Mini Cooper S Electric auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Jaunais elektroauto Mini Cooper S Electric no 2020 / 2021 gada, kāda pieredze?

0 0 Atbildēt

iAuto izbrauc ar jauno elektroauto "Mini Cooper SE" (+ VIDEO) iauto.lv/zinas/testi/34710-iauto-izbrauc-ar-jauno-elektroauto-mini-cooper-se-video

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Manuprāt, prasta un pat neglīta paneļa displeja grafika. Man personīgi nekad nav paticis arī milzu apaļais ekrāns paneļa vidū, šamajam tā atpakaļskata parodija ir burtiski komiska lieluma. Savulaik Madridē gan tādu esmu īrējis, vadāmība godam un apdare tāpat. Šis modelis jau tā ir pārvērtēts cenas ziņā (manas domas), kur nu vēl elektroauto...

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Izbraucu ar elektrisko Mini Cooper S un pārliecinājos, ka šis nu galīgi nav mans auto. Centos īpaši meklēt, kas varētu patikt un + par elektro, kā arī par dinamiku. Atpakaļskata kamera ok, īpaši patika, ka iezīmē bīstami tuvās vietas uz ekrāna. Bet viss pārējais man nav saprotams, piemēram, instrumentu panelis, vidējais displejs - tā atrādīšanas veids un mazais ekrāns ar milzīgo plastmasas rāmi, neērtā navigācija gan pašā instrumentu panelī, gan ar vidējo pogu (kā jābāž roka, lai tur vispār piekļūtu?), arī multistūres pogas ir "stilīgas". Visur lētas plastmasas pogas un dramatiski lētais spoguļu apgaismojums, nepārskatāms priekšējais skats. Nepārskatāms atpakaļskata spogulis, šaurās sēdekļu atzveltnes, pat atslēga ir resna un piepūš kabatu. Pagaidām neizdevās atrast līniju asistentu un adoptīvo kruīzu, varbūt ir... Pat elektro uzlāde ir aizmugurē sānā, kaut kā industrija liek to priekšā. Par auto izmēru un tilpumu pārmetumu nav, jo tas ir mazs auto un tātad ir maz vietas gan aizmugurē, gan bagāžas nodalījumā. Tāda sajūta, ka Mini dizaineri ienīst ergonomiku un lietošanas ērtumu - STILS PĀRI VISAM! Tikai kāds stils...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uzlādes ligzdu priekšā liek tikai mašīnām, kurām nav ar degvielu darbināmas versijas - te pilnīgi loģiski tiek izmantota vieta, kurā savādāk atrastos bākas korķis.

Par "stils pāri visam" tev ir pilnīga taisnība - neaizmirsti kas tā par marku un kuram ražotājam piederoša...

0 0 Atbildēt

Intro video

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Izlasīju,esu "schockēts".Kpeec no manis par šo,tāteikt,*uudu, atvainojiet, 37k prasa... -vienīgi ka jāatzīst ,ka testpilota komentārs tāds daudzmaz godīgss..

Lasītākie raksti

Jaunie raksti