Ziemas riepas

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003

vai kāds var pateikt cik labas ir šis ziemas riepas? G-FORCE WINTER www.rvt-riepas.lv/... - cik vinas ir ekonomiskas, klusas un cik mikstas vai cietas?

 
1 2 3 4 5 6
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

aizejošais rakstīja: Raun tās naglas ārā, ja es Piebalgā mierīgi ar vissezonenem, tad tev tur pie jūras tās vajadzīgas kā leitim igauņu valoda

Viss ir tieši otrādi. To galu noteikti ka tīra pašvakāk, un siltās jūras tuvums nodrošina daudz biežāku T staigāšanu ap nulli, kad viss apledo un atkūst sasalst.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Iepriekšējos gadus braucu ar Yokohama Geolandar I/T-S, kas ir mīkstās riepas. Ļoti patika, izņemot uz plika ledus, kas loģiski bezradžu riepai.

Tagad nomainīju mašīnu un komplektā nāca Bridgestone Blizzak LM005, kas ir cietākas par iepriekšējām. Redzēs, kā būs. Patreiz uz sausa asfalta vispār nejūt atšķirību no vasaras riepām.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

Šodien nomainīju vasaras riepas. Tieši laikā ar pirmo sniedziņu. Labi ka līdz maiņai mazām ka 500m.

Pasūtīju Conti Viking Contact 6 par saldu 89€/gab jau mēneša sākumā, lai nav tik saldi, tad ražošanas gads bija 2016.

Aizbraucu uz maiņu un sorry nav atvestas. Paņēmu kas uz vietas Triangle WinterX TW401 šā gad par 107€/gab + bezmaksas maiņa.

Sajūtas pēc pirmajiem pāris km uz svaigi noblietēta sniedziņa ir patiešām patīkamas. Gumija mīksta, abi uzņem ātrumu un bremzē, arī likumos nejūtu, ka spīdētu. Jāpagaida biezāks sniegs un ledus. Jau tagad sajūtas labākās kā ar jaunām Yokohama.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Jā, par trijstūriem arvien vairāk labu atsauksmju dzird. Man arī pagājšziem uz kablukam priekšā stāvēja. Mīnusos bija ļoti OK, toties plusos lietus laikā aplī gandrīz taisni aizbraucu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
5 0 Atbildēt

Nē nu prīmā stāsts, pasūtīt kontikus, to vietā dabūt krietni dārgāku ķīnīzieri un par to priecāties

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Ja jau bez sniega un ledus diez kas nav, tad nu laikam nebūs nekas izcils patiešām.

Pirmais sniega tests izturēts godam. Pat negaidīti labi un pārliecinoši. Mēģināju: paātrināties, bremzēt, paātrināties likumā un cauri slapjā sniega pļurai. Pilnīgi nevienas negatīvas piebildes. Lētā Ķīnas no brand riepa

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Vai vieglajām piekabēm 750kg vajag ziemas riepas, tās obligātas?

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Iepriekšējos gadus braucu ar Yokohama Geolandar I/T-S, kas ir mīkstās riepas. Ļoti patika, izņemot uz plika ledus, kas loģiski bezradžu riepai.

Tagad nomainīju mašīnu un komplektā nāca Bridgestone Blizzak LM005, kas ir cietākas par iepriekšējām. Redzēs, kā būs. Patreiz uz sausa asfalta vispār nejūt atšķirību no vasaras riepām.

Tas Blizzak bija mans favorīts krietnu laiku, līdz vienreiz nopirku pavecas - bija negaidīti cietas. Liekas, ka pat gads nebija nekas krimināls, bet nu ļoti bailīgi cietas. Pirms tam lietotās bija fanastiski labas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uzglabāšanas apstākļi riepām bijuši dranķīgi, droši turēts kaut kur kur karsts vai saule.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Gan jau ka tā, bet starpība bija krimināla. Jaunajam auto ir virsū Hankook icept. Nu nekā jauka. Bet tas gan jau ka dēļ sportiskā jutilitī figūras

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Varbūt tās ir atjaunotās???

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

topinamburs rakstīja: Jā

Nopietni? A kur tas rakstīts?

AntyanF Reģ.: 28.11.2022
0 0 Atbildēt

Es pērku riepas tikai no [url]https://srots.lv/[/url]. Man ļoti patīk šis pakalpojums un tā garantijas nosacījumi

AntyanF Reģ.: 28.11.2022
0 0 Atbildēt

Es pērku riepas tikai no srots.lv/. Man ļoti patīk šis pakalpojums un tā garantijas nosacījumi

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 2 Atbildēt

wons rakstīja:

topinamburs rakstīja: Jā

Nopietni? A kur tas rakstīts?

Nenopietni.

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

Atbilde no CSDD-Piekabēm nevajag ziemas riepas.

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Kautkas pazudis tulkojumā, vasarā vajag 1,6mm, par ziemu likumā nekas nav teikts

Veselais saprāts gan saka ka kautkādu M+S jau nu gan vajadzētu, vēljovairāk ja piekabe ir ar bremzēm.

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 1 Atbildēt

tieši tā

riepām jāatbilst laika apstākļiem un ceļam, neatkarīgi no datumiem

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Nav taisnība. Laika posmā no 01. decembra līdz 01. martam var būt laika apstākļi un ceļa stāvoklis, kuram atbilst vasaras riepas, bet tās neatbilst pēc datumiem. Jautājums ir juridisks. Savukārt vilkt piekabi pa apledojušu ceļu - tas jau ir saprāta jautājums.

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Mans jautājums CSDD (15.11.2022.)

"Vai vieglā auto piekabei ar pilnu masu līdz 750 kg ir nepieciešamas ziemas riepas laika posmā no 01. decembra līdz 01. martam?

Ministru kabineta noteikumi Nr.279, Rīgā 2015.gada 2.jūnijā (prot. Nr.27 35.§) Ceļu satiksmes noteikumi

219. Laikposmā no 1. decembra līdz 1. martam automobilim un autobusam, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 t, jābūt aprīkotam ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos.

Par piekabēm nekas nav teikts."

Atbilde: "Labdien!

Par riepu protektoru dziļumu no 1.decembra līdz 1.martam:

Minimālais dziļums 4 mm – transportlīdzekļi ar pilnu masu līdz 3500 kg (piemēram, vieglie automobiļi);

Minimālais dziļums 3 mm – autobusi;

Minimālais dziļums 2 mm – transportlīdzekļi ar pilnu masu virs 3500 kg;

Minimālais dziļums 1,6 mm – piekabes.

Ņem vērā – ja vēlies aprīkot auto ar radžotām riepām, tad tām ir jābūt uz visiem riteņiem!

www.csdd.lv/jaunumi/sagatavojies-tumsajam-un-slidenajam-laikam

Ar cieņu,

Daina Gārde

VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija"

Liepājas klientu apkalpošanas centra

Transportlīdzekļu vadītāju eksaminācijas inspektore

www.csdd.lv"

Daina Gārde uz jautājumu man neatbildēja.

Vai Tev ir konkrēta atbilde un tās autors?

wons Reģ.: 26.07.2017
0 0 Atbildēt

22.11.2022

Labdien!

Piekabes no 1.decembra nav obligāti jāaprīko ar ziemas riepām. Tehnisko apskati un piedalīties ceļu satiksmē visu gadu drīkst arī ar vasaras riepām.

Ar cieņu,

Tehniskais departaments

VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija"

Tālr: 67025734, 67025735, 67025708

TKSI@csdd.gov.lv

www.csdd.lv

S.Eizenšteina iela 6, Rīga, LV-1079

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Paldies. Es arī šodien saņēmu līdzīgu atbildi (pat divas) no kvalifikācijas departamenta.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem, laikposmā no 1. decembra līdz 1. martam ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos jābūt aprīkotam tikai automobilim un autobusam, kura pilna masa nepārsniedz 3,5 t.

Piekabei ar pilnu masu līdz 750 kg netiek klasificētas ziemas vai vasaras riepas, jābūt vienādām un minimālais protektora dziļums 1.6 mm

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Rakstot komentāru rindu atstarpes bija normālas...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Vilku sestdien divaseni ar vasarenēm. Katrā aplī jamā gāja driftā. Prikolīgi

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Tukšu vai ar kravu? Domā, ka ar ziemenēm būtu labāk?

feciic Reģ.: 09.05.2008
4 0 Atbildēt

Dalbajobs pieteicās

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Ar kravu gan. Nu noteikti būtu labāk ar ziemenēm. Man tās vasarenes ir energy saver. Vnk slēpes))))

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Experti reku dikti sarosījušies, laikam būs īAuto salasījušies ;p

02.12.2022 17:36 ...Eksperti domnīcā rosina noteikt stingrākas prasības ziemas riepu lietošanā. ..šie jautājumi būs dienaskārtībā arī 9. decembrī gaidāmajā Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē, kuru vadīs satiksmes ministrs (Tālis) un (/vai) iekšlietu ministrs Kristaps.

Raksts turpinās pēc reklāmas. ;p

..Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Juris uzsvēra, ka ir vērts sākt diskusiju par ziemas riepu lietošanas periodu, un varbūt obligātu ziemas riepu lietošanas periodu vajadzētu noteikt no 15. vai pat 1. novembra. Jā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

Varēja vnk uzlikt obligāto no novembra un miers. Citādi tāds stulbs un slidens tas traktējums

sabcat Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

feciic rakstīja: Dalbajobs pieteicās

Paskaidro lūdzu!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti