BMW

BMW izvēle: GT,GranCoupe,M5,530 vai kautko līdzīgu!

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020

Sveiki, vēlētos painteresēties kādas Jūsu domas starp šiem modeļiem: GT,GranCoupe,M5,530 vai kàds cits līdzīgs auto!

Pats braucu tagad ar 2006.gada 320d(e91), meklēju kautko jaunāku no 2010+gada un ap 10000-20000€, vēlētos uzzināt kādas izmaksas un kāda uzturēšana, vairāk intresē pagaidām vismaz GT un GranCoupe. Vēlētos uzzinat Jūsu domas, kam ir kāds no viņiem vai bijis!

 
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
6 21 Atbildēt

Labāk atrodi sev jaunas smadzenes tad nebūs jāprasa, kurš vācu mēsls būs lētāks uzturēšanā. Lai gan, ja detaļas pirkt īstā vācu lūžņu stilā - no tolmeta, tad dārgi nebūs.

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
4 0 Atbildēt

Kur es kautvienu vārdu rakstiju lētāko versiju?

Ja pats pērc detaļas tolmetā, soory neesi pareizajā sadaļā!

Vēlos nedaudz skaidrību par tiem modeļiem, jo daudz info nav par viņiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
10 1 Atbildēt

Šito ekspertu droši var ignoret, vācu auto nīšanas pataloģija + absolūts žilbinošu ekrānu fanāts.

Man pašam nav bijis bet labam čomam vairāki 5 sērijas sedani - reāli patikami auto, pat tas ar itkā mazo motoru - 520 laikam skaitījās. Vinš vislaik apņirdza MB braucējus par remontiem, un tiešām praktiski neredzēju ka pa servisiem. būtu dzīvojies.

Bet nu te noteikti būs ari kāds šo prasito auto īpašniex, kas pakomentēs.

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
6 4 Atbildēt

Tā arī nopratu, braucot ar bmw sastopu daudz tādus nīdejus kuri pārvietojas ikdienā ar autobusiem

es par savu arī nevaru sūdzēties, nokalpojis ir 6gadus, laiks mainīt kautko jaunāku un gribās ari jaudīgāku tapēc skatos vairak uz 3l motoriem.

Ar savu esmu padzīvojies par remontiem, bet vairāk pedantisku iemeslu dēļ, nepatīk liekas skaņas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 4 Atbildēt

BMW problēma ir tā, ka to piedāvājumu pumpaini tīņi izkāš katras 0,01s. Zibenīgi izpērk un "izdrifto" līdz skaidām. Rezultātā nenojātu BMW pa normālu cenu nopirkt nav iespējams. Un lietots nenojāts nenošķilts BMW ir gandrīz neiespējama parādība.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Te tak ir viens aktīvs biedrs ar GT. Pameklē pa forumu - tam auto pat atsevišķs topiks ir!

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Okey paldies, pameklēšu!

Bet gribās ari dzirdēt par parējiem modeļiem kautko!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

iauto.lv/forums/topic/40699-bmw-530d-gran-turismo-dzive?pnr=5

Lūdzu! Šobrīd nepilni 183 tūkstoši uz tāfeles. Pēc pēdējā ieraksta nekas nav mainījies...

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Jau lasu tavu topic, cerams izlasīšu daudz noderīgu lietu.

kā vispār ripo? lasiju, ka viņam samēra slikta vadāmība?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tas tev pašam jāsaprot... manā uztverē, nav ne vainas. Nav vadāmība nekāda sportiskā, tas tiesa, šis vairāk ir tāds... nu, atlaisties beņķī un kruīzēt ar labu blūzu fonā... Bet ripo labi, man patīk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 4 Atbildēt

Ja par parasto 530 (F10 vai F11) - diviem kolēģiem ir. Vienam ir ar mehānisko kārbu, jau gadu lieto... arī viss laikam čikiniekā, neko sūdzējies nav it kā...

Ja salīdzina šos abus, iesēžoties F10, tāda klaustrofobiska sajūta mazliet todas. GT salons ir labāks (mašīna tomēr 7er bāzes).

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Paldies par info, protams pirms auto iegādes būs jāizgāze ar visiem modeļiem, lai sajūtas noķertu!

Skatoties pēc ss.com tad piekrītu ka GT salons ir daudz labāks

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Starp viņiem nebūs dižas atšķirības ekspluatācijā jo pamata agregāti ir vieni un tie paši atskaitot GT, kurš kā jau GB raksta ir uz 7er platformas, attiecīgi relatīvi sarežģītāks auto.

Par M5 atmet domu uzreiz jo labs tavā budžetā nesanāk un lēts nekādi neies kopā pārējiem kritērijiem.

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

To es saprstu ka GT ka ir uz 7er platformas un sarežģītāks uzreiz. vienkārši pašam jāizvertē ko labāk gribu pēc dizaina un kādi vispār piedāvājumi.

Ja salīdzina GT un GranCoupe, viņš ari uz uz 7er platformas?

Par M5, jau pa lielam sākuma stadijā atmetu roku, zinot labu m5 būs pirmkārt grūti atrast un ne pa 20k

Saprotu ka vispār skatoties sludinājumus īsti nav neviens tāds kurs uzrunā pa visiem 100%, nesaprotu kā var skaistam GT ielikt gaišu salonu

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Izbrauc ar abiem un gan jau sapratīsi kas der.

Ja baida izmaksas tad Tev nevajag tādu mašīnu.

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Es ari tā domāju, vnk ne tikai jaizbauda brauciens bet jauzzin ari par auto vairāk, kādi mīnuso, kas viss biežāk notiek ar viņiem utt!

Katrai mašīnai jaiegulda līdzekļus, neesmu no tiem kurš taupa uz auto remontiem.

Ir tā, ka patīk visas minētās mašīnas un līdz ar to ievācu informāciju, lai vieglāk izvēlēties!

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Izmaksas ir tieši pakārtotas cik labu/sliktu nopirksi, pilnīgi visiem ķēžu maiņa starp 200 un 250 tūkstošiem, bet tā kā tas maksā laba r20 ziemas riepu komplekta cenā tad nav ko baidīties

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

Mans kolēģis arī kādu laiku svārstījās starp 5. un 3. sēriju. tomēr beigās nopirka f31 ar 2l dīzeli un automātu, kaut cik jēdzīgas komplektācijas dēļ un piedāvājuma. Sīkie mīnusi juridiski, Kasko dārgāks un papildus signalizācijas izdevumi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gaumes lieta. Man ir gaišais, ar melnajiem griestiem, un, kāreiz, šāda kombinācija vislabāk ir acij tīkama...

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

nu jā katram savs, tagad man e91 ir gaiši bēšīgais salons ar gaišiem griestiem.

Bet jauno noteikti mekleju 100% melno salonu un griestus vai arī tumši brūno, bet vairāk sliecos uz melno

Braucejucis Reģ.: 01.12.2019
1 6 Atbildēt

Ir kads konkrets iemesls kapec neej uz bmwpower.lv ar saviem jautajumiem? Man ir neliela pieredze ar 535d kuram drosibas jostam augstums neregulejas (masinai kas jauna maksaja ap 100k drosi vien), nezinu vai ta ir opcija bet liekas ka fabijam sis ir standarta aprikojums - skaidrs, ne velti bmw dazreiz sauc par ziguli. Par to vadamibu ari - nahuj nevajag, jo absolutais vairums bembistu brauc tiesi tapat ka toyotu un volvo ipasnieki - leni un tizli maisas pa kajam. Jauda? Mierigi var iztikt, vnk ja cilveks kas nejedz braukt iesezas 3L dizeli tad vinam liekas ka vins tomer jedz braukt jo piespiezot pedali auto kust uz prieksu un sak izdoties dazi manevri kuri pirms tam nesanaca. Apnika rakstit bet nu tu saprati.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 10 Atbildēt

