Kādas tagad ir malkas cenas? Iesaki malkas piegādātāju?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Malkas cenas stipri svārstās + vēl berkubs, krāmēs kubs, sters utt. Dalies pieredzē un uzraksti cenu?

Protams, norādam arī kāds koks un izmērs.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 2 Atbildēt

Malku pērk lohi. Un viņi to pērk tikai tāpēc ka lohi. Malka ir izdevīgāka kā kurināmais tikai tad, ja to iegūst savā mežā pats. Visādi citādi briketes ir way to go, ja nu obligāti gribas kaut ko dedzināmu un granulām iekārta nav piemērota.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
2 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Malku pērk lohi. Un viņi to pērk tikai tāpēc ka lohi. Malka ir izdevīgāka kā kurināmais tikai tad, ja to iegūst savā mežā pats. Visādi citādi briketes ir way to go, ja nu obligāti gribas kaut ko dedzināmu un granulām iekārta nav piemērota.

Man nepatiktu skatīties kamīnā, kurā deg briketes. Malkas krāsns- tas jau cits stāsts.

Krāmēta 80,- lazda, apse, baltalksnis

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

80 eur par krāmētu kubu ir daudz, tas ar pvn?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Ja nepatīk manuāli kurināt, ir pieejami malkas katli ar automātisku malkas padevi.

Es nekad neesmu pircis skaldītu malku, vienmēr tikai baļķos. Sanāk izdevīgāk, stipri lētāk un vari garināt/skaldīt pēc sava sortimenta. Bonusā nav jāiet uz svaru zāli.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Bonusā tiek pie sāpoša elkoņa.

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Visu jaunību skaldīju un nebija nekādas vainas.

Ja netīk tā, iegādā malkas skaldāmo agregātu. Nav traki dārgs, toties strādā labi un skalda gandrīz jebkuru bluķi.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Varbūt taj kamīnā izlietotās riepas var izkurināt?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Var tikai jāprot kā.

0pis Reģ.: 16.02.2023
3 0 Atbildēt

Saprotams, kā - riepas jāaplej ar eļļas atrabotku.

Agaga Reģ.: 25.07.2007
0 0 Atbildēt

Jauns pirkums , respektīvi, nedaudz sliktāka malka par Vītolu, iznāca 4m² par 360€. Starp mums sovjetā rādītājiem 10 berkubi par sludinājuma ciparu. Ieteikumu un secinājumu nav, reāli aprakstu pirkumu.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 1 Atbildēt

Neesmu pircis malku un netaisos to darīt. Malka aug mežā. Neesi slinks paņem zāģi un uz priekšu. Nezini kur? Pajautā!

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Malku pērk lohi. Un viņi to pērk tikai tāpēc ka lohi. Malka ir izdevīgāka kā kurināmais tikai tad, ja to iegūst savā mežā pats. Visādi citādi briketes ir way to go, ja nu obligāti gribas kaut ko dedzināmu un granulām iekārta nav piemērota.

Man ir mežs, pie tam ne mazs, bet malku kamīnam, kublam un grilam es pērku, jo tā man sanāk stipri lētāk, nekā atvilkt no sava meža, kas atrodas 65km attālumā Tātad reizi dažos gados esmu lox Man pietiek ar kādiem 5 steriem dažiem gadiem.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Vienu gan es gribētu piebilst, malku berkubā (kas vispār ir kkāda abstrakta mērvienība), pērk tikai loxi, vai nu krāmētu, vai neinteresē, jo reāli nesaprotu, ko var nopirkt (cik daudz) berkuba gadījumā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 2 Atbildēt

Ja tu kaut ko nesaproti, tas jau automātiski nenozīmē, ka lohi ir citi 😎

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

berkubu izdali ar divi pret krameto un vari droši pirkt arī berkubu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Berkubos parasti tirgo tie, kuri skalda ar automātiskajiem skaldītājiem. Tur neviens nekāps kravas kastē un nepārkrāmēs ar rokām, jo tās ir papildus izmaksas.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 3 Atbildēt

zhuks rakstīja:

anonimikis rakstīja: Malku pērk lohi. Un viņi to pērk tikai tāpēc ka lohi. Malka ir izdevīgāka kā kurināmais tikai tad, ja to iegūst savā mežā pats. Visādi citādi briketes ir way to go, ja nu obligāti gribas kaut ko dedzināmu un granulām iekārta nav piemērota.

Man nepatiktu skatīties kamīnā, kurā deg briketes. Malkas krāsns- tas jau cits stāsts.

Krāmēta 80,- lazda, apse, baltalksnis

Apse/baltalksnis-tikai dūmi,efekta nekāda,pareizāk sakot-nauda vējā un apkārtējie iedzīvotāji tevi nolād.

msh Reģ.: 16.04.2007
6 0 Atbildēt

Pilnīgas muļķības. Varbūt ja kurina slapju malku.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 1 Atbildēt

Ja nemaldos tad berkubs ir 0,6 m3 malkas.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Cirvis skalda un met/transportē kravas kastē. Parasti viņa ir kantaina m x m Labi var jau skaisti krāmēt bet tas dubults darbs. Kas par to maksās. Ir tak koeficients.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pilnīgas muļķības. Varbūt ja kurina slapju malku.

Laukos baltalksnis ir gana liels % no kopējā malkas apjoma un neviens nesūdzas. Te būtiskākais ir kas cits - vai malka ir pareizi sagatavota un uzglabāta. Ja kurināsi slapju malku vai praulus, var iegūt visu ko, tikai ne siltumu.

No normālas sausas malkas nebūt nekādu dūmu un lāstu no kaimiņiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par baltalksni neko nezinu - cik nu paretam sanāk kurināt pirti, nu tas notiek pamatā ar apsi, kaut kā nejūtu atšķirību pret bērzu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nē nu skaidrs, ka no apses vai alkšņa ir mazāk siltuma kā no bērza vai priedes, bet nekāda pastiprināta dūmošana gan nekad nav novērota. Tagad jau modernajās krāsnīs daudz kur priedi vispār nerekomendē likt.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pilnīgas muļķības. Varbūt ja kurina slapju malku.

Droši vien oktobrī nopērk zaļu malku un sāk pa taisno kurināt. Tad jau nav brīnums ka kaimiņi nolād...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

ZS maksā krāmētais m3 malka jauktā vai arī alksnis 60 eur m3, 35 cm garumā vai vairāk.

Mercedes var sakrāmēt līdz 10m3 + Jūrmala ceļš 50 eur ja ved mazāk, ja pilnu kravu tad 20 eur.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Tiko , kā mātei pirku skujkoks-lapkoks , sausa 42cm garumā 3 kub krāmetā veidā ar piegādi 200eiriki

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Par malku - kurinu tādu tikai tāpēc, ka a) ir paša mežs, un b) ir uzstādīts kombinētais granulu katls + kamīnkrāsns. Resp, ar melu tiek piekurināts, ja ir tāda vēlme + iespēja, un ja nu gadījumā iestājas kaut kas globāli stulbs ar granulu cenām. 

Ja man meža nebūtu, tad ne prātā nenāktu pirkt malku - labāk uzreiz granulas, un miers. Nu, varbūt kādus pāris maisus nopirktu kamīnkrāsniņai, lai jestrāk tumšajos ziemas vakaros. 

Resp - nev ne jausmas, cik maksā malka, un kur tādu tirgo. 

Sorry par spamu.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Beramais 1m3 malkas ir krāmētais 0.7m3 

Cenas tirgū alkšņa malkai

43 eur par berkubu

60 eur par krāmēto kubu

+ pvn

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Ar malku kurinu pirti!

 Pirmajā kara dienā nogriezu gāzi un tad kaut kā ar esošo krāsni, kamīnu izvilku. 2022.gada rudenī- ziemā, kad Elektrum ienāca pirmie kuģi atslēdzu gāzi atpakaļ un piekurināju klāt ar malku.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

Pirtij izmantoju bērza malku, alksni tikai kūpināšanai. Alksnim sliktāka siltuatdeve un daudz vairāk jakurina lai dabutu vajadzīgo temperaturu, savādāk kūpināšanai alksnis ļoti labs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti