Kādas atsauksmes par City Bee auto koplietošanas platformu?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kaut kā tagad mazāk redzubCity bee auto ielās, kā pārklājums.

Kādi plusi, kādi mīnusi!

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Sūds. Bieži nestrādā, bieži prasa atjaunot tiesības...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas tieši nestrādā? Aplikācija?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Jā. Piektdien pie Šmerļa ielas vējstiklu servisa vajadzēja. Boltam nekā tuvumā nebija (tuvākais 20 minūšu gājiena attālumā), bet stāvēja viena CityBee mašīna. Ieeju aplikācijā, paziņojums - ir tehniskas problēmas (vai kas tml), sazinieties ar atbalstu... Telefonu, kur zvanīt "atbalstam", tā arī neatradu. Beigās paveicās un ar 4. piegājienu dabūju taksi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Es jau citā topikā rakstīju. Atjaunot tiesības man vispār ne reizi nav prasīts, bet aplikācija mēdz uzkrāties, tas tiesa. Īpaši kaitinoši ir tad, kad tu esi nonācis galā, bet aplikācija ir uzkārusies un rāda, ka tu pat neesi uzsācis braukt, arī aizslēgt mašīnu neļauj. Tad nu stāvi pie mašīnas un gaidi, kamēr pārstartēsies. Visādi citādi pretenziju nav, lai gan vienai man zināmai juridiskai personai ar viņiem bija milzīgs kašķis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Lai nebūtu galīgi "vissirslikti.com", varu vienā ziņā arī paslavēt. Bija gadījums - atstāju CityBee mašīnu piektdienas rītā pie darba un aizmirsu pabeigt braucienu. Pirmdienas rītā zvana no CityBee - tā un tā, jūs tur neaizslēdzāt auto un nepabeidzāt braucienu. Es viņam arī pateicu, ka jā, lohs, aizmirsu... Darbinieks saprata un pats piedāvāja man ieturēt nevis par visām 3 dienām, bet par kaut kādām tur stundām (vai dienu) 15 euro...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti