Kādu uzturu lieto jūsu ģimene?

Anni Reģ.: 22.11.2019

Lūgums veltīt savu laiku un palīdzēt studentei apkopot iespējami vairāk datu par iepirkšanās paradumiem Latvijā un uzturu, kuru lietojam.

Lūgums aizpildīt anketu!

bit.do/aptaujanew

Paldies!

 
alien25209 Reģ.: 25.07.2019
0 0 Atbildēt

Huh. Darīts. Tas nu gan bija MEGA tests ????

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
5 0 Atbildēt

Kad vienreiz būs tests, kuru var izpildīt līdz galam?!

Ar nepacietību gaidu to mirkli, bet kārtējo reizi vilšanās. Šoreiz tiku līdz 25. jautājumam, diemžēl tālāk mani nelaiž, jo jāatbild obligāti, bet izvēle ir tikai no variantiem, kas uz mani neattiecas. Un tā top "pētījumi"... Vai nu jāmelo, vai jāizstājas no aptaujas. Pētījuma rezultāts attiecīgi ir autora viedokļa atspoguļojums, nevis reāls pētījums.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU es gan sarakstīju Citus variantus.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Tur nav "Cits"... #25 prasa sarindot secībā argumentus "kas Jūs motivē" un netiek piedāvāta atbilde "Nekas no tā mani nemotivē".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tur gan tev taisnība.

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Sāku pildīt, bet, tā kā paiku pārsvarā izvēlas sieva, tad iesprūdu pie procentu jautājuma un atmetu ar roku. Es pērku desu, sieru un maizi. Un pelmeņus.

Starp citu, kolēģi, jūs tak saprotat, ka šīs aptaujas parasti neveido nekādi studenti, bet tirdzniecības mārketologi?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tas tak pofig - es domāju ka iAuto general publikas rezultātus tāpat varēs mest podā, ja vien mērķis nav kādam pierādīt ka bio-produktus vajag daudz vairāk reklamēt

solaris Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Kāds gan vēl cits mērķis var būt šādai aptaujai?!

Anni Reģ.: 22.11.2019
0 1 Atbildēt

Paldies visiem, kuri jau aizpildīja anketu. Kurš to vēl nav paspējis izdarīt, priecāsimies, ja atradīsiet laiku un aizpildīsiet. Mūsdienās studiju darbs vienkārši neskaitās atbilstošs, ja nav pētījuma datu uz ko balstīties. Paldies un visiem jauku dienu!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Ir kāds komentārs par anketas kvalitāti? Tāds tendenciozs pētījums, kas uzspiež nepatiesas atbildes, skaitās atbilstošs?

Anni Reģ.: 22.11.2019
0 2 Atbildēt

Kura tieši Jums šķiet nepatiesa atbilde? Vairumam jautājumu varat pievienot savu variantu pie sadaļas citi. Neuztveriet, tik nopietni, tas ir tikai studiju darbs, tam nebūs nekādas tiešas ietekmes uz ekonomiku un valsts likumdošanu

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
2 0 Atbildēt

"Neuztveriet, tik nopietni, tas ir tikai studiju darbs, tam nebūs nekādas tiešas ietekmes uz ekonomiku un valsts likumdošanu"

Tieši otrādi - uztveru ļoti nopietni, ja ar šādu domāšanas veidu var tik pie diploma, kas nākotnē pavērs ceļu šādi domājoša ierēdņa amatam (ierēdņa, jo privātais sektors vērtē zināšanas, nevis papīru).

Anni Reģ.: 22.11.2019
0 0 Atbildēt

Anketas beigās ir sadaļa, kur varat norādīt savu redzējumu brīvā formā, un norādīt uz savādāku variantu jautājumos, kas nesakrita ar Jūsu uzskatiem. Studējošie nav pētniecības kompānijas un tik advancēti neprot sagatavot anketas kā tie eksperti, kas to dara dien dienā. Neesiet tik kritiski. Palīdzēsim, cik varam.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 1 Atbildēt

Parādipupiņus

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti