Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..38
superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

"What Car" Opel Merivu nominē kā otro labāko izvēli jaunu auto grupā pie mēneša budžeta ~150 mārciņas(=Ls) aiz Fiat Panda. Arī citi apskatnieki Merivu vērtē kā vienu no labākajiem savā kategorijā. Tā ka...uz priekšu!

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Rashns rakstīja: Sūdi rullē.....

atbalstu

luk redz kur divi suudu piekriteeji

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: "What Car" Opel Merivu nominē kā otro labāko izvēli jaunu auto grupā pie mēneša budžeta ~150 mārciņas(=Ls) aiz Fiat Panda. Arī citi apskatnieki Merivu vērtē kā vienu no labākajiem savā kategorijā. Tā ka...uz priekšu!

Jā, man jau šomēnes vajadzētu saņemt novembrī pasūtīto Merivu, kura, kā noskaidroju veikalā, jau būšot atjauninātajā izpildījumā - ar nedaudz izmainītu priekšpusi, aizmuguri un instrumentu paneli.

Pagājušajā gadā savā klasē Meriva ir visvairāk pirktais auto - 154 mašīnas. Salīdzinājumam - Mercedes A klase - 91, Hyundai-Matrix - 59, Chevrolet-tacuma - 37, Renault-modus - 16, KIA-carens - 3, Fiat-idea - 2.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

VWfans - pārdevi savu vento?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps

Jā, pārdevu 21.janvārī. Tagad esmu bez auto. Vienu dienu, kad bija daudz darīšanu, īrēju 1995.gada Mazda-323F.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ksneps

Jā, pārdevu 21.janvārī. Tagad esmu bez auto. Vienu dienu, kad bija daudz darīšanu, īrēju 1995.gada Mazda-323F.

nabadzins...

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ksneps

Jā, pārdevu 21.janvārī. Tagad esmu bez auto. Vienu dienu, kad bija daudz darīšanu, īrēju 1995.gada Mazda-323F.

klau, Meriva tak ir 5-vietīga?

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

ir ir

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja: ir ir

Joren paardod man savu Corru par 1000LVL

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

Jorens rakstīja: ir ir

Joren paardod man savu Corru par 1000LVL

njem

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Norcha rakstīja:

VWfans rakstīja:Norcha

Jā, tam es piekrītu, ka Merivas aprīkojums bāzes komplektācijā ir daudz plikāks. Arī 1,6 litru benzīna motoram degvielas ekonomija nav stiprā puse - laikam pie vainas mašīnas diezgan palielais augstums un stāvā priekšpuse.

Tomēr mani vairāk interesē Tava pieredze ar Merivu tehniskās izturības ziņā. Vai pa tiem 30 tūkstošiem km bija kādi atteikumi? Vai spuldzītes kādreiz izdega?

Kādi ir piemie iespaidi par Mitsubishi-colt?

Pa manu nobraukto laiku tika konstateets un nomainiits:

1. Abas prieksheejaas spuldziites, kur vienu spuldziiti bez iipashiem instrumentiem vispaar nav iespeejams nomainiit, naacaas braukt uz servisu un tur mainiit, kur samaksaaju 7Ls;

2. Tika nomainiita viena aizmugureejaa spuldziite;

3. Peec pirmaas apkopes nez kaapeec eļļas pateerinjsh pieauga divreiz...savu muuzju tik biezji nebiju pieleejis eljuu, bet servisa teica , ka tas ir normas robezjaas (uz 10.000 km 1,2l eļļas) jociigi...

4. Ir paraadiijushaas uz saanu durviim gan ruusas punktinji, gan zem kraasojuma taadi kaa burbuliishi....

5. Noteikti maznoziimiigi, bet tomeer nepatiikams bremzju kaukshana;

6. Mainot riepas, tika konstateeti mikli amiishi, protams zinjoju servisaa vai var nomainiit uz garantiju, shie atbild, ka uz amiishim garantija nedarbojas, bet varot braukt arii ar mikliem amiishim....nu nezinu vai taa bija profesionaala atbilde...

Visumaa taads apraksts man sanaaca par opel Merivu.

Bet Colt braucot nedeelju, ir nobraukts aptuveni 1100km, tika jau veikta pirmaa bezmaksas apkope, kur opelim taadas nav, vismaz man taada nebija. Iet lieliski, degvielas pateerinjsh pilseetaa drusku paari 8l, bet veel iebrauksies un noteikti kritiisies. Viens juutams miinus ir mazais bagaazjnieks saliidzinaajumaa ar Merivu, bet par cik ir transformeejami seedeklji, tad to var kaut kaa kompenseet. Pagaidaam neko daudz pastaastiit par Coltu nevaru, jo maz ir braukts...peec gada vareeshu dod izsmeljoshaaku atbildi

Blee, riktiigs opelis

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ksneps

Jā, pārdevu 21.janvārī. Tagad esmu bez auto. Vienu dienu, kad bija daudz darīšanu, īrēju 1995.gada Mazda-323F.

Kad tiksi pie jaunā auto, tad pastāsti kā patīk, vai ir tas ko gaidīji.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja: Ksneps

Jā, pārdevu 21.janvārī. Tagad esmu bez auto. Vienu dienu, kad bija daudz darīšanu, īrēju 1995.gada Mazda-323F.

Kad tiksi pie jaunā auto, tad pastāsti kā patīk, vai ir tas ko gaidīji.

Jā, pastāstīšu.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja:

sebs rakstīja:

Jorens rakstīja: ir ir

Joren paardod man savu Corru par 1000LVL

njem

Sakraashu naudu, mosh panjemshu, ja komplektaa dosi labus R16 lietos diskus ar iznesumu J7, kaa minimums

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Vakar biju uz 30K apkopi Merivai.

Nomainīja filtrus, 2 spuldzītes, priekšējos b/Klučus/ eļļu.

Izmaksas Ls 151.00

Viens no pirkstiem sāka grabēt , bet to ieteica mainīt, kad garantija ies uz beigām, jo varot mainīt tikai vienu reizi.

Bija probza ar temperatūru, kā ir zem 0, tā vairāk par 75-80 oC nekāpj. Pārbaudīja termostatu, viss kārtībā, teica ka tā normļa parādība MERIVAI, jo liela būda, mazs motors, visam siltuma nepietiek.

Tā lūk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja:

Viens no pirkstiem sāka grabēt , bet to ieteica mainīt, kad garantija ies uz beigām, jo varot mainīt tikai vienu reizi.

Laikam Tev Meriva darba auto un acīmredzot Tu nesaudzīgi brauc pa bedrēm, ja tik ātri stūres pirksti grab.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Lietoju Merivu mēnešus divus - Darba auto.

Komplektācija protams visplikākā.

Jonkee

Jā, tā jau es domāju - redz, kur teici, ka tas ir darba auto. Nobraukums Tev viņam liels - septiņarpus mēnešos 30 tūkstoši km.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Izturīgas mašīnas ražoja līd max 90-to gadu vidum

vēlāk saprata - ja nelūzt - tātad nepērk jaunas, kaut kas ir jādara - jāsāk ražot neizturīgākas mašīnas, tādas, kas cik-necik iztur ~ 3-5 gadi lietošanas vai 100 - 120 kkm... (lasi operatīvā līzinga nobraukumu) un tad lai kaut izjūk...

secinājumus izdari pats!

Neskatroties, ka tavs iepriekšējais vāģis bija klasi augstāks, tas tomēr bija neproporcionāli izturīgāks...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex

Jā, šādus secinājumus par izturības samazināšanos nākas dzirdēt... Tas ir rūgti...

Par to izturību... 2001.gada vasarā sanāca vienu diennakti izīrēt 1983.gada Audi-100 ar automātisko ātrumkārbu. Šis auto, kaut toreiz 18 gadus vecs, bija ārkārtīgi labi saglabājies - likās praktiski kā jauns.

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

Jorens rakstīja:

sebs rakstīja:

Jorens rakstīja: ir ir

Joren paardod man savu Corru par 1000LVL

njem

Sakraashu naudu, mosh panjemshu, ja komplektaa dosi labus R16 lietos diskus ar iznesumu J7, kaa minimums

Ko veel iemest? audio speeciigu, ko veel?

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja:

Viens no pirkstiem sāka grabēt , bet to ieteica mainīt, kad garantija ies uz beigām, jo varot mainīt tikai vienu reizi.

Tā lūk.

kas tad tā pa h....? uz jaunu pirkstu garantiju nedod? ja paši maina?

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Garantiju dod, bet pirkstu var mainīt tikai 1 reizi garantijas laikā.

Ja noplīsīs otreiz, tad vairāk nemainīs.

P.s. Pofig , ka darba auto, nebraucu pa bedrēm, un izturos kā pret savu auto, jo neviens cits ar to nebrauc.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Izturīgas mašīnas ražoja līd max 90-to gadu vidum

vēlāk saprata - ja nelūzt - tātad nepērk jaunas, kaut kas ir jādara - jāsāk ražot neizturīgākas mašīnas, tādas, kas cik-necik iztur ~ 3-5 gadi lietošanas vai 100 - 120 kkm... (lasi operatīvā līzinga nobraukumu) un tad lai kaut izjūk...

secinājumus izdari pats!

Neskatroties, ka tavs iepriekšējais vāģis bija klasi augstāks, tas tomēr bija neproporcionāli izturīgāks...

ar piezīmi - tas attiecas uz vācu auto!

ar japāņu automobiļiem ir tieši otrādāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Redz, kur iekš mobile.de Meriva ar vislielāko nobraukumu - 23 mēnešos 150 tūkstoši km:

www.mobile.de/... ~BmSB11LsearchPublicJ1138981985A1LsearchPublicD1100CCarW-t-vctpLtt~BmPA1A1B20A8%81X-t-vCaMiMkQuSeVb_X_Y_x_yetmisO~BSRA6D1100B16E19000AGCPKWHinPublicA2A0A0A0FDieselE90000A0/cgi-bin/da.pl?sr_qual=G&top=1&bereich=pkw&id=11111111194415830&

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

klau, VWfans, kad Tu pirki/pasūtīji savu merivu, kur to darīji? adam jeb hansa? kāpēc jāgaida tik ilgi; uz vietas šiem arī ir kādi auto? cik var un vai var nokaulēt no cenas?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..38
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti