Kādu robotu zāles pļāvēju pirkt? Atsauksmes, pieredze

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Dalies pieredzē, kāds Tev ir pļāvējs un kādi ir tā plusi un mīnusi?

 
Davidich Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Tikai programmējamo, Husqvarna automower vai analogu, kam nevajag stiepli vilkt pa perimetru. Saprogrammē pļaujamās zonas un aizmirsti par viņu. Protams, vajag ideāli līdzenu mauriņu, bez kurmjiem un akmeņiem.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 1 Atbildēt

Par Husqvarna tieši biju lasījis, ka mēdz nepārvarēt uzkalniņus. Cik lielai platībai izmanto?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Uzzināju vienu niansi, svarīgi, lai zālājā nav suņu fēcis, baigi jāmazgā robots pēc tam.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis nosacījums ir spēkā arī attiecībā uz robotu putekļu sūcēju - tie protot ļoti rūpīgi ierīvēt grīdas seumā ļoti lielā platībā

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Uzzināju vienu niansi, svarīgi, lai zālājā nav suņu fēcis, baigi jāmazgā robots pēc tam.

Pilnīgas muļķības, manējais jau kuro gadu pļauj un neko, suns, ar piezīmi 60kg, robots Automower 430X. Neesmu NEKAD viņu mazgājis, reizi mēnesī tik nomainu asmeņus, neorģinālie neiet tik ilgi, kā orģinālie, bet stipri lētāki.

Davidich Reģ.: 13.01.2018
0 0 Atbildēt

Man orģinālie asmeņi iet sezonu bez asināšanas. Brauc viņš reizi nedēļā. Neredzu jēgu skūt zāli katru dienu, ja nu vienīgi lai kaimiņiem pazīmētos. Man vēl viens programmists nedaudz pielaboja softu, lai e-ntās reizes nešķērso jau nopļauto trajektoriju.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man vismaz 5-6 dienas nedēļā braukā, ļooti neregulārs lauks, ja laižu retāk, visur neizbraukā.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ko tur asināt??? Tās mazās žiletītes? Kā to var izdarīt? Izmetu ārā un uzskrūvēju jaunas.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Davidich rakstīja: Tikai programmējamo, Husqvarna automower vai analogu, kam nevajag stiepli vilkt pa perimetru. Saprogrammē pļaujamās zonas un aizmirsti par viņu...

A kuri ir bez vada, visiem aprakstā ir rakstīts ka ar vadu...?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti