iAuto redakcijas satraukums kā reiz sakrīt ar G punktiem.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
iAuto redakcijas satraukums kā reiz sakrīt ar G punktiem.
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Neesi sapratis kā tā aplikācija darbojas, nekādu tiešo kontaktu nav. support.google.com/android/answer/9888358?hl=en
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Tā viņa nestrādā. Nosūta vien tiem ko satiki pirms tev atklāja.
Te kāds jau rēķinājis un mērijis - electronics.stackexchange.com/questions/414535/considering-power-loss-in-a-simple-series-connection-due-to-cable
Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19
Viens uz Gobzema partiju laikam sataisījies.
Tēma: Sarežģīta lieta ?
Jā civillikums mums novecojis, ka mutisks līgums arī ir līgums, tā it kā mums vēl puse būtu analfabēti. Vecmamma bija no 30. gadiem saglabājusi savu pirmo darba līgumu, kas rakstīts uz noplēstas rūtiņu lapas stūra, "Pieņemu A.B. par ganu. Datums paraksts". Tik vienkārši. Bet nē mums joprojām iespējams apgalvot ka pārdevu bez līguma. To derētu kriminalizēt, ja atzīsti ka esi ko pārdevis auto vai ko līdzīgu bez līguma tad ķurmī iekšā.
Tēma: Sarežģīta lieta ?
Ir pagājis tikai mēnesis, tā kā drusk par ātru celt trauksmi, bet jā poliči ir jātrobelē citādi būs kā parasti vainīgaie nav noskaidrots kaut tan nav nozīmes ja ir zināms ar kuru auto tas nodarīts. Policijai ie cits mērķis atrast subjektu, bet OCTA gadījumam puetiek ar objektu. Tur tiešām prasās būt iespējai policijas dabūt starpziņojumu par neapstrīdamiem faktiem, lai talāk muļļajas paši negaidot gadsimta izmeklēšanas beigas.
Tas jau Pļurkt regulāri pašapmierinās pats ar sevi. Tipa viņam ir "profila zaglis" un tad ar sevi izrunājas.
Tēma: Akumulātoru lādētājs
Vienā vārdā to sauc par jaudu P=U x I Kā tu tur lodē nezinot Oma likumu...
Tēma: Akumulātoru lādētājs
Telefona lādētājus tā nodedzināju eksperimentējot, tā kā nevar vis. Ja vēl dažādās rozetēs iesprauž var arī ar lielāku sprieguma starpību norauties.
Tas moš vasarā kad arā neizturamie +20°C ![]()
Lielbritānijā sēzot savās mitrajās un pelējuma sēnes pārņemtajās mājās nebrīnītos, ka tas ir riskanti. Sēdēt mājās jau nenozīmē tur ieslēgties, ārā iziet drīkst. Bet vispār ar gaisa kvalitātes normām telpās Anglijā un Īrijā ir zem jebkuriem standartiem, sliktāk kā pie mums. Atceros Dublinā viesnīcā, kas agrāk bijusi cietoksnis vai pils ievācoties uzreiz ierubīju AC lai izdzītu mitrumu. No rīta dodoties brokastīs atkal ieslēdzu, bet ko tas deva atgriežoties istabene apkopjot numuriņu to protams izrubījusi un atrāvusi logu vaļā, februārī kad ārā līņā un vētra tuvojas. Paši sevi mēģina piebeigt. Un tas atkārtojās arī pec dienas, bezcers ieskaidrot.
Drizāk drošinātājs, bet nu jocīgi ka uz viena drošinātāja airbag un logi.
Tēma: Kas notiek?
Vēl jau var pārsūdzēt, ir nekorekti norādīts ka tas ir OCTA gadījums, kaut izmaksāts no KASKO. Tas gan neko nemainīs, bet tiks pie labota sprieduma.
》Toties viņu nupat aizvakar aizizolētais Premjērs esot jau gandrīz izveseļojies. Nespēj to teātri nospēlēt līdz galam 14dienas sēdēt slimnīcā par grūtu tāpēc jāizspēlē drīza izveseļošanās.
Tēma: Kas notiek?
KASKO tiktu izmaksāts arī ja pati būtu stabā ieskrējusi kāds tam vel sakars ar šādas, kā teici, salīdzinoši mazas summas piedzīšanu regresa prasībā. Vēl jo vairāk tad jāvērtē kā zaudējumi radušies. Izskatās BTA atrada veidu kā uzvārīties dubultā, saņem gan prēmiju, gan vēl regresu šaubīgā situācijā. Jaizvazā BTA publiski, lai pabojā vismaz reputāciju, tās kapeikas lai dārgi maksā.
Kultūras īpatnības. Tas pats WHO angliski izplata, ka tautas medicīna nelīdz, bet Mandarīnu valodā tas punkts izņemts arā. Tas pats ar tiem tirgiem kapēc slēgt ja tikai reizi 20 vai 100 gados tas notiek, neies taču kultūru mainīt un taču tik lieliski tika galā tas ka aplaida visu pasauli komuņagām jau pofig.
Neslēdz, jo tagad iekšējam patēriņam Ķīnā uzlikta jauna plate, pie vainas vīrusa izplatībā esot svešinieki un iebraucēji, to tagad izolē. Sevišķi tiek turēti aizdomās melnādainie. Tā kā pelnu kaisīšana sev uz galvas nav ĶKP partijas interesēs un ir atrasts ārējais ienaidnieks ASV un Austrālija.
Zinātniska izcelsme tam diezvai, jo bioloģiskos ieročus radīt bezjēdzīgi, kā redzams tiek skarti visi. Aizliegums kā reiz ir nemeklēt avotu, ne jau pārtraukt vīrusu pētījumus. Jautājums gan ir, kur pazudusi "Huang Yanling" un kāpēc tiek dzēstas visas pēdas par to ka strādājusi Uhaņas laboratorijā. Tā migla sāk izklīst un Ķīnas mēģinājumi saglabāt seju mazāk iespējami. Tāda kā Černobiļa 2, slavējiet varoņus, bet neuzdodiet jautājumus kāpēc tik smagas sekas.
Nē vajadzēja uz 110km/h lidot tad toč būtu izprucis, vēl labāk ja vispār uz moča nebūtu sēdies
Citā video arī izskaidro to 50% lēcienu, jo ukazs dakteriem bija sākumā noradīt samazinātu saslimušo skaitu, tā kā laikam Ķīna nebūs tā no kā ņemt piemēru. Saslimšanas tempa līkni gan tas neietekmēja un tā sakrīt ar citām valstīm tā kā laikam dalīja ar divi ne tikai saslimušo, bet arī testēto skaitu. Tagad vēl izdots iekšējs aizliegums Ķīnas zinātniekiem pētīt vīrusa izcelsmes vietu, tad jau būs vien Uhaņas vīruss nevis ASV. Koroč tiek darīts viss lai Ķīna nezaudētu seju pasaules acīs kaut tagad ar seju dubļos. Tik vienalga tas neattaisno citu valstu sākotnēji pasīvo reakciju.
Ķīna tiešām sākumā slēpa covid izplatību kā jau totalitarā valstī pieņemts un arī talkā nāk kultūras īpatnības. Info no cilvēka kas dzīvo vairāk kā 10 gadus Ķīnā - youtu.be/VLp8CHeKQkI
Viens lohs pievelk citus lohus kā redzi.
Un kas tieši ir nepamatots? Pulcēsanās ir aizliegta. Šeit arguments tāpat kā agresīvajiem braucējiem(auto,moto), maucu pa pretējo joslu, jo nevienam netraucēju. Nē nu protams netraucē kamēr visi tā nesāk darīt. Piemēram aizliegums apdzīt uz pārbrauktuvēm arī taču ir nepamatots.