Volvo xc70 2006 gads! Tiltu platums!

Artixxx Reģ.: 23.02.2023

Sveiki volvo fani! Pagajuso gadu iegadajos volvo xc70 136kw 2006 gads! Sogad tikai ieveroju, noliekot stavlaukuma uz bruga, ka prieksejais tilts ir plataks, neka aizmugures tilts! Parmeriju ar linealu, izradas tiesam ka taa ir, aizmugures tilts ir sauraks par 4cm kaa prieksejais! Vizuali uz aci nekadus defektus neredz! Riepu atstarpes arkas vienadas, izvirzijums uz aru ari! Varbut kaut ko nezinaju un taa ir norma siem modeliem? Bet varbut plaukti prieksa salikti no kaada cita auto no xc90? Paslaik stav aluminija plaukti, varbut originali ir bijusi metala? Varbut kads ir saskaries ar so vai ieverojis savam autinjam ko tadu!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Normāli, tas pat ir specifikācijās atrodams (rear/front track)

www.car.info/en-se/volvo/xc70/xc70-2006-181867/specs

Artixxx Reģ.: 23.02.2023
1 1 Atbildēt

Ooo, paldies! Tagad varam nakti mierigi gulet

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 0 Atbildēt

Alumīnijs arī ir metāls.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
2 1 Atbildēt

Viņš jau guļ.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Man kaut kā neliekas ka tas XC70 būtu tik kantains lai uz aci varētu ievērot divu centimetru starpību vienai pusei Vismaz es savam golfam, kuram varētu būt līdzīga atšķirība [slinkums pameklēt ciparus], no priekšas skatoties varu tikai ievērot ka ķieģeļa formas golfs no sāniem patiesība ir olas formā. Un vēl maza piebilde - uztaisīt izmaiņu par diviem centimetriem - tur tad būtu jāmaina bik vairāk nekā tikai plaukti - piemēram, ja es gribētu sava golfa tiltus platināt, man būtu jāmaina visas šķērsvirzienā novietotās tilta detaļas - priekšā plaukti, stūres sviras un pusasis, aizmugurē tilta sija.

Artixxx Reģ.: 23.02.2023
0 0 Atbildēt

Viss atrisinajas! Taa rupnica ir paredzejusi, un sanak ka nekas nav mainits! Kopeji aizmugures ass ir sauraka par 63mm, manejai ir mazak, ka neka 17 gadi jau nobraukta! Bet redz, tad jau sanak ka acs man ir laba ka pamaniju

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti