts jau korodē jo nav grunts,tikai krāsa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nepareizi. Jumts rūsē jo salocīts un nav cinkots.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ezis71 rakstīja: Muļķu netrūkst,tas pats redzams Feisītī kad cilvēki sajūsmā no koka karkasu paneļu mājām,galvenais faktors-за малину.

Kas tieši normālā, kvalitatīvi izgatavotu koka paneļu karkasa mājā nav labi? Kas tieši to padara par ladu kaļinu vai citu PSRS atraugu?

Tā kā būvējot konvenciālu māju nevarētu sataisīt un nesataisītu vēl vairāk sūdu...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Es arī nesaprotu cilvju vēlmi būvēt nereāli izturīgas mājas. Īpaši guļbūves, kur nenormālais izturības pieaugums ir uz siltumizolācijas rēķina.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
3 0 Atbildēt

Ja ir vēlme daudz braukāt pa bezceļiem, tad NIVA vēl ir saprotama izvēle, bet ikdienai pirkt VAZ neredzu iemeslu. Pēc tam pārdot būs nereāli. Ar Dacia būs noteikti vieglāk. Bračkam ir darbā dažreiz jābraukā ar Duster, sajūsmā nav, bet īpaši jau arī nekas neplīst!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti