zip.lv/lv/show/transports/vieglie-auto/?i=3543303 šitais ir labs sludeklis.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
zip.lv/lv/show/transports/vieglie-auto/?i=3543303 šitais ir labs sludeklis.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Iepriecina ceļš P62 Madona-Krāslava. Maza satiksme, nav vienmuļu taisnu posmu, labs segums ar maziem izņēmumiem. Arī nesatiku nevienu(!) pajoliņu pa ceļam, ne kāds vilkās, ne ārprātā skrēja kaut kur. Tīrā idille!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Kad ir intensīva satiksme, tāda apdzīšana, lai cik tā nevainīga liktos pašiem apdzinējiem, pamatīgi traucē visu satiksmi - tieši to tu novēroji. Apdzīt tādā satiksmē ir ne tikai neētiski - apdzinējs tikai traucē tiem, kas viņa dēļ ir spiesti 'raustīties', bet arī neko daudz nedod laika ziņā. Svētdienu pēcpusdienās, kad satiksme sabiezē visiem braucot mājās, no apdzīšanas vajadzētu izvairīties.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Arī tāpēc ir vēl un vēreiz jārunā, lai CSDD lukstiņi saprot, ka tirgu tiešām vajag atvērt, nevis pārdalīt pīrāgu tajās pašās sastāvdaļās. Pie izpisējrūķīšiem neviens nebrauktu, ja turpat blakus būtu sakarīgs kadrs.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kad izvilksi savu pārgudro IT pieri no (naftas) smiltīm, tad padomā vēlreiz, nevis atgremo savu mantru vēl un vēl. Pat stingrie ogļu poļi griež savu tankeri citā virzienā www.power-technology.com/news/poland-plans-major-investment-renewable-nuclear-energy/
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Neatceros ne reizi, kad man būtu mēģinājuši piesiet neeksistējošu divnieku. Arī 30 gadus veciem auto. Arī ne reizi, kad man nebūtu pienācīgi izskaidrots, ja bojājums ir. Laikam TA stacijas un to personāls ir dažāds. Esmu bijis Rīgā, Siguldā, Cēsīs un Valmierā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
jā, troļļošana ir tava specialitāte. www.energy-storage.news/news/amid-californias-heatwaves-and-fires-worlds-largest-battery-project-is-bein ne tikai elektrostacijas, Kalifornijā būvē baterijas, jo saules un vēja ir tik daudz, ka nav kur likt.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Dacijai vnk piespiež pogu ilgāk un intervals atiestatās.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
saprotams. Ja jāuzlādējas lielceļu dārgajos elektroštepseļos. Sparotiet, aritmētika ir tāda: ja ir pislonis, kas ir ar mieru iztērēt summu x par savas pakaļas pārvietošanu, tad no kapitālista viedokļa ir dumji no pisloņa paņemt summu x-y, kur nu vēl piemēram x/y! Tāpēc un galvenokārt tāpēc, kad piemēram, pirms gadiem pieciem, ieliku excel tabulā izmaksas benzīna golfam, dīzeļa golfam, un elektrogolfam izdalot uz 5 gadi vidējās izmaksas par km bija -+ vienādas. Kur viens vinnē pirkuma cenā, bet zaudē degvielā, tur otram viss ir... otrādi. Pēc šādas loģikas tie, kas agrāk pirka benzīnvāģi par 25-30 tūkst, tagad mierīgi pirks elektrovāģi par 35-40 - un tur arī ir VW ID3. Un arī Tesla 3. Un vēl liela daļa pārējo.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tu domā ka katram Rīgas iedzīvotājam pienākas tiesības piebraukt un novietot savu auto tieši pie durvīm? Visiem vietas pietiks? ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tad barosi visādus skruvetajus un Rez. Daļu tirgotājus. Lai veicas
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tādos apstākļos jāizvēlas 2014 gada Dacia ![]()
Šodien pirmo reizi izmēģināju to Zoju. Mašīnas un pakalpojuma ērtuma ziņā - ir pat ļoti ok. Izmaksas - nu tā, nevisai. Labāk būtu ar taksi braukt, cena +- būtu tā pati, varbūt pat lētāk (apm 40 km, samaksāju ap 25 eiro) bet pašam nav jāstūrē, un nav jāriskē ar savu 300 eiro pašrisku. Zoja varēja būt drusku mīkstāka Rīgas aku vākiem un ielām 1/2sabrukuma stāvoklī.
Par aizliegumu - tas ir iespējams, bet par piemaksām, ja tās nav atšifrētas, ir tikai kopējā summa? Cik liela atšķirība ir par +- minūti?
Jā, tir nomas notrikumi ir pajēli 7.9.8. Nomnieks Transportlīdzekļa nomas pakalpojuma laikā neievēro ceļu satiksmes drošības noteikumus kas ir tie drošības noteikumi? Vienkārši CSN, domājams. Tādas cenu piemaksas nekur nemana. No kurienes info?
jautājums nav man, tā ir tīri tehniska un apspriežama tēma. Pieļauju, ka var līdzīgi kā līdz šim, piešķirot t,s, soda punktus, kas summā rada priekšnoteikumu(s)
tūliņ atnāks Bradypus un izstāstīs, ka komunisms savā briesmīgākajā formā iestāsies, kad tādi ļaudis kā Tu pats izvēlēsies sev uzlikt rokudzelžus (lasi - melno kasti mašīnā):D Bet es pilnīgi piekrītu, ka melno kasti būtu jāuzstāda tīši ļaunajiem pārkāpējiem!
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
twitter.com/i/status/1298614119529164800 te par Krievijas autobūves faniem. Īstajiem iAuto patriotiem veltījums
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
ietaupīt 2000 un pēc tam tos atdot bankai / līzingkantorim?
Tēma: Lietots Volvo XC60
ir loģika, ja paklausās mehāniķus kas to visu saimniecību remontē ja (kad) pienāk vajadzība
Tēma: Lietots Volvo XC60
Ir tomēr ļaudis, kam tieši vienkāršākā priekšpiedziņa un nedaudz lielākais klīrenss ir tas, kas vajadzīgs, un ar ko pietiek. Piemēram, slikti tīrīti ceļi ziemā, vai vēlme braukt pa ogu/sēņu/zvejas utt vietām. 'Universālis parastais' nereti ir ar bezkaunīgi zemu klīrensu un garum garām pārkarēm priekšā un aizmugurē, kas zāļainus lauku ceļus pārvar negribīgi.
mans variants: no Verners DE - 90L parastais ledusskapis - 89.99, no Vācijas belluna.eu ķīniešu 12V kompresors - 180 eur ar sūtīšanu, vietējam meistaram 40 eur par kompresora pārlikšanu - kopā par apm 300 eur - kemperim liels 90 litru ledusskapis. (šis konkrētais gan dzīvo manā off-grid vasarnīcā, kur vienīgā strāva ir 12V)