Pilnībā piekritīšu viencexperc,vāciešiem patīk taisīt mēslus un izlikties par muļķiem.Behai ir labi modeļi bet ir arī totāli mēsli un tā tautas pišana ar tiem cipariem aizmugurē,tas ir apkaunojoši nolaisties tik prestižai markai līdz kūts traktoram.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Pirms izlemt, vai šis komentārs ir par pilnu ņemams, ieteicams:

1. Apskatīties avatarā, ar kādu auto pats pilsonis brauc;

2. Uzklikšķināt uz šī lietotāja vārda, apskatīties, kāda veida komentārus viņš raksta, īpaši pievēršot uzmanību komentāriem, kas rakstīti brīvdienās pēc apmēram 19:00 vakarā, un padomāt, kādā stadijā tie varētu būt rakstīti...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 11 Atbildēt

Tu tak izrādās totāls losis esi,iespraudi dizlaiku ne par ko,plus vēl tev nav slinkums atrast kad es ko komentēju,tu tak totāls deģenerāts.Diagnoze-BMW,značit neārstējams.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 2 Atbildēt

Un "iespraudu" vēl.. iesūdz mani tiesā, he-he!

Bet man tev ir laba ziņa - diagnoze "alkoholisms", atšķirībā, no "diagnozes - BMW", ir ārstējama. Ja pats to vēlas, protams...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Otrā diagnoze ārstējas vieglāk nekā pirmā...

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 5 Atbildēt

Te gan tu kļūdies,alkoholisms ārstējās bet bmw diagnoze uz mūžu,līdz kapa malai.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Varu iebilst, biju pārliecināts Audi fans, sieva joprojām ar SQ5 brauc, reizēm pats "iztīru" trubas, bet jau otro gadu braucot ar 7 sēriju, neko sliktu nevaru pateikt! Starp citu, ceru, ka nākamais auto būs jaunā MB S klase...

Kolēģis, kas bija pārliecināts Bembists, tikko paņema 2vus Q7, sev un sievai, un ir ļooti apmierināts!

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 5 Atbildēt

Beidz dzīt zosis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Beidz dzert.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 6 Atbildēt

ej dirst pokemon

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Arī zosis man ir bijušas, gribi par to parunāt?

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Piekrītu par 7sēriju, cik esmu dzirdējis un pazīstamie saka, kas brauc ar tādu, tikai izbauda un priecājās, bet es uz 7 laikam neskatos, bišk pa lielu teiksim tā

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 5 Atbildēt

Labs šnabītis,Finlandia nobāl,Baltkrievu,vienīgi nākamā dienā miegs nāk kā traks,ne sušņaks ne galvas sāpes.Esmu daudz veidus izmēģinājis bet šitais viens no labākajiem.Galvenais kad tirgotājs to neapzinās cik tīra manta un tirgo kā otršķirīgu,tur zemākajos plauktos kamēr mēsli tusē tronī.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Prozīt ! Tik ceru ka ņem verā, ka lai cik lets ari alko nebūtu, vai vispār "na haļavu" , veselība nav na haļavu, un loterijā to grūti vinnēt ;)

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 5 Atbildēt

Šeit neiet runa par lētu preci bet par kvalitatīvu preci.Savā laikā kad biju jauns un nelietoju alko mans tēvs stāstīja par veco laiku degvīnu,kad to iedzerot cilvēks paliek miegains.Vēlak kad sāku lietot šad un tad atcerējos viņa stāstīto un domāju vai man gadīsies kādreiz ko tādu mūžā izbaudīt,nu re,tas brīdis ir pienācis.Veselība,degvīna lietotājam tas nenāk par sliktu,vairāk pozitīva nekā negatīva.Manu radu lokā veselīgie nāvi sagaidīja diezgan negatīvi nekā pozitīvi,teiksim mokoši,kamēr tas kas pīpēja un dzēra nākamā rītā nepamodās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Droši vien tāpēc, ka atstāj iespaidu uz smadzenēm. Tu esi spilgts piemērs tam...

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ļoti demokrātisks auto ir tas GT. 6dien kādu brīdi aiz tāda pabraucu un krustojumā piebraucu blakus. Un izrādās - tur pie stūres sēdēja tāda ~70gadīga vecenīte, ar visu lakatiņu u.tml. Kopumā skats visai amizants un neierasts, lai gan par viņas braukšanas stilu neko sliktu nevarēja teikt. Mazliet gausāks, bet kopumā ok

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Protams, ganjau tā vecenīte grib izcelties un parādīt ka ari prot braukt labi, jo ikdiena vislaik braucot ar mašīnu man par sieviešu vadītājam lielakoties ir negatīvs ko pateikt, nesaprotu kapēc, vai baidās braukt, nemāk braukt un autoskolā nav iemācītas, lai nebaidās uz ceļs bet briesmīgi un tādi paši ir 70+ opīši, protams ne visi, bet nu

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
2 0 Atbildēt

eidis rakstīja: BMW problēma ir tā, ka to piedāvājumu pumpaini tīņi izkāš katras 0,01s. Zibenīgi izpērk un "izdrifto" līdz skaidām. Rezultātā nenojātu BMW pa normālu cenu nopirkt nav iespējams. Un lietots nenojāts nenošķilts BMW ir gandrīz neiespējama parādība.

tie pumpainie tīņi vai ari bmw nīdēji pērk sev bmw vai kādu citu modeli max pa 1k un uz tādiem auto un komentētājiem nav vērts skatīties

SerzantsE Reģ.: 18.12.2020
0 0 Atbildēt

Braucejucis rakstīja: Ir kads konkrets iemesls kapec neej uz bmwpower.lv ar saviem jautajumiem? Man ir neliela pieredze ar 535d kuram drosibas jostam augstums neregulejas (masinai kas jauna maksaja ap 100k drosi vien), nezinu vai ta ir opcija bet liekas ka fabijam sis ir standarta aprikojums - skaidrs, ne velti bmw dazreiz sauc par ziguli. Par to vadamibu ari - nahuj nevajag, jo absolutais vairums bembistu brauc tiesi tapat ka toyotu un volvo ipasnieki - leni un tizli maisas pa kajam. Jauda? Mierigi var iztikt, vnk ja cilveks kas nejedz braukt iesezas 3L dizeli tad vinam liekas ka vins tomer jedz braukt jo piespiezot pedali auto kust uz prieksu un sak izdoties dazi manevri kuri pirms tam nesanaca. Apnika rakstit bet nu tu saprati.

nerakstu tur jo gaidu kad admins apstiprinās manu kontu, piereģistrējos, bet vel nevaru ieiet.

Jauda ir viena no lietām, pašam tagad 2.0 un jauda pēc būtibas pietiek, bet tikuntā gribu lielāku jaudu, man ātrums patīk līdz ar to savadāk man tās sajūtas un fīlings

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Sagadīšanās pēc nesen satiku čomu, kas pirms kādiem gadiem 2-3 vēlējās nomainīt auto un iegādā tādu niknāku BMW. Skatījās uz 535. un beigās vienu arī nopirka. Kādus padsmit tūkstošus samaksāja.

Ilgi esot meklējis, jo diezgan daudzi pa bāni smagi dragāti un notītiem noskrējieniem, kā arī kādi sisti vai ar citiem defektiem. Brīnīties laikam tur maz ko - tādu autiņu jau neviens nepērk, lai lēni kruīzētu uz gadatirgu. Beidzot vienu nopirka, bet nu pēc laika izlīda viens nopietns dzinēja defekts. Dabūja beigās diezgan aizmaksāt, taču salaboja un cilvēks ir gauži laimīgs.

Kā pasažieris braucis tiku - jā, auto ir ērts, kas nu ir, tas ir. Nikns arī.

arba Reģ.: 16.12.2002
4 0 Atbildēt

pirms 5 gadiem biju palicis bez ikdienas auto un pieņēmu lēmumu par bmw, jo

- nekad nebiju lietojis un gribējās izmēģināt kas tas ir

- nebija neviena auto, ko gribētu iegādāties, alfa giulia vēl nebija tirgū

sanāca 530 benzīns, labi komplektēts - automāts, komforta salons, 5 gadīgs ar nobraukumu 120 000

gada laikā neviena remonta ! iespaidi - liels, ērts, labi saskrūvēts, samērā ekonomisks auto, daudz ļoti patīkamu lietu, nu kaut vai atsevišķi regulējams siltums atzveltnei un sēdeklim

Bet - man par lielu, par ērtu, par mīkstu, par komfortablu

rezultātā ar lielu prieku pārsēdos uz jaunu alfu !

piesauktie auto ir ļoti atšķirīgi, nav citu iespēju, kā ar visiem izbraukt un tad pieņemt lēmumu, kurš labāk patīk !

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 2 Atbildēt

es neņemtu nevienu no šiem bmw. lūk. mana izvēle! alfa romeo gulia

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: es neņemtu nevienu no šiem bmw. lūk. mana izvēle! alfa romeo gulia

Pēc izmēra trešā sērija, cilvēks grib lielāku!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

SerzantsE rakstīja: Piekrītu par 7sēriju, cik esmu dzirdējis un pazīstamie saka, kas brauc ar tādu, tikai izbauda un priecājās, bet es uz 7 laikam neskatos, bišk pa lielu teiksim tā

Salons 7 sērijai ir mazāks kā GT, L versija ir plašāka, parastajā versijā aiz manis vietas tāpat nav!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Salons 7 sērijai ir mazāks kā GT..."

TIešām??

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Noteikti! Aiz vadītāja vietas ļooti maz, man jau ir 194cm, bet nu varēja būt biš plašāks!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: pirms 5 gadiem biju palicis bez ikdienas auto un pieņēmu lēmumu par bmw, jo

- nekad nebiju lietojis un gribējās izmēģināt kas tas ir

- nebija neviena auto, ko gribētu iegādāties, alfa giulia vēl nebija tirgū

sanāca 530 benzīns, labi komplektēts - automāts, komforta salons, 5 gadīgs ar nobraukumu 120 000

gada laikā neviena remonta ! iespaidi - liels, ērts, labi saskrūvēts, samērā ekonomisks auto, daudz ļoti patīkamu lietu, nu kaut vai atsevišķi regulējams siltums atzveltnei un sēdeklim

Bet - man par lielu, par ērtu, par mīkstu, par komfortablu

rezultātā ar lielu prieku pārsēdos uz jaunu alfu !

piesauktie auto ir ļoti atšķirīgi, nav citu iespēju, kā ar visiem izbraukt un tad pieņemt lēmumu, kurš labāk patīk !

Alfai kāda dvēsele? Versija ar to 2.9 biturbo motoru liekas gana interesanta!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Par to tikai domaju, iespejams, ka pec 2 gadiem

Tagad veloce 2.2 d ar Q

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tev ir Džūlija? Kāpēc neesi neko ierakstījis JAUNO auto topikā?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

neredzu īsti jēgu, pilns internets ar testiem , aprakstiem u.t.t.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, tie testi jau tādi bezpersoniski pārsvarā, bez iespējām arī uzdot jautājumus...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 7 Atbildēt

nav tāda jēdziena - jauns auto - ir tikai mazlietoti un lietoti, jauns ir tad, kad personīgi iesēdies auto, kas tikko nostumts no konveijera

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es gan teiktu, ka jauns skaitās, kamēr ar to brauc pirmais īpašnieks līdz garantijas beigām.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

tagad gan garantijas ir 5 gadi un tādu vairs par jaunu īsti saukt nevar

arba Reģ.: 16.12.2002
2 0 Atbildēt

manā uztverē jauns ir pirmo gadu

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 2 Atbildēt

palieku pie sava viedokļa, kas ir jauns auto, bet cienu arī citus viedokļus

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti