Toyota raustās uz pirmo ātrumu

afeelv Reģ.: 27.07.2020

Sveiki,

Toyota Avensis 2004 95kw, 1.8 benz. Manuāls.

Mašīnai esot aukstai, viss ok, kad uzsilusi, tad uzsākot braukšanu, tā raustās ar pirmo ātrumu, tālāk jau 2,3,4,5 ir ok.

Kļūda tikai viena - P0240 kas saistīta ar katalizatoru.

Varbūt ir varianti kā risināt šo problēmu?

Paldies.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

Vajag aši likt otrajā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

un tukšgaita tev tas motors vienmērīgi strādā, jeb arī raustas/apgriezieni lēkā ?

afeelv Reģ.: 27.07.2020
1 0 Atbildēt

Vienmērīgi, nekas neraustās un apgriezieni nelēkā.

murx Reģ.: 15.04.2016
0 0 Atbildēt

Ja ir iespēja, paskaties pirmās zondes signāla atbilstību faktiskajām izplūdes gāzēm. Iespējams, tas atrisinās abas problēmas.

GK1968 Reģ.: 14.11.2018
0 0 Atbildēt

Nīkulīga šobrīd tā dzinēja vilktspēja tā vispārēji? 1.robā tam motoram vēl ir spēks paraustīt to auto. Bet kas notiek, ja atvieno gaisa masas daudzuma mērītāja štekeri?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Man līdziga "kaite" pašam braucot ar bračkas Fordu, nemāku es to viņa sajūgu lietot,+ ari zemos apgriezienos sūdigi velk, pēc dīzelmotoriem - ļoti neierasti . Bet tehniski tā īsi tur nekadas vainas nav.

Tavam gadijumam es tiešām pārbauditu gan gaisa masas sensoru (MAF) , gan lambda zondi vai pat abas. Toyotai šķiet varēja tos atvienot un paskatīties kā tad auto uzvedas, jo vadība pariet avārijas režīmā, bet turpina viss strādāt (check engine gan noteikti iedegsies ,!).

afeelv Reģ.: 27.07.2020
0 0 Atbildēt

Paldies, pārbaudīšu MAF sensoru. Lambda sensors tika mainīts, problēmu neatrisināja.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti