SAAB 96

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Jamais auto rullee!!!

Iipashs paldies An2 par sgadashanu un AN2 un ZZ par uzkljileshanu daudzmaz lietojamaa stavoklii!

 
1 2 3 4 5
sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

sjanezib rakstīja: eu, spaini, klau, a kur var dabuut taadu pleevi???? jabshu mozh kaads zin, kaa vinjai pareizs nosaukums jebshu kur var iepirkt???

Eu, bizenaj, nezinu kur var dabūt. Droši vien kādos kantoros, kas tirgo iepakojuma materiālus. Esmu redzējis večiem garažās baigos gabalus ar tādu plēvi, tik neesmu interesējies, kur dabujuši, jo pagaidām man nav aktuāli. Kad būs aizdzīts uz krāsošanu, tad arī sākšu interesēties.

par eu nedusmo

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

sjanezib rakstīja: pats ar savaam un Mixera rocinjaam, kopaa ar liksim pashi...

Kas tev motorīti pārlasīja?

Normunds un vinjam vien zinaami viirinji

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

A kā tu pie tāda 96tā tiki ? Skatos ,ka 96 pulks aug kuplumā.

Nesen biju aizbraucis uz TA un tur vīriņš sacīja: "Jā pēdējā laikā vecie SAABi daudz saradušies."

Liekas,ka būtu prātīgi nomainīt 900to pret 96to...

Kurš mums šo taciņu ir iemīdijis? Normunds?

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: A kā tu pie tāda 96tā tiki ? Skatos ,ka 96 pulks aug kuplumā.

Nesen biju aizbraucis uz TA un tur vīriņš sacīja: "Jā pēdējā laikā vecie SAABi daudz saradušies."

Liekas,ka būtu prātīgi nomainīt 900to pret 96to...

Kurš mums šo taciņu ir iemīdijis? Normunds?

nu pamataa jau vecaa gvarde izplata sho te viirusu.... vadonis ir Normunds

sjanezib Reģ.: 26.07.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: A kā tu pie tāda 96tā tiki ? Skatos ,ka 96 pulks aug kuplumā.

Nesen biju aizbraucis uz TA un tur vīriņš sacīja: "Jā pēdējā laikā vecie SAABi daudz saradušies."

Liekas,ka būtu prātīgi nomainīt 900to pret 96to...

Kurš mums šo taciņu ir iemīdijis? Normunds?

palasi kaadas paaris lapas atpakalj, tur ir arii paaris bildes no jaukshanas kopskatiem

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Man arī gribās... Bet liekas,ka pašam izgudrot jaunu ameriku un sākt kaut ko meklēt nav īpaši prātīgi.Labāk laikam uzticēt to lietiņu "PROFIEM" .

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

sjanezib rakstīja:

nazurbajev rakstīja: A kā tu pie tāda 96tā tiki ? Skatos ,ka 96 pulks aug kuplumā.

Nesen biju aizbraucis uz TA un tur vīriņš sacīja: "Jā pēdējā laikā vecie SAABi daudz saradušies."

Liekas,ka būtu prātīgi nomainīt 900to pret 96to...

Kurš mums šo taciņu ir iemīdijis? Normunds?

Tās bildes jau iečekoju... Zer gūt... tagad tikai tādi "sīkumi" vien palikuši...

palasi kaadas paaris lapas atpakalj, tur ir arii paaris bildes no jaukshanas kopskatiem

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ā,Bize... Te gan nav topics par kaķiem,bet ,man vajag arī kaķīti. Kur var pārtrīt tēmu?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Burbulplevi var atrast Alfa Senukai veikala

spainis rakstīja:

sjanezib rakstīja: eu, spaini, klau, a kur var dabuut taadu pleevi???? jabshu mozh kaads zin, kaa vinjai pareizs nosaukums jebshu kur var iepirkt???

Eu, bizenaj, nezinu kur var dabūt. Droši vien kādos kantoros, kas tirgo iepakojuma materiālus. Esmu redzējis večiem garažās baigos gabalus ar tādu plēvi, tik neesmu interesējies, kur dabujuši, jo pagaidām man nav aktuāli. Kad būs aizdzīts uz krāsošanu, tad arī sākšu interesēties.

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par info, jābrauc uz veikalu pakaļ plēvei...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Man vācu valodā bija 0 .

babelfish.altavista.com/...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Pārtulkoju no krievu uz angļu, tad atpakaļ uz krievu...Šausmīgi smieklīgi sanāca. teksts mainās acīm redzot..

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja: Ā,Bize... Te gan nav topics par kaķiem,bet ,man vajag arī kaķīti. Kur var pārtrīt tēmu?

oi, tikai tagad pamaniiju, ka jautaaji....

zvani divi devinji divi triis septinji divi triis devinji... parunaasim

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Pārtulkoju no krievu uz angļu, tad atpakaļ uz krievu...Šausmīgi smieklīgi sanāca. teksts mainās acīm redzot..

tev vajag paņirgāties vai apmēram saprast, kas tur rakstīts????

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Ņirgāties neviens nebija domājis, bet tulkojot mazliet uzjautrinājos...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Piešķilts! Salipis! Atlipināts!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Piešķilts! Salipis! Atlipināts!

ir lietas, kas nemainaas

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti