Samsung Watch 4 (2D2Y) nelādē kontaktus Android Auto

Fredito Reģ.: 02.09.2021

Man Samsung Watch4 (2D2Y) ar bluetooth sasaistās mašīnā ar paneli un auto panelis zvanus pieņem (Android Auto), bet nelādē iekšā kontaktus (panelī parādās paziņojums Contact download unsuccesful). Visi iestatījumi mašīnā un telefonā ir pareizi. Biju Samsung centrā, uz sitiena nevarēja atbildēt, solīja atbildi uz e-pastu, bet nekā.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

"Iestatījumi pareizi" ietver ko ???

Jo tehniski es Android var aizliegt jebkādās kombinācijās piekļūt telefona dažādām daļām, arī tieši kontaktiem, bet tev pa vidu vēl watch ...

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es nesaprotu pašos pamatos. Kāpēc tu slēdz pie mašīnas pulksteni, nevis telefonu?

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Tur jau tā watch būtība, ka var doties savās gaitās, atstājot telefonu mājās, saņemot zvanus pulkstenī

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

Kā tad tas pulkstenis saņems tos znavus, ja telefons mājās? Kaut kā jau tam vajag sazināties - vai nu pulkstenī sim karte, vai nu bluetooth vaii wifi savienojums ar telefonu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Pulksteņiem eksistē, kā viņu - e-SIM, laikam saucas, nekāds telefons nav vajadzīgs ...

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Parasti pārojot telefonu ar BT ierīci tiek prasīta atļauja piekļūt kontaktiem, pat BT tumbiņa ar mikrofonu to prasīja.

Jautājums-tas ir natīvs BT savienojums vai bezvadu Android auto?

Fredito Reģ.: 02.09.2021
0 0 Atbildēt

Mēģināju atkārtoti sapārot. Nekādas atļaujas pulkstenis neprasīja. Atverot pulkstenī Auto BT var redzēt, ka ir atļauti zvani un audio, kontakti nav tur minēti. Varbūt pulkstenī pašā vai telefonā Galaxy wearable kaut kur dziļāk ir jāiet, lai šo opciju dabūtu?

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Ja pulkstenī neparādās tad nav paredzēts un jāliekas mierā vai jāgaida jaunāka SW relīze vai watch 5.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

No kurienes vispār tāda pārliecība, ka pulkstenis (mēs runājam par pulksteni!) spēj ielādēt kontaktus Android auto?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Vai pulkstenim ir pilnvērtīgs androijīds? Words/excelis arī tam ir? Pdf-u un waifaju šis konvertē?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti