SAAB 96

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Jamais auto rullee!!!

Iipashs paldies An2 par sgadashanu un AN2 un ZZ par uzkljileshanu daudzmaz lietojamaa stavoklii!

 
1 2 3 4 5
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Tagat tik kokvilnas cimdus rokā un uz priekšu! Sajūta jau kapitāli laba šitādu liekot kopā!

iipasji ja uzrauj shviiku

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: nu ja es buutu izveeleejies perlamutreni kraasu, tad.... bet beigaas sagribeejaas, lai buutu origjinaalaa kraasa... pagaidaam virsbuuvse sastaav no 9 atsevishkjaam daljaam

vo losis..... a ko darīji tajās vietās, kur oriģinālā krāsa zem 12 vēlāk uzkrāsotās krāsas slāņiem nebija saglabājusies???

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Mans 96 arī tiek gruntēts un februārī-martā iegūs jaunu seju......

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bizenajs rakstīja: nu ja es buutu izveeleejies perlamutreni kraasu, tad.... bet beigaas sagribeejaas, lai buutu origjinaalaa kraasa... pagaidaam virsbuuvse sastaav no 9 atsevishkjaam daljaam

vo losis..... a ko darīji tajās vietās, kur oriģinālā krāsa zem 12 vēlāk uzkrāsotās krāsas slāņiem nebija saglabājusies???

Tev tak teica...saārstē galvu,ķertais!

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

A mans...a mans 96 gaida rindu pie meistariem...vēl tikai tiks izjaukts..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

spainis rakstīja: Tagat tik kokvilnas cimdus rokā un uz priekšu! Sajūta jau kapitāli laba šitādu liekot kopā!

iipasji ja uzrauj shviiku

Kaut kādā moto raidījumā rādīja, ka ietin politilēna plēvēs, lai mazāk sasmērējās un noskrāpējas pie salikšanas, varbūt noder šāds padoms

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

ursis rakstīja:

spainis rakstīja: Tagat tik kokvilnas cimdus rokā un uz priekšu! Sajūta jau kapitāli laba šitādu liekot kopā!

iipasji ja uzrauj shviiku

Kaut kādā moto raidījumā rādīja, ka ietin politilēna plēvēs, lai mazāk sasmērējās un noskrāpējas pie salikšanas, varbūt noder šāds padoms

es jau ar rakstu,lai uzmanaas ! lai klaaj dekjus segas utt.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Laba doma tā arī darīšu....

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ir tāda plēve ar burbulīšiem iekšā, visādi teļļuki un cita sadz. tehnika nāk tādā iepakota. Ar to nolīmē un viss čiki. Bet jāuzmanās protams ir, jo skrūvdriezi izdurt cauri nav nekāda māksla.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Apsveiciens! Saliec gan tās bildes vakarā.

Baigi gaidu to brīdi, kad es ar varēšu paziņot, ka ir nokrāsots! Kāds mēnesis laikm vēl paies...

man pagaaja apaljsh gads, bet nu tas bija atkariigs no manis, jo nebija pikja, ko uzmest galdaa, tad es taa pamazaam, arii meistars pamzaam, nesteidzoties, pa vakariem metinaaja...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Mans 96 arī tiek gruntēts un februārī-martā iegūs jaunu seju......

ei, taksh zilais jau nesen bija restaureets??? citu kraasu sagribeejaas un vai esi pilniibaa izjaucis???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bizenajs rakstīja: nu ja es buutu izveeleejies perlamutreni kraasu, tad.... bet beigaas sagribeejaas, lai buutu origjinaalaa kraasa... pagaidaam virsbuuvse sastaav no 9 atsevishkjaam daljaam

vo losis..... a ko darīji tajās vietās, kur oriģinālā krāsa zem 12 vēlāk uzkrāsotās krāsas slāņiem nebija saglabājusies???

Tev tak teica...saārstē galvu,ķertais!

oplā, neatkarīgais sābists arī ir klāt

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

spainis rakstīja: Apsveiciens! Saliec gan tās bildes vakarā.

Baigi gaidu to brīdi, kad es ar varēšu paziņot, ka ir nokrāsots! Kāds mēnesis laikm vēl paies...

man pagaaja apaljsh gads, bet nu tas bija atkariigs no manis, jo nebija pikja, ko uzmest galdaa, tad es taa pamazaam, arii meistars pamzaam, nesteidzoties, pa vakariem metinaaja...

Man ar kabrīti biš citādāk. Piķis ir, bet nav laika kad ņemties. Nevienam citam dot ar negribas, jo tie metinātāji gadās visādi. Ja varu pats, tad labāk pats daru. Bet pa vakariem baigi maz var izdarīt. Bij plāns, ka līdz janvāra beigām sametināšu, bet šodien izskatās ka tas būs uz februāra beigām. Bet līdz vasarai toč būs gatavs, kaut pa naktīm!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

bizenajs rakstīja:

spainis rakstīja: Apsveiciens! Saliec gan tās bildes vakarā.

Baigi gaidu to brīdi, kad es ar varēšu paziņot, ka ir nokrāsots! Kāds mēnesis laikm vēl paies...

man pagaaja apaljsh gads, bet nu tas bija atkariigs no manis, jo nebija pikja, ko uzmest galdaa, tad es taa pamazaam, arii meistars pamzaam, nesteidzoties, pa vakariem metinaaja...

Man ar kabrīti biš citādāk. Piķis ir, bet nav laika kad ņemties. Nevienam citam dot ar negribas, jo tie metinātāji gadās visādi. Ja varu pats, tad labāk pats daru. Bet pa vakariem baigi maz var izdarīt. Bij plāns, ka līdz janvāra beigām sametināšu, bet šodien izskatās ka tas būs uz februāra beigām. Bet līdz vasarai toč būs gatavs, kaut pa naktīm!

PAC nedrīkst takš..... sargi jūzeru jūtas! te ir tādi jūzeri, kam liekas, ka visu drīkst darīt tikai pie krutajiem pazīstamajiem meistariem.....

p.n.

nu tiem, kas nejēdz 'acperi' pareizi ielikt

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Zilais bija jārestaurē, jo spārni bija pa...ļā un zem vadītāja sēdekļa kārtīgi izrējis un zem gumijām pie stikliem arī...Darba daudz, bet viņi iet....

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

eu, spaini, klau, a kur var dabuut taadu pleevi???? jabshu mozh kaads zin, kaa vinjai pareizs nosaukums jebshu kur var iepirkt???

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Bize! Šito topicu pirmo reizi ieraudzīju... ņeznal. Es te tā padomāju... Vai tu pats ar savām roķelēm to visu jauci ārā?

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaut gan ,pieļauju domu,ka tas 96 ir vienkāršs,kā 3 kapeikas...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Bize! Šito topicu pirmo reizi ieraudzīju... ņeznal. Es te tā padomāju... Vai tu pats ar savām roķelēm to visu jauci ārā?

Cik zinu, tad pats [Bizenājs] jauca, ar savām rociņā

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

pats ar savaam un Mixera rocinjaam, kopaa ar liksim pashi...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

sjanezib rakstīja: pats ar savaam un Mixera rocinjaam, kopaa ar liksim pashi...

Kas tev motorīti pārlasīja?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

sjanezib rakstīja: eu, spaini, klau, a kur var dabuut taadu pleevi???? jabshu mozh kaads zin, kaa vinjai pareizs nosaukums jebshu kur var iepirkt???

Eu, bizenaj, nezinu kur var dabūt. Droši vien kādos kantoros, kas tirgo iepakojuma materiālus. Esmu redzējis večiem garažās baigos gabalus ar tādu plēvi, tik neesmu interesējies, kur dabujuši, jo pagaidām man nav aktuāli. Kad būs aizdzīts uz krāsošanu, tad arī sākšu interesēties.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Vai šitajā sludeklī tiek domāts,ka 2 gab. pa vienu cenu?

rus.autoscout24.com/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Man vācu valodā bija 0 .

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa, par abiem, kaadreiz vaacijaa 1 bija tas pats, kas mums 5

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti