Un kapēc neviens nepiemin xeņu taisnošanas centienus?
Un kapēc neviens nepiemin xeņu taisnošanas centienus?
Tēma: stulba valdiba
Pēdējais teikums:
Lai pieņemtu pamatotus un kvalitatīvus lēmumus šajā jautājumā, lūdzam veikt projekta sabiedrisko apspriedi un iesaistīt tajā LR autoklubus un akadēmiskās aprindas.
Un turpat jāpieprasa arī pamatojumu atteikuma gadījumā šādi rīkoties, lai to var izbazūnēt pa visiem medijiem un panākt lielāku rezonansi.
(Es ceru, ka sabiedrība (autoklubi, u.c.) nebūs kūtri un labprāt piedalīsies uzaicinajuma gadījumā. Lieka publicitāte parasti nenāk par ļaunu.)
Nevar zināt. Te jau Dexis kādu interesi izteica par to Pirmā dūksnāju...
Man te viens kekss stāstīja, ka viņam pazīstami cilvēki ir mēģinjuši piereģistrēt mervienību "Ēvalds", kas apzīmētu pēdējās 24 stundās uzņemtā tīrā alkohola attiecību pret 1 ķermeņa svara kilogramu.
Par atteikuma iemesliem vēsture klusē...
Katra īsta spamera (čatista) sapnis ir pēc naves kļūt par botu.
BLADJ...tu vari braukt cik godigi vien gribi, jefoni tapatam kaut ko izdaris...
piders kapj araa un saka, lai es nepardzivojot, tur tikai numuram bukte esot
Vajadzēja pateikt, ka, ja tu būtu vēlējies tādu buhti savā numurā, tu noteikti būtu to jau pats izveidojis. Ņemot vērā, ka tu nevēlies tādu bukti numurā, tu labprāt no uzklausītu viņa piedāvājumus situācijas risināšanā.
Man bija lielāka bilža...
Tevi zin tā Sviesta ciba?
A ko ta viņš klusē, kas tu par putnu?
![]()
![]()
![]()
Zigi Zigi, es kkur i-netā nejauši uzdūros bildēm ar to ļoteni pār šoseju, par kuru tu stāstīji. Izskatījās iespaidīgi.
Un atkal tu te bļausties - cilvēkiem mierīgi darbā pagulēt neļauj...
Negaidījāt ?
Kur manas bučas ?
(:
Biju piemirsuse ka Te jau viss savādāk - vīriešdienā Nezinīte, JLo, Ingaaaa un es tiekam sveiktas , bet šodien svētki īstiem vīriem (:
Nav neviena pierādījuma, kas norādītu kurā no tevis norādītajiem datumiem tevi pienāktos sveikt. ![]()
meiteeni
un
puiseeni
Bēgošais Ursis.
Negaidījāt ?
Kur manas bučas ?
(:
Mēs tak tevi vīriešdienā apsveicām jau...
davaj uzlaižam normālu golpu....
Iedomājies cik dienas tas man ka cilvēkam bez pieredzes šinī jomā aizņems?
Dīvaini, ka iAuto strādā.
Reds laikam šitās dienas kādu nelagu antivīrusu vai defragmentatoru paralēli būs bijis palaidis...
Raidījumam... A kā pēc tam visai Latvijai acīs sktīsies? ![]()
![]()
![]()