VW B8 O2 Sensor Circuit Slow Response

vovanslv Reģ.: 09.08.2021

Sveiki!

Kādus 2mēn atpakaļ manam B8 parādījās check engine lampiņa. Pieslēdzu pie kompja un meistars redzot šo kļūdu teica, ka zonde beiga, pirmā. Uz sitienu nevarējām dabūt OEM, tapēc nolēmām patestēt ~30eur repliku. Mēnesi viss bija ok līdz atkal izleca tā kļūda ar to pašu aprakstu.

Kādam ir pieredze ar tām zondēm?

Cik saprotu, ka nav vērts tās lētās pirkt un jāskatās uz OEM.

Varbūt šeit ir kāds kas ir sūtījis OEM un brauc bez problēmām?

Paldies!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Sūtījis ir, licis un piemērojis uz Toyotām ir, bet uz tām jau bija iepriekš zināms, ka nekas labs nebūs gaidāms, 1 vai 2 gadi un pūles veltīgas ...

vovanslv Reģ.: 09.08.2021
0 0 Atbildēt

Tas domāts par visām zondēm? Gan arī OEM? kas maksā vismaz manam auto ~170eur.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Ja tā tiešām ir zonde tad meklē vien oriģinālo.

Veikalā taču arī negaidi kad desa par eiro kilogramā būs tikpat laba kā tā par pieciem.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu... Bet vai tad nav nekāds sakarīgs normāla aftermarket ražotāja vidusceļš starp OEM un ķīniešu/ poļu mēslu? Savulaik opelim universālo Denso (laikam) uzliku, nebija nekādu problēmu.

vovanslv Reģ.: 09.08.2021
0 0 Atbildēt

Es par desām un kvalitāti starp OEM un ķīnieti/poli saprotu. Šeit es vienkārši prasu padomu/pieredzes apmaiņu starp cilvēkiem kuri arī iespējams ir saskārušies ar tādu problēmu.

Man tos 170eur atdot nav problēmu par OEM detaļu, bet pretī vienkārši vēlos lai man viņa nokalpo ilgāku laiku..

Iekšējs nemiers par to, ka pēc mēneša atkal check engine..

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Nav jau zvanīts ka problēma ir ar pašu zondi.

Pirmais rezultāts google:

What causes the P0133 code?

A faulty O2 Sensor

A leaking exhaust manifold

An engine vacuum leak

An open or short in the wiring of the O2 sensor

Soot or oil buildup on the O2 sensor (excessive buildup will clog the ports the sensor uses to measure the air fuel ratio)

A dirty mass air flow sensor

Incorrect fuel pressure

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Es noprotu ka ir runa par Bosch LSU 4.9 platjosleni, un tad rodas jautājums - kāds atkritums tad nāk par 30 eirām?! Platjoslene maksā ~ 100 eiras - ir runa par OEMu, nevis VAG oriģināldetaļu [ko tu kļūdaini sauc par OEM] , Bošu [VAG oriģināldetaļa ir citā kastītē ielikta boša detaļa kurai izveiktas papildus kvalitātes kontroles]. Man kā cilvēkam kas mēdz bik ņemties ar vemšiem [programmējamiem vadības blokiem], ir pirmā dzirdēšana ka pastāv dajebkāda platjoslene zem 100 eirām, un tāda ko nav ražojis bošs, un vienīgais dzirdētais nabagu variants zem 100 eirām ir šrota variants - secinājumus izdari pats.

Savām vajadzībām LSU 4.2 vai LSU 4.9 platjoslenes pērku, protams, boša izpildījumā [par VAG pelēkbalto kastīti tik daudz piemaksāt neredzu jēgas], sameklējot internetā sarakstiņu ar boša detaļu kodiem, lai nopirktu zondi ar nepieciešamo vada garumu.

vovanslv Reģ.: 09.08.2021
0 0 Atbildēt

Bosch biju rakstījis. Jautāju par zondi, sniedzu visu auto info, teica, ka viņiem nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bošam arī varētu nebūt priekš B8 pastētes - viņi nepiedāvā detaļas priekš X ražotāja Y mašīnas - no viņiem ir jāprasa detaļa ar XXXXXXXXXX kodu.

Pasaki mašīnas gadu un motoru, jāpaprovē kaut ko sameklēt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti