Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kurš tas ir?

 
1 2 3 4
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 1 Atbildēt

Bruģis kā segums priekš velo ir galīgi rarām no akustiska komforta skatijuma, reāli besī kā ausīs rīb. Bet krateklis atkarājas ar ko brauc. Raideris ar 25 riepu un 8bar nepateiks paldies par bruģi. Krateklis ir ļoti jūtams. Bet normāla 42 riepa vairs nekrata.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau rīb ausīs, tad ar to viss ir izteikts - man ar maniem parastajiem velosipēdiem lai rībētu ausīs ir uz grants jāpaņem kārtīgs veļasdēlis uz 20+

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

nu katram tas slieksnis ir savs. man besis nāk arī kad čomiem blakus ķēde sausa. ir reizes kad gribas klusumu, un ir kad baudu sagādā 4.8 radžotas riepas dziesma uz 30km/st. kad gājēji atskatās jau no 50m

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

MIT izklaidējas ar autonomiem velo:

youtu.be/wXzw_JCKt1Q

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

ar šito atraugu es negribētu izbraukt

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

palielas šausmas

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 1 Atbildēt

varētu te kāds pastāstīt, kā pareizi braukt ar riteni ziemā, pa sniegu un ledu ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pa dziļu sniegu sūdīgāk, riepai parasti pa lielu spiediens uz virsmu un lūzti/krīti cauri, bet ja var pietiekami platu rieou dabūt - moš var (tāpēc jau sniega moči lieto ķēdi + slēpes).

Bet visādi citādi brauc kā parasti, ja gribi, var šipu riepas uzlikt, pie mums dabonanas, bet man tīri labi patīk pa ledu saules zīmēt, utml.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

labas ziemas riepas, un iemaņas. tad kkadā brīdī pat sāk likties ka ir labāk nekā vasarā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Ledum vislabākais risinājums ir velosipēda vai moča ķēde aplikta ap priekšas vai abiem riteņiem, tik jāuzliek vecs virsdeķis/virsdeķi, jo tā ķēde/s grauzīs nost to virsdeķi, un ķēdi jānotrāpa pareiza garuma, lai var uzlikt bet lai nekrīt nost. Salieķim, velosipēdam kam 75% svara ir uz pakaļas riteni, uzliekot moča ķēdi priekšā uz apledojuša, nopulēta ceļa saķere bija kā uz sausas grants, lasīt - asāk izpildoties pakaļa varēja aiziet, priekša nekad - ar ķēdēm abos galos saķere noteikti būtu kā pa sausu asfaltu un kaut kādas radzētās riepas noteikti pienestu ūdeni

Otrs variants ziemai ir trīsritenis, tāds kam divi riteņi priekšā - iespējamība ar tādu apgāzties ir praktiski nulle, un svara sadalījuma dēļ ja nu akurāt ceļš rodas slidens,tad vienkārši velosipēds mēģinās aiziet viegli kontrolējamā šķērē. Jā, es ar savējo mēdzu uz slidena ceļa speciāli bik pafrēzēt...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Kritiskā masa. daži bija interesanti. ne visi ir bildēs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pēc bildēm spriežot tas pasāciens joprojām jāsauc par "kritiskā idiotu masa" - jeb tur tās bildēs redzamās ielas bija slēgtas?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

vēl arvien turpini spriest par dzīvi pēc bildītēm internetā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmā bilde ar tavu DIY veli?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

To augsto velli vēl drusku augstāku un varētu jau pieķerties pie trolejbusa vadiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Man ir zināma sajēga par satiksmes īpatnībām Rīgā un kaut kāda sajēga par CSN. Tātad, kāpēc šeit divas joslas aizdirstas ar velosipēdistiem - iela slēgta, ar konvoju priekšā un pakaļā, vai vienkārši braucējiem jūra līdz ceļiem?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

pirmkārt, Tā Reiga bija galīgi tukša.

otrkārt, policijas pavadība bija.

treškārt, negatīvs bija novērots tikai diviem vai trijiem autovadītājiem, kurus nobloķēja uz apmērām 5 minūtēm, ja gadijās trāpīt uz kolonnas sākumu, jo brauciens ir āāāāprātīgi lēns.

ceturtkārt, ap 500 velobraucēju radija pazāk risku sabiedrībai un satiksmei kopumā, neka viens pa lielceļu žvangojoš, uz sabrukšanas robežas braucoš guļamritenis)))

pasākums ir galīgi nekaitīgs. var teikt ka pārlieku miermīlīgs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu es tik tā - ir lasīts ka agrākus gadus tur zem tā nosaukuma vienkārši salasījies dalbajobu bars pohujā kaut kur mauc pa kaut kādām ielām...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BTW šodien gar Uzvaras (falliskā veidojuma) parku braucot redzēju vienu kas ar monoriteni vālēja. Pieķēru tik pie domas ka veidojums dīvains - disku bremzes un MTB rats ...

Tipa kaut kas tāds kā šeit ar rumbas pārnesumiem :

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ar šito velosipēdu es ne-gribētu izbraukt, vecs video , toties ar "kravas pitonu"

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Tas groziņš priekšā ir ziedojumiem? . Pēdējā laikā dafiga noskatijos info par pitonu, neviens tā arī iedvesmu neradija. Pat gonkās trekā super uzkačāti un tehniski pārdomāti ekzemplāri neuzrāda nekādu pārākumu pār normālu velosipedu. Tāds hipiju elements beigās vien ir. Vienīgais guļošais kas riktīgi iespēra bija trīsritenis ar priekšas 2wd piedziņu ar difu. Bet nu tur darba apjoms afigeķ.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

To groziņa ideju msh tieši varētu izmantot - ja kārtīgi piepildīts, palīdz spiest velkošo riteni pie zemes, uzlabojot saķeri ;)

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ieraugot šito, uzreiz atmiņā uzleca Mārtiņa pārliecība, ka ar riteni noteikti vajag kko vadāt un jabūt iespējai aizšaut iepikties)))

hpv.com.ua/2012/02/gruzovoy-rekord-109-5-kg62-km/

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Hm. Nova Kahovka. Tagad var vest šāviņus artilēristiem, tieši 2 gab 155 mm savietosies balona vietā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ēpiskas kontrukcijas dranduļets. trīsritenis ar pakaļas piedziņu, un stūrē arī ar aizmugures ratu nezinu kā var atrast kko sīkāk. tajā video tik dažas reizes redzams

youtu.be/AgeHWzM4ocQ?t=177

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti