Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ziemas riepas

Tieši tā, tā ir laimes spēle. Plaisas ir arī riepu bortu iekšpusē un visām bija vienādi tā kā tas nav no apmalēm. Klibo kvalitāte.

Tēma: CSDD no 2020. gada vairs neveiks automašīnu tehniskā stāvokļa kontroles

>CSDD nav pārāk liela interese izbrāķēt CSDD neko neizbrāķē, bet gan Auteko, kurš ir pietuvināts CSDD. CSDD interese ir saglabāt mafijas karteli.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Mēs laikam skatāmies divus dažādus video.

Tēma: Ziemas riepas

Es braucu ar rudenenēm.

Tēma: Ziemas riepas

Rudenenes ir jāmontē.

Tēma: Ziemas riepas

Pa lielam izvēle vienalga ir bezradžu/radžu riepas viss pārējais ir mārketinga triki. Ko dod jaunu riepu testi ja nobrauktai riepai un uz balkona gadi nostāvējušām ir pilnīgi citi rādījumi. Arī lietotāju pieredze ir anekdotiska pieredze, jo tas ir dikti subjektīvi, ne zini ar kādu spiedienu riepās vizinās ne vai savirze kārtībā. Pa lielam labāk viduvēja riepa kas ir vienādi slikta visos apstākļos. No saviem novērojumiem varu gan teikt, ka neiekrītiet uz reklāmu un nekādā gadījumā neņemiet Sailun (suņ fuņ čaiņ) riepas, tām borti atslāņojās tā it kā ar nazi sagraizītas.

Tēma: Tukšgaitas apgriezieni.

Jāskatās ko rāda temperatūras devēji, moš kompis domā ārā -40°C

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Tava skola, kas lielāks tam priekšroka.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Nav tur divu joslu, joslu skaitu nosaka auto platumi.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Tur nebija priekšā esošais, bet gan blakus esošais. Tas ka mocis mazāks nenozīmē ka tam var braukt priekšā, jo redz vieta ta ir. Bet tā kā mocis neiebrauca pretējā joslā tad pie apsteigšanas ir labās rokas likums. Ja nu vienīgi pierāda, ka nav ieņemts kreisais makējais stāvoklis.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Kā mikriņš var būt vainīgs, ja viņā ieplēsa tājā pašā joslā braucošais, braucot at atļauto ātrumu mocis sen jau nobremzētu, bet tā kā slimo ar vernomismu tad cerēja ka priekšā braucošais izzudīs.

Tēma: Tukšgaitas apgriezieni.

Un pie OBD pieslegt slabo vai arī tas auto ir Žigulis?

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

Viens nepalaida no pieturas otrs nepārliecinajās ka viņu laiž tā kā abpusēji.

Tēma: Nu ! Kurš vainīgs ?

50/50. Apdzīšana tur nav.

Tēma: Citybee pieredze

Mērķauditorija laikam ir jaunieši, nez kādam izmisumam būtu jābūt lai tajos pārvietotos.

Tēma: Palīdziet atjaunot datu lapu

Nav jau Ukrainā ne pirmais ne pēdējais auto no lv tā ka cik tur tā darba nokopēt kādu līdzīgu pasi. Bet vispār maz ticams ka grib pārreģistrēt, jo tad jāmaksā nodoklis, parasti braukā nepārreģistrējot ar leišu vai lv numuriem.

Tēma: Zafira eļļas lampiņa

Zem lampiņas(ekrānā?) uzraksts neparādās?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nebarojiet trolli Raimondu SadoMazo

Tēma: Insignia

Izskatās ka no rūpnīcas Opel jau liek lietotu kārbu.

Tēma: Insignia

Kāds ir tava auto kārbas kods?

Tēma: Insignia

Šī nav līdzīga problēma? insignia-drivers.uk/threads/22067-Automatic-Gearbox-(AF40)-problem-on-2011-sri-160hp-108k-miles-gutted!?highlight=automatic

Tēma: Insignia

Varbūt tomēr aizbraukt pie spečukiem pirms kārbai čau.

Tēma: Run flat parasto vietā

Tas nav rādītājs, jo tās ir mašīnas kas palika, daudzas izbrauca cauri un aizbrauca. Tā kā ir kāds vienojošs faktors vai faktoru kopums kāpēc tās uzsita un palika.

Tēma: Run flat parasto vietā

Tad jā, precīzi pa kanti trāpīts. LVC jau teiks ka kāds no kartupeļu lauka to tur uzmeta.

Tēma: Run flat parasto vietā

Līdzētu to riepu piepumpēt tad arī nesaliektu disku vai arī braukāji jau ar pustukšu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti