Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
1.. 33 34 35 36 37 38
Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: speciāli VWFanam:

Merivas instrukcijā (diemžēl netā atradu tikai krievu variantu, ja lapu numerācija sakrīt tad 127lp.)

Dvigajtesj so skorostju ne više 3/4 maksimaļnoj, eto pozvolit vam bez suščestvennih poterj vo vremeni s'ekonomitj do 50% topliva.

Tavai Merivai 1,3 max ātrums 156/157km/st, tatād degvielas taupīšanai tavs rekomendējamais ātrums ir līdz 117/117,75km/st, bet Merivai 1,7 max ātrums ir 178km/st - tātad rekomendējamais līdz 133,5km/st

Vēl tā ka saskaņā ar Uggo minēto instrukciju, degvielas patēriņa testi tiek veikti pie 90 un 120 km/st, tātad lielāka varbūtība ka 1,7 dizelis braucot ar ātrumu 110-115km/st patērē 4,5 l/100km nevis 5,5

nu ko teiksi?

Zinu,ka tas nebija domāts man, bet šitādu lietu gan nezināju par to rekomendējamo ātrumu. Tomēr degvielas patēriņa ziņā gan ir tā atšķirība vai brauc uz 115 vai uz 90km/h Personīgā pieredze.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ļoti būtiski ir zināt,cik norija tā meriva. 11,92 litrus vai 11,24

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Lai būtu objektīvi, jāievēro būtu tā Eiropas direktīva (vējš, gaisa mitrums, riepu spiediens, papildus svars mašīnā utt.), citādi sanāk nesalīdzināmi rādījumi četrpadsmitajā zīme aiz komata

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vajag no salona izsuknet gaisu jo tam ari ir massa.Airbusam A380 gaiss kas ir solona vien sver tonnu.Nu merivai,ņemot vera lielo ietilpibu bus kadi vairaki kilogramiIetaupijums bus 0.0002 litri

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Vajag no salona izsuknet gaisu jo tam ari ir massa.Airbusam A380 gaiss kas ir solona vien sver tonnu.Nu merivai,ņemot vera lielo ietilpibu bus kadi vairaki kilogramiIetaupijums bus 0.0002 litri

Un ja vēl no kāla atbrīvojas pirms brauciena...

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Pārskrēju pēdējām lapām, kurās vairāk par ātru braukšanu, ne par Merivu.

Ja motivācija ātrai (virs 120) braukšanai ir izklaide un adrenalīna deva, kā te visvairāk tiek teikts, tad tiešām, manuprāt, tas ir nedaudz dīvaini. Koplietošanas ceļš ir koplietošanas ceļš. Visiem viens, kopīgs ceļš. Pašsaprotami, ka likumi un noteikumi domāti, lai visi uz ceļa uzvestos puslīdz vienādi, tātad, lai katram braucējam situācija būtu prognozējama. Esam ar saprātu apveltītas sabiedriskas būtnes un normāls cilvēks rīkojamas saskaņā ar rakstītiem un/vai nerakstītiem sabiedrības, kurā atrodas, noteikumiem. Pretējā gadījumā indivīds riskē citu acīs izskatīties vismaz neaudzināts, jocīgs un smieklīgs, bet smagākos gadījumos tiešām ir slims vai izolējams.

Ja tā patīk risks un ātrums, tad, kas liedz nopirkt normālu autiņu, uzķīlēt to vai nu šosejai, vai rallijam, vai bezceļiem, iestāties attiecīgā autoklubā (pilna Latvija) un tur arī kaut vai katru nedēļu piedalīties pasākumos. Un neviens nesauks par atsaldētu.

Ja domājat, ka esmu svētais, tad maldāties. Tikai esmu secinājis, ka tās reizes, kad tiešām ir pamats steigai ir labi ja 2-3 reizes gadā (pārējais – tikai slikta plānošana vai nebūtiskai iemesli, kur var arī nokavēt) un tad tiešām ir bijis tā, ka spied cik ļauj ceļa segums un satiksmes intensitāte. Bet, vienalga, apdzīvota vieta ir tabu, pārāk liels risks kļūt par slepkavu..

Izrādās, ka var būt arī tā – ar katru nomainītu autiņu man tie kļūst jaudīgāki, bet uz ceļa uzvedos arvien pieticīgāk, jo Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kur par simbolisku samaksu draugu pulkā vai kopā ar klubu vari gan palauzt autiņu, gan iemalkot aliņu, kas ir relax, nevis stresot par sēnēm, opjiem, fūrēm, blondīnēm, sastrēgumiem, nepareizām zīmēm un ātruma ierobežojumiem. PUNKTS.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja cilvēkam izdotos izlasīto saprast,viņam nebūtu jāelso smagi un jāraksta tik gari teksti.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tāpēc jau mūsu valstī valda bardaks,ka visādi kohunuri,maģistri un tamlīdzīgi kadri uzskata,ka viss,ko dara kāds ierēdnītis,ir vispareizāk. Un ja uzliek zīmi 30, 2 dienas rik bedri,aizlīdzina un tajā vietā nedēļu pēc tam darbojas cēpē, tad šitie paraugpilsoņi nevis mēģinās sazvanīt kādu iestādi,kas par to atbild, bet ietiepīgi brauks uz 28 km/h un 'ievēros noteikumus'...kaut tas ir kāda neizdarība un stulbums.

Ja es braucu, tad braucu, es nebolos uz vārnām, neurbinu degunu un neskaitu stabus.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tāpēc dekster ārstē potenci ar viagru, nevis ķerot adrenalīnu koplietošanas ceļos...

Tev kaut kāda neveselīga interese par mani, ej un noraujies podā,losi

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: gribēju jau rauties, bet tur tavs purns bija priekšā...

Nu ja, tu jau lūrēji un ieraudzīji ūdenī savu atspulgu,jenot. Samierinies,ka tev tāds feiss. PN.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Idiņ,tā tava pase tur bij podā,ar ko atslaucījies.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gan jau kautkad klātienē noskaidrosim, kurš ar ko slaukās...

vēl viens draudētājs ja netur nervi,turi muti,sušķi.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Šis topiks, kā jau daudzi dažu cilvēku nesaturēšanas dēļ, ir piepildīts ar pilnīgu offtopiku.

Dāmas un kungi - atkārtošos: te nav tualete!

Sen laikam nav liegta pieeja par offtopikiem...

1.. 33 34 35 36 37 38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti