Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..38
atom1c Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

njaa...

Opel merivai tie benjkji ir praktiski taadi pashi kaa astrai- peec 200km saak saapeet mugura - un es neesmu garsh (1.84)...

A8 un A6 ja skataas normaalas komplektaacijas - da i 2k (Vaacija-Latvija) km var nobraukt nonstopaa un nekas nesaapees...

protams parshivajiem a6 (ala 2.5tdi un 2.4) ar leetajiem nerecaro un neaadas saloniem arii nekas dizhs nau, bet ja ir normaala komplektaacija tad pat saliidzinat nevar.

Par uztureeshanas izdevumiem: 100Ls-150Ls meenesii uz A8 vajag reekjinaat atkariibaa no komplektaacijas - vienu meenesi vispaar neko netaisiisi, vienu varbuut vairaak, buus ka pusgadu brauksi (nu ja speciaali nelauziisi neko) un nekas nebuus jaadara, bet arii ielidot var uz k.ko daargu.

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Krēsli aimugurē plakani, gan dibena vieta gan atzveltne un tas ka atzveltni var noliekt pa grādiem 20 ,arī neko nedod, jo tā tik un tā neieņem muguras formu.

Salonu nevar uzskatīt ne par lielu un ērtu, vismaz pārkāpjot no mana 95gada skorpja.

Un pats lielākais tupums ir mazie lodziņi priekšā sānos. Izdarot kreiso pagriezienu, ir brīži, kad gājēju var ieraudzīt, kad tas sāk klopēt pa mašīnas sānu un lūdz lai nobrauc nost no pēdām...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Rezumē - atkal opels ir pilnīgā **** Vēl tikai var pateikt "di pi, di pi, di pi... ****** ***** !!!!"

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:bmw rullē !

Pietrūkst tikai edzulis...

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Norcha rakstīja:Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

Ceturtdien iegāju Aura-auto un Hansa-auto salonos salīdzināt Mitsubishi-colt ar Opel-merivu. Pirmo apskatījos Mitsubishi-colt. Protams, auto ir patīkams, ar plašām salona transformācijas iespējām, par 12300 EUR jeb 8600 latiem dabūjams ar 1,3 litru benzīnmotoru un kondicionieri. Tomēr pēc tam, sēdēdams iekš Opel-merivas, secināju, ka Meriva ir tieši tas, kas man vajadzīgs - pie nelieliem ārējiem gabarītiem ir panākts apbrīnojams salona plašums, bagāžnieks arī ir paliels, bet vienlaikus auto vēl nav ne dārgs, ne ēdelīgs. Hansa-auto salonā tagad stāv Meriva ar 1,4 litru benzīnmotoru, kondicionieri un CD radio par 9066 latiem. Šim eksemplāram ir iedota 1000 eiro atlaide, un, manuprāt, tas ir viens no labākajiem šībrīža jaunu auto piedāvājumiem.

Laikam dziives ironija, bet tieshi nedeelju atpakalj es nomainiiju opel Meriva pret Mitsubishi Colt. Kaapeec? Taadeelj, ka lietojot 1,5 gadi opel Meriva es konstateejau sameeraa daudz miinusus, kas mani neapmierinaaja. Nobraucot ar iepriekshmineeto auto ap 30.000 km speeju noveerteet taas negatiivaas ieziimes:

1. ja uzmaniigi apluuko tehnisko aplieciibu, tad pashmasa shim auto ir paari 1800 kg, tas noziimee, ka celja nodoklis ir ap 40Ls, bet Coltam ir 12Ls (zem 1500kg);

2. degvielas videejais pateerinjsh merivai ar 1.6 benziin motoru ir 9 l/100km -> coltam ar 1.3 benziinmotoru - 6.5 l/100km;

3. saliidzinot cenas, tad ar liidziigaam cenaam, apriikojums nu nepavisam nav liidziigs, jo Coltam nez kaapeec standartaa ir daudzkas vairaak nekaa Merivai;

Taa var turpinaat sameeraa plashi, bet priekshtats ir radies.

Taadeelj iesaku tomeer saliidzinaat visus raadiitaajus, ja runa iet par ekonomiskumu un ietaupiishanu )

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Es atvainojos....1.punktaa iet runa par pilno masu ))

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

To Norcha:

Pašmasa ir 1350kg

Pilna masa 1805Kg.

Pie cik Km tavam Kulisi nomainīja?

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja:To Norcha:

Pašmasa ir 1350kg

Pilna masa 1805Kg.

Pie cik Km tavam Kulisi nomainīja?

Kaa jau es mineeju, tad ar Merivu nobraucu 30.000 km... pa to laiku ir vienu reizi taisiita 1 apkope, kur nomeiniija elju un filtru pa 40Ls

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Norcha

Jā, tam es piekrītu, ka Merivas aprīkojums bāzes komplektācijā ir daudz plikāks. Arī 1,6 litru benzīna motoram degvielas ekonomija nav stiprā puse - laikam pie vainas mašīnas diezgan palielais augstums un stāvā priekšpuse.

Tomēr mani vairāk interesē Tava pieredze ar Merivu tehniskās izturības ziņā. Vai pa tiem 30 tūkstošiem km bija kādi atteikumi? Vai spuldzītes kādreiz izdega?

Kādi ir piemie iespaidi par Mitsubishi-colt?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ja indivīds paziņo, ka A8 un Merivas sēdekļi ir vienādi ērti, tad viņš, atvainojiet, ir tups.

Piedodiet bet etak ir pat sedet 10 gadus vecaa mondeo aizmugure neka taja šropelii,parak cieti tie kreesli ir,bet varbut kadam biezajam versijam ir labaki,

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rashns

Toties Merivā ir liels plašums virs galvas.

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Rashns

Toties Merivā ir liels plašums virs galvas.

VWfans, tu tajaa Merivaa seksot sataisiijies?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

nee viņš tur onanīren mahen

griestos

Reģ.: 19.05.2024
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja:

deksters rakstīja: Ja indivīds paziņo, ka A8 un Merivas sēdekļi ir vienādi ērti, tad viņš, atvainojiet, ir tups.

Piedodiet bet etak ir pat sedet 10 gadus vecaa mondeo aizmugure neka taja šropelii,parak cieti tie kreesli ir,bet varbut kadam biezajam versijam ir labaki,

Mondeo sēdekļi ir ērti, tas gan.

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:Norcha

Jā, tam es piekrītu, ka Merivas aprīkojums bāzes komplektācijā ir daudz plikāks. Arī 1,6 litru benzīna motoram degvielas ekonomija nav stiprā puse - laikam pie vainas mašīnas diezgan palielais augstums un stāvā priekšpuse.

Tomēr mani vairāk interesē Tava pieredze ar Merivu tehniskās izturības ziņā. Vai pa tiem 30 tūkstošiem km bija kādi atteikumi? Vai spuldzītes kādreiz izdega?

Kādi ir piemie iespaidi par Mitsubishi-colt?

Pa manu nobraukto laiku tika konstateets un nomainiits:

1. Abas prieksheejaas spuldziites, kur vienu spuldziiti bez iipashiem instrumentiem vispaar nav iespeejams nomainiit, naacaas braukt uz servisu un tur mainiit, kur samaksaaju 7Ls;

2. Tika nomainiita viena aizmugureejaa spuldziite;

3. Peec pirmaas apkopes nez kaapeec eļļas pateerinjsh pieauga divreiz...savu muuzju tik biezji nebiju pieleejis eljuu, bet servisa teica , ka tas ir normas robezjaas (uz 10.000 km 1,2l eļļas) jociigi...

4. Ir paraadiijushaas uz saanu durviim gan ruusas punktinji, gan zem kraasojuma taadi kaa burbuliishi....

5. Noteikti maznoziimiigi, bet tomeer nepatiikams bremzju kaukshana;

6. Mainot riepas, tika konstateeti mikli amiishi, protams zinjoju servisaa vai var nomainiit uz garantiju, shie atbild, ka uz amiishim garantija nedarbojas, bet varot braukt arii ar mikliem amiishim....nu nezinu vai taa bija profesionaala atbilde...

Visumaa taads apraksts man sanaaca par opel Merivu.

Bet Colt braucot nedeelju, ir nobraukts aptuveni 1100km, tika jau veikta pirmaa bezmaksas apkope, kur opelim taadas nav, vismaz man taada nebija. Iet lieliski, degvielas pateerinjsh pilseetaa drusku paari 8l, bet veel iebrauksies un noteikti kritiisies. Viens juutams miinus ir mazais bagaazjnieks saliidzinaajumaa ar Merivu, bet par cik ir transformeejami seedeklji, tad to var kaut kaa kompenseet. Pagaidaam neko daudz pastaastiit par Coltu nevaru, jo maz ir braukts...peec gada vareeshu dod izsmeljoshaaku atbildi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Norcha

Jā, diezgan padrūma pieredze Tev ar Merivu... Varbūt labāk pirkt piecdurvju Honda-Civic ar 1,4 litru motoru. Tas, būdams kompaktklases auto, ir diezgan ietilpīgs un arī ekonomisks - pa šoseju 5,4 litri, pilsētā 8,3 litri uz 100 km...

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Viss ir saistiits ar izmaksaam. Man liekas, ka Hondas ar nav leetas. Ekonomija, varbuut, bet pats auto padaargs.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Norcha

Piecdurvju Honda-civic ar 1,4 litru motoru maksā Ls 9890. Un tur iekšā labs aprīkojums - kondicionieris, sēdekļu apsilde, CD radio un vēl daudz kas cits...

Norcha Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad naakamais auto man buus Honda Civic

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šo Civic modeli vēl pārāk ilgi neražos, jo ir jau paziņots par jaunā modeļa izlaišanu. Jācer, ka vēl nākamajā gadā varēs būs pārdošanā arī tagadējais Honda-civic.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Norcha rakstīja:

Bet Colt braucot nedeelju, ir nobraukts aptuveni 1100km, tika jau veikta pirmaa bezmaksas apkope, kur opelim taadas nav, vismaz man taada nebija. Iet lieliski, degvielas pateerinjsh pilseetaa drusku paari 8l, bet veel iebrauksies un noteikti kritiisies. Viens juutams miinus ir mazais bagaazjnieks saliidzinaajumaa ar Merivu, bet par cik ir transformeejami seedeklji, tad to var kaut kaa kompenseet. Pagaidaam neko daudz pastaastiit par Coltu nevaru, jo maz ir braukts...peec gada vareeshu dod izsmeljoshaaku atbildi

Norcha

Kādi iespaidi par Mitsubishi-colt pēc nepilnu divu mēnešu ekspluatācijas?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kur šeit Opel-Meriva desmit līdzīgas klases auto konkurencē ieņem godpilno otro vietu:

www.auto-motor-und-sport.de/...

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

OPEL MERIVA!!!??? Bet es liidzshim domaaju ka tas ir KIA MERIVA, vai Daewoo... Karoche baigais suuu....

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Sūdi rullē.....

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

Labs auto, nav ne vainas!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti