650 personīgā sleja - vieta, kur izlamāties

Chalenger Reģ.: 31.12.2020

Šī iA foruma sadaļa saucās "vieta kur izlamāties",- tā ka vai nu lamājies, vai nu (Dzēsts) no šejienass

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 3 Atbildēt

Vai nav vienkārsāk prosto nelasīt viņa vārsmojumus, kā to daru es?

650 Reģ.: 25.01.2017
4 15 Atbildēt

Es ar nepacietību gaidīju- kurš tad būs tas (Dzēsts),kurš nerunā, bet Dara..Necerēta veiksme- jūs kā parassti pārvietojieties pa pāriem.Tas viens Saulainaiss te nejauši ieklīdis,viņam būtu piedodams, bet Tu, xuyexpert GB12, tur tik tā vien turpini tajā suuda žēlabu topikā savu ikdienass demagoģiju bāzt,-tev tass labi sanāk un pārējājājās tavās muldoņass vietnēs acīmredzot tev pietrūkst iedvesmass. Cerams, tavi iedvesmotāji tev par to nesavtīgi samaksāss un vēl kOnfekti kkur iebāzīs par centību ;P

GB12 Reģ.: 29.03.2011
9 4 Atbildēt

Te kādam neizārstētas bērnības traumas

650 Reģ.: 25.01.2017
2 15 Atbildēt

pagpag, Curkurgailīt,never tik plašu smaidu, ka neiekļūst kāds svešķermenis organismā.. gan jau tavējo "daiļradi" mēs vēl pakomentēsim

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 2 Atbildēt

Droši. Man dziļi violets, ko tu domā...

Bet tu gan izklausies pēc apvainojušās cacas, kuru čalis pēc ballītes ir izmantojis un pēc tam nav apstiprinājis feisbukā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 13 Atbildēt

jajā, dziļi nemīz, draudziņ ;P

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
5 0 Atbildēt

Te jau nevar palamāties īsti, lai atkal to 520.nemestu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
12 1 Atbildēt

IzklausĀss ka autors nošāvis grrReizi ar tēmTauri - vajadzēja pārsaukt par 650 psihoAnnasLīzes tēmu.

P.S. 650 - nameiz - neļaussim mēs šai tēmai "novīst", šķiet ka interese tikai pieAug

WALA Reģ.: 19.06.2002
8 0 Atbildēt

Ei tu nost, pat manu absolūti stulbo komentāru kāds ir novērtējis, jūtos pagodināc.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 11 Atbildēt

-man nav iebildumu, ja kāds kko novērtē vismaz aptuveni tā, kā tas vērtēšanass pr-mets ir sākotnēji ticis domāts..Par "vietu,kur izlamāties" nav mans izgudrojums- tas tā ir rakstīts foruma sadaļas nosaukumā.Tur uz pusotras kājas pirkstiem var saskaitīt tās fakin žēlabu tēmas ikdienass dalībniekus- bet daži uzskata, ka izdrišanāss vieta domāta kāreiz savu xuexperta dotību demonstrācijai.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
17 6 Atbildēt

šiTā iR lAbA pSiho aNNa lĪZeS sLeJa, tikkAi seši pIEcI Nulle NAV neKKo dAUdZ LLamāJies, LLlaikam Slinko?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
13 14 Atbildēt

Attālinātie komentāri iekš iAuto ir kā spiritisma seanss.

-650, vai Tu esi ar mums?

-650, atbildi, ja Tu esi ar mums!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
13 12 Atbildēt

ntervē ilgdzīvotāju:

- Kā jums izdevies nodzīvot līdz simtdivdesmit gadiem un vēl saglabāt veselo saprātu?

- Redziet, vismaz reizi gadā es veicu sava organisma detoksikāciju!

- Tātad, atbrīvojaties no visām kaitīgajām vielām?

- Jā! Vai precīzāk - nedzeru!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
13 4 Atbildēt

Cilvēki ir aizmirsuši, ka pirms interneta izgudrošanas, par sacīto varēja dabūt pa purnu!

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 5 Atbildēt

kaut kā sešnieks kautrējas te nākt iekšā un kaut ko iepļūtīt

650 Reģ.: 25.01.2017
4 7 Atbildēt

Tu, meesl, te jau kādas 3x apdirsies, bet acīmredzami un pa visu vari alksti vēlreiz.Šaubu nav,konkrēti tavs un vēl te pāris šakāļu ieguldījums šejienes "ikdienas sarunu uzturēšanā" ir vienkārši neap/strīdams un neno-vērtējams.Jā.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
8 2 Atbildēt

seši pieci nulle - nu ta beidzot

650 Reģ.: 25.01.2017
3 3 Atbildēt

Nu,kā iet,šakāli,Tēmass uztaisītāj? Ir tev kādi jaunumi??

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
4 2 Atbildēt

sešpiecnulle - kā priekš tevis! tu tak esi viena nelaimīgi noklīdusi avs!

Dievīgi sensuāla saruna ar Šmaragdu Magdu. Par astrālajiem parazītiem, Satversmes oriģinālu un paģiru dūlām

Pirms vairāk nekā pieciem gadiem, facebook lietotājus sāka priecēt lapa “Astrālās Attīstības Transcendentālā Akadēmijā” (AATA). Lai arī ar neapbruņotu aci varētu šķist, ka tas ir smalks joks, kura autori ironizē par apkārt notiekošajām nejēdzībām, rūdītākajiem interneta lietotājiem būs skaidrs, ka tā ir pilnīgi nopietna reliģiska organizācija.

“Folkloriskā nākamās dzīves garīgās šķīstības un astrālās attīstības transcendentālā akadēmija ir ceļš, kurš jums ļaus sajust pasaules pulsu un atvērs acis. Mūsu misija ir sagatavot astrālo dvēseles kristālrežģi šai dzīvei un nākamajai. Neatbalstām humoru, izvirtības un kopošanos ar latvieša ģenētiskajam kodam neatbilstošiem priekšmetiem”, teikts AATA profila informācijā.

Lai uzzinātu vairāk par ļarvu uzsūtīšanu naidniekiem, majonēzes kristālrežģiem un rotāšanos ar šmaragdiem, aicināju uz sarunu Spirituālo kvīnu, Garīgās Šķīstības influenceri un AATA virsdziednieci Šmaragdu Magdu. Saruna, protams, pilnīgi nopietna un bez jebkāda humora.

Namaste, Magda! Kā zināms, Visumu radīja Lielais sprādziens, Jēzu nevainīgi ieņēma no svētā gara un burkānus izgudroja Elita Drāke, lai ar to sulas palīdzību uzturētu iedegumu. Bet kā radās Šmaragdu Magda?

Būšu atklāta kā Žirafes vidējais atvērums – agrāk es nemaz nebiju tik sensuāla, maiga un sievišķīga, kā tagad. Es biju kā rupjs tēviņš, tā kā tā Veidemane. Tāds pats paklīdis nācijas matracis! Ja savu izstaipīto ziedu es vēl varēju pieņemt, tad to, ka esmu homofobe, kas izskatās pēc Kobzona – nē (Magda riebumā noskurinās)! Tā sākās mans ceļš uz garīgu, vizuālu un sensuālu attīstību.

klik.tvnet.lv/7278100/dievigi-sensuala-saruna-ar-smaragdu-magdu-par-astralajiem-parazitiem-satversmes-originalu-un-pagiru-dulam?_ga=2.189403371.1935342077.1624356978-1743560312.1624356978

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Kam šis murgs domāts?? Tu paziņoji passaulei ka svētkudienas rītā TU nodarbojies ar šo te onānismu un izlasīji šādu te hyiņu? KO tu gribi ar to pateikt?

Cik gan lētam MĒSLAM ir jābūt, lai rakstītu kaut kādus šādus marasmus un mēģinātu pagriezt to tā, it kā tavs oponents to būtu teicis vai tam piekritis.Pilnīgs suuds.Tu šajā sevis izvērstajā tēmā ne tuvu vēl neesi ticis līdz sadaļai "lamāšanās", bet savu morālā kropļa būtību esi parādījis skaisti un klassiski.Gluži kā tie tur tie pāris gabali jūsējā šakāļu bara "vecbiedri".Labāk aizej savas svētkunaktī piemīztās apakšbikses izmazgā,mošk lidz vakaram izzžūs.Tfu, bļaģ..

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 2 Atbildēt

Ironijas un satīras karalis raksta humoru un mājienu nesaprata, kāds brīnums un cik tipiski.

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Nu, vissensuālākā persona Klikā ir štata autore Sandra Veinberga. "Komunikācijas zinātnes ekspertes" rakstiem nav komentēšanas iespēju, jo maigā būtne, jādomā, baidās, ka kāds speciāli noabonēs Klik lai viņu aprietu :-/

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 3 Atbildēt

Velreiz atkārtoju. "mēsls" rakstāms ar mazo "m"

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 2 Atbildēt

Šis ir kaut kāds garīgi atpalikušā apbrīnas topiks? Pēdējie 10 posti ir vienkārši sāļi uzbraucieni visam, kas kustās vai nekustās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 2 Atbildēt

Nav tik traki, pacientam ir vērojami zināmi uzlabojumi, ir kļuvis mazāk seksuāli norūpējies vai nu privātā dzīve sakārtojusies(mazticams) vai arī tomēr topika nopelns, izlamāšanās noņem spriedzi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 4 Atbildēt

Ja, šeit ir šakāļu un mēslu pulcēšanās tēma.Topika nopelns ir tas, ka pats tā izveidotājs ir vienkārši apdirsies un vņam pēc būtības nav ko pateikt.Kad šī tēma nākamoreiz nogrims saraksta apakšā, es pacelšu, lai šī foruma pērle te greznojas pašā augšgalā.

Savukārt tāds šakālis kanibaals vienmēr atradīs kur piebalsot.Kā izteikt savus debiloīda pieņēmumus, kā pašam piekrist un kā iztēlot it kā kāds cits tieši tā būtu teicis.

Vēl tur tas jaunais šakālis ar veco seju ,kurš te pēc fukin nika 3dienas ar 3postiem jau irsamērā "atpazīstams"- tak tu izveido vēl kādu jaunu tēmu.

Man vienkārši žēl, ka šo forumu šādi te itin nesodīti var sapist tiktāl, ka normālam cilvēkam te nu tiešām nav ko meklēt.

Kanibaal, es tev apsolos, ka turpmāk savu iespēju robežās pie katra tava posta iekopēšu ka tu esi mēsls- lai tu ar šo domu dzīvotu ikdienā un atcerētos katru individuālo reizi, kad šeit kā šakālis pa tumsu esi ielīdis.Passkatīsimies, cik ilgi tu to pavilksi kā "beidzamā vārda" teicējs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 3 Atbildēt

Normālais atradies. Pirms tāda 650 forums bija normāls, tikai Pļurkt izcēlās, bet tas forumā nelien. Novilki tēmas līdz savam līmenim, apsveicu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 2 Atbildēt

Kā tu zini ka nelien. 100 procenti drukā zem kāda cita nika.

Stasti kāds tev pašam niks ir iekš bmwpower, tu man stipri atsit vienu no koronas topika aktīvajiem pīzdaboliem un ja tā tiešām ir, tad esi pelnījis 650nieka kaju dirsā

650 Reģ.: 25.01.2017
2 3 Atbildēt

Kā ta, meesls, ko visp gar viņu to kāju smērēt.Tur drošv ne tik ka powerī piedirst, gan jau kassjaunsā un d-portāālā viņi dod vaļā un cits citam sprauž visos cohumos to savu politinformāciju un medpedfizioloģiju.

Es jau tam meeslam vairākkārt deklarēju, ka šeit ierakstījos tieši dēļ tā, lai šādus šakāļus pensionāru apdirsējus drusciņ uzmundrinātu.Pietiek te demagoģiju bīdīt un visu forumu pārvērst par miskasti.Kad viens šakālis tīšām izrauj no kontexta un pavērš ar kājām gaisā kāda cita teikto un pats tālāk piedēvē tam īpašības no sava perversā redzējuma.

Tāpat vairākkārt viņam tika cilvēcīgi ieteikts pārtraukt šo te sen jau dsā iegājušo savstarpējo "domuapmaiņu"- uz ko šis, kā jau pieredzējis šakālis, izmantoja uniKālo iespēju tūlīt pat atkārtoti iedirsties vēl tālāk.

Nu neko, lai viņš/viņi maina savus fakin lietotājvārdus kaut 10x , mans "vērtējums" iespēju robežās būs pie katra viņa posta. Paga,plet,mūlāp, uzrakstīsi postu trijos naktī,- es tev "aDbildēšu" četros un katru rītu pateicīgie autoforuma lasītāji atradīs to suudu pašā te pirmajā lapā un augstākajā rindā.Jā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 3 Atbildēt

Nu re divkosi nupat atkal nodarbojies ar to ko citiem pārmet. Kaut ko samurgoji par citiem forumiem, nikiem piedēvējot visādas seksuālās darbības(psihiskās novirzes paaugstina interesi par šadām tēmām, jā) utt, lai gan ne es nikus mainu, ne ziņu porālus komentēju. Vēl jo mazāk Shiira piesaukto poweri, galīgi tā vienveidīgā marka kuru tik pēc virsbūves indeksiem var atšķirt neinteresē.

Kā reiz tik labi informēts, jo pats ar tādām muļkībām nodarbojies, kaut vai blakus topikā ar autoklikeri mīnusus likt pie katra mana ieraksta...bērnudārza absolvents.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Jā mēsl, nu es jau tev vairākkārt teicu, ko es turpmāk likšu pie katra tava ieraksta.Man neinteresē kāds meesls tu esi savā privātajā dzīvē un ko tu lasi vai kur tu savu smirdōigo degunu bāz/nebāz.Bet te tu sevi esi parādījis kā mēsls.

Turklāt ne tu praties pievaldīties, kad tev tika simbolisks mierizlīgums virtuāli piedāvāts, nedz tu spēj arī tagad atturēties no savas sapistās psihes iestatījumiem- izrakstīt diagnozi un nākamajos pāris teikumos visvisādi pats/sev piekrist.Tā ka turpini vien,mēsl, lai tev veicas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
5 1 Atbildēt

Skatos, normāli paņēmuši pa Jāņiem. Aktuālais topiks atgriezies trendos

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 4 Atbildēt

Karstums un Mēness fāzes.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Jā,mēsl., karstumā mēsli passtiprināti kūst un Smird.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

650 rakstīja: Jā,mēsl., karstumā mēsli passtiprināti kūst un Smird.

Eleganti aptirsi. Respekt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 3 Atbildēt

Pāķiem mēsli ir tuva tēma.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Nesatraucies pēc odekolona "saška" smaržojošais pilsētniek bus labi.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 3 Atbildēt

Jajā, pacelsim shitto mēslutopicku nebijušos augstumos,būs viss zeeBiss.Paldies Shiiram par sapratni.Katram mēslam savs individuālais miskasstes maiss,higiēna šobrīd ir īpaši aktuĀla ;p

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 6 Atbildēt

Nelien dirsā citādi tavas kajas tikai torči ara no mana anusa. Tu man nekas neesi un atpisies, tu man paldies vari neteikt.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 3 Atbildēt

Ā, labilabi, es tik tā,visādam gadījumam- lai jenotu baram jautrāk, moš vēl kāds pievienosies.Kas tev tur kkur torčī, tā īsti nav mana problēma- te ir "mans" topiks un es šeit runāju ar un par Šakāļiem un Mēsliem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 0 Atbildēt

Viss kā "vecajos labajos" laikos. šīrs toreiz bija viens no lohiem un šodien viņš atkal ir viens no tiem.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
1 2 Atbildēt

sešpiecnulle - slinks esi - vajag dūšīgāk un vairāk te lamāties

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 3 Atbildēt

nuja, es ar par to pašu - iAuto pacients nr. 650 pēdējā laikā galīgi nesaprotami te rakstās, ar grūtībām var saprast to buruļbuļpupiņvalodu

650 Reģ.: 25.01.2017
4 1 Atbildēt

Īstenībā bij druciņciņ citādi.Šitass te drirsālīdēj paceEnts ar erotiski srakano nosaukumu Conqueror ap pl.8 svētdienass rītā iecvēroja, KA attiecīgi sestdienass vakakarā ap pl.7/8 šīs te vietnes redakcija bija reģistrētajiem lietotājiem domātajā foruma sadaļā ievietojusi garu sarakstu ar "atsauksmju pieprasījumiem" par Gadaauto konkursa modeļiem.

Tā kā šim te subjektam ar kļičku Conqueror neinteresē nedz jauna auto iegāde, nedz arī jebkāda citāda noderīga informācija saistībā ar (viņa bieži apmeklētās) vietnes iA "pamata tematiku", tad viņš nolēma izmainīt iA titullapas izskatu, paceļot randomā tuvākās par rokai pagadījušās kādas 18gab vecākas tēmas,katrā no tām kaut ko saturīgi iekakakājot.

Tādējādi iA vietnes Redaktors var būt pilnībā apmierināts ar to, ka šajā vietnē )joprojām( ir iespēja izteikties jebkuram par jebko, TAJĀ SKAITĀ, atklātā textā uzdrirst uz pašas šīs vietnes pamatdarbības atribūtiem.

Gaidam attiecīgu turpipinājumu šim- tiklīdz Redaktors ievietos dajebko attiecībā uz jauniem auto, jebkuŗš 1mais/ieraudzījušais lai ceļ augšā vecu suudu un drirš iekšā ko vien var.

Ja šis ir ok, es (kā jau tradicicionaāli pats beidzamais nakts apmeklētājs) pats personīgi varētu uzņemties apkopot rezultātus un vajadzībass gadījumā pielabot aktuālo stāvokli.Tā, lai ikKatru rītu šeit ienākošie Lohi varētu aplūkot īpaši noderīgu un/vai speciĀli piemeklētu saturīgu saturu.Jā.

ps,- vakār, ap 9:PM

Volkswagen Arteon Shooting Break tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Škoda Kodiaq tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Seat Arona tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Peugeot 508 PSE tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Peugeot 3008 Hybrid4 tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Opel Mokka tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Nissan Qashqai tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Mini 5-door tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Mercedes-Benz EQV elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Jeep Gladiator tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

iAuto čats - aktuālā dienas diskusija (4262)

Jeep Compass tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Hyundai Tucson tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Hyundai Santa Fe tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Hyundai Ioniq5 elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Hyundai i2 tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Hyundai Bayon tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

Fiat 500e elektroauto tests, atsauksmes un iespaidi 2022 (0)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